Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. postimg zmienił domene, poprawie linki jak będę miał chwilę
  2. Co myślicie o takim kolorze na dokładce? tyle że z bezbarwnym w pełnym połysku
  3. Ja wiozlem avantem nawet dwie na raz ;p Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  4. Jak dla mnie to dobrego dressingu nic nie przebije pod względem wyglądu we wnętrzu i osobiście nie spotkałem się z opinią, że wizualnie coś jest nie tak Z tym że idealnie czyste to akurat bym się spierał Co do łatwości aplikacji- racje masz absolutnie Chyba sie nie zrozumieliśmy. Próbowałem położyć qd na staary dressing i zrobił sie bałagan. Dressing miejscami zniknał i został matowy plastik. Tak jak mówisz, stary dressing tak czy tak trzeba zmyć apc przed aplikacją QD. A jak już miałbym poświęcić tyle czasu to położył bym dressing. To było moje pierwsze i ostatnie spotkanie z tym produktem- oddałem koledze
  5. Raczej nie chodziło o samą łatwość aplikacji, a całokształt. Nie testowałem na pewno wszystkich dressingów, ale QD akurat miałem okazje, kilka dni temu. Nie bardzo rozumiem po co jest ten produkt. Zdjął mi dressing z plastików i wyglądały po nim jak bym je przetarł szmatką z kurzu- bez czyszczenia i aplikacji dressingu. Jeżeli do jego użycia trzeba plastiki wszystkie wymyć ze starego dressingu- to ja jednak wole położyć coś co jest dressingiem. Co do CG- nie miałem okazji testować
  6. misiek95 odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Regulacja napięcia linek wbrew obiegowej opinii nie jest automatyczna do końca. Trzeba w samym mechaniźmie wcisnąć odpowiedni "przycisk" dostępny pod tylną popielniczką. Przydatne po wymianie linek
  7. U mnie tarcza z Maklandu również była w kawałkach (nawet przed montażem dzwoniłem pytać czy to normalne i kazał zakładać). Zwrócił jeszcze uwage zaraz po tym jak wysłałem mu tarcze- że docisk pewnie jest delikatnie stożkowy bo widać to po tarczy. Poszedł więc do tokarza. Ostatecznie do auta trafiła używana dwumasa, kevlar z maklandu i przetoczony oraz cofnięty docisk. Po montażu około 10 razy wcisnąłem pedał i wszystko sie poukładało. Żadnego szarpania nie mam i klei jak powinno (ale to tylko 380nm)
  8. każde a4 b7 ma zwrotnice aluminiową, a wiec stożek mniejszy. Ten duży to a4 b5, passat b5 i audi a6 do pewnego rocznika które miały żeliwną zwrotnicę.
  9. Na plastiki w by i b7 w moim odczuciu najlepiej nadaje się poorboys NL. Próbowałem kilku innych i wszystkie robiły problemy. A i sam NL musialem aplikować wieczorkiem w zimnym garazu. Jak temp zbliżała się do 20 stopni na dworze to już zaczynał się problem z wchlanianiem i pojawiały się smugi. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  10. Ja próbowałem, żadnych problemów
  11. Kupiłem najtańszy uchwyt magnetyczny z allegro z przeznaczeniem do zamontowania w kratke nawiewów i z niego wziąłem magnes i blaszke na telefon koszt około 20zł Przez 2 tygodnie mi sie jeszcze nie zdarzyło. A auto zawieszone dosyć twardo
  12. Dojade po wycięciu 100km na korekte programu? Ktoś próbował?
  13. Szybki modzik ułatwiający życie magnes w uchwycie na telefon i blaszka przyklejona do telefonu.
  14. Podkład epoxydowy, później szpachla w jakieś ubytki. Na to podkład akrylowy, baza i klar. Wszystko z pistoletu. Podkłady chyba firmy troton. Baza to mieszanka różnych pozostałości znalezionych w garazu. Klar nie pamiętam firmy Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  15. Tak, wtyczka być powinna ale pamiętam że ja u siebie jej nie miałem Jak nie będziesz miał to utnij kable i przedłuż do skrzynki bezpieczników pod nogi kierowcy plus a mase w bagażniku pod śrubę punktu masowego
  16. ta wtyczka to zasilanie tego przekaźnika Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  17. Jak już pisałem to jest suma Wszystkich luzow. Dwumas, sprezyny w tarczy sprzęgła. Kilka rzeczy w skrzyni. Przegub wewnętrzny zewnętrzny, zawieszenie silnika i skrzynii a nawet zuzyte tuleje w bananach. W quattro dochodzi jeszcze torsen, 3 przeguby homokinetyczne na wale. Tylny mechanizm roznicowy i kolejne przeguby:) ja zalewam poduszke skrzyni szczeliwem i Jak nawet jakiś luz zostanie to nic nie będę szukal. Walka z wiatrakami Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  18. Ja używałem tego samego którym kleiłem lampy. Do dostania w leroy merlin. Nie jest to żadna tajemnica... ale co to dokładnie było to nie pamiętam Niedługo będę to samo robił z kolejną poduszką więc musze sobie przypomnieć
  19. Ten czerwony się nie nadaje. Kolega ma to w 1.8t. Tam działa dobrze. Jak go założyłem na próbę do siebie to przenosił wibracje dosyć mocno Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  20. właśnie mi gość odpowiedział na dużo pytań i wydawał się kompetentny olej właśnie uzupełniłem, mam nadzieje że nie zaszkodziło dyfrowi te kilka dni z niedoborem oleju
  21. gościu w aso skody mi tyle podał na podstawie etki(chyba)
  22. Ja przy skrzyni 5b którą miałem wcześniej walczyłem z tym długo i udało mi się tego pozbyć. Wolne przestrzenie używanej poduszki skrzyni biegów zalalem szczeliwem poliuretanowym, przez co znacznie zmniejszyły się jej wychyly. Odboj przedni wymieniłem ze 3 razy bo jest ich kilka wersji.. nawet ten sam numer części a firmy różne i odboje różnią się wymiarem. Wziąłem największy jaki był, założyłem do auta i miał ZERO luzu w tym aluminiowym jarzmie. Przez dokładnie rok nie odczuwalem żadnego przemieszczania silnika. Teraz włożyłem quattro i skrzynie 6b i ori poduszkę skrzyni... i czuje że poliuretanowa kuracja jej nie minie ) Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  23. To na oko jeszcze z pół litra. Nijak się to ma do etki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.