Treść opublikowana przez misiek95
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Arek bierz się za polerowanie, bo chce zobaczyć jak Ci pójdzie walka z LZ9W Jak będzie git to sie wezmę za swojego
-
Przycięte końcówki wydechu
no bez przycięcia to niektóre wżery są nie do ogarnięcia także tnij i poleruj
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Jak dla mnie mega napisz mi na PW ile taka impeza Cie zakosztowała, bo ja nawet nie ogarniam z czego to kiera:facepalm:
-
Bardzo wolno nagrzewajacy sie AJM
Myślałem, że to ja mam problem 90stopni łapie o tej porze roku po około 7-10km. Vag pokazuje błąd świec żarowych ale dopóki pali od strzała i nie ma z nim problemów to nie mam motywacji iść do garażu i sprawdzać ile z nich jest padnięte:facepalm:
-
Przycięte końcówki wydechu
Ja już temat ogarnąłem. Przyciąłem je ale troche mniej od Ciebie. Nie wiem czy to lepiej czy gorzej ale na pewno jest lepiej niż było. Zobacz sam
-
[ALL B5] Audi Turbo quattro Sprzedam :)
Ciekawe czy nie odpadnie Ja też o tym myślałem ale najpierw Ty pojeździj i zobaczymy czy nie zgubisz blachy
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
To jest szczotkowane alu? Ja też myślałem o takich dekorach ale chodziło mi po głowie jakieś takie.. jaśniejsze i takie mniej gęste. Musze zobaczyć na żywo. Kiedyś pytałem Bidzia o te dekory i podobno dawał jakiś podkład pod to bo mu sie bez podkładu od słońca pomarszczyła ta folia czy cus:whistling:
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Mi też ale w porównaniu do żółtego to jest teraz git Tylko ten kolor jakoś te niespasowane plastiki uwidacznia:whistling:
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
Nie widziałem wcześniej twojego patentu ale zrobiłem tak samo. Innej opcji nie widziałem żeby to zrobić Żeby tą sprężyne ścisnąć w palcach to trzeba być chyba hulkiem Swoją drogą to inny patent który prawie zadziałał to pospinanie tej sprężynki ściśniętej milionem trytytek dookoła- prawie zadziałało. Zabrakło milimetra dosłownie:decayed:
-
Rezanie bixenonu
No i skończyłem wczoraj rezanie. Przyznam że porwałem się z motyką na słońce troche bo chęci miałem dużo ale doświadczenia 0 i bez problemów się nie obeszło Rozklejenie lamp to męczarnia. Podważanie, grzanie podważanie i tak przez 2 godziny. Rezanie tego otworu pod większą soczewke to kwestia odpowiedniego narzędzia no i trzeba uważać żeby nie zniszczyć tej warstwy odbłyśnika bo jest meeega delikatna. Nie polecam przyklejać na nią żadnych taśm izolacyjnych jak to pokazuje Gwerty bo może sie zdarzyć że odkleicie ją razem z odbłyśnikiem Swoją drogą Gwerty to mega szacun że robisz to ludziom w lampach bo ja już nigdy nie podejme rękawicy- nawet za grube miliony Dzisiaj wieczorem wszystko ustawie i jade testować Ten mod na jakiś czas wyleczył mnie z rezania- na nic nie mam ochoty
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
mega lepiej
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ja dzisiaj nie dam rady jednak, bo nie mam jeszcze lamp sklejonych
-
Tylna wycieraczka, płyn, wyciek
Przydało by się opalarką podsuszyć gąbkę bo pewnie jest przesiąknięta płynem. Ja ściągałem fotel i podnosiłem wykładzine. Słusznie. Mi się ten węzyk rozpiął ale w bagażniku pod boczkiem i tam też było ciekawe bajorko:decayed:
-
Tarcze biją po przetoczeniu, pomocy chłopcy
Miałem to samo z tarczami w passacie. Były przetaczane 2 razy i za każdym razem jak porządnie dostały po d*pie i sie nagrzały to znowu pojawiało się bicie.
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Upchaj go pod kanape z tyłu to pasażerowie będą mieli cieplutko zimą Taki piecyk to musi grzać konkretnie
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ja też moge być
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
No to czekam żeby zobaczyć jak Ci to wyszło. Ja próbowałem drugą mate upchać w drzwi kierowcy ale nie wyszło to za dobrze, bo mi cały boczek odstaje od drzwi:decayed:
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Ostatnio mi sie nudziło więc postanowiłem trzasnąć koncówki w poler, ale nie było to takie łatwe jak sie spodziewałem. Wżery były naprawde głębokie:facepalm: A tutaj pochwale się swoją drugą zabawką, którą razem z ojcem ostatnio odnowiliśmy i zmieniliśmy kolor. Aktualnie jest składana i dlatego nie bardzo mam czas robić coś przy audi
-
Rezanie bixenonu
Upychał ktoś hidowe przetwornice pod lampe? Bo ja dzisiaj przymierzałem i nie widze przeciwwskazań Gwerty a powiedz mi jak wchodzi soczewka q7 w lampe valeo?
-
Bardzo wysokie BIP'y- grupa 23
Witam, ostatnio silnik zaczął mi szarpać tak jakby coś mu przytykało paliwo więc do wymiany poszedł filtr paliwa. Było wyraźnie lepiej ale od czasu do czasu zdarzało się że coś tam jeszcze zadrgało przy przyspieszaniu, więc wziąłem lapka i sprawdziłem jak sie mają pompki. Grupa 23- szok niesamowity:shock3:. Zobaczcie sami. Auto pali, jeździ, nie ma zaników mocy ani nic z tych rzeczy. Co o tym myślicie?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Z jaką częstotliwością odświeża wam sie spalanie chwilowe? Bo u mnie jakoś to powoli działa
-
Rezanie bixenonu
ja właśnie bede sie przesiadał z h7. Na hida coprawda:facepalm: ale jednak jakas tam róznica będzie chyba . A co do bixów to sie już konkretnie przymierzam do nich i coraz bardziej mnie przekonujecie Gdzie kupić soczewki c6?
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Dlaczego masz wycieraczke tylną po prawej stronie?
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
No to wkładaj szybko i dawaj foty, bo mnie zaciekawiłeś tą kierą
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
To przy okazji Twoje flat 5 na moje 16