Treść opublikowana przez misiek95
-
W miarę tanie, dobre radio
jeżeli chcesz coś taniego i nowego to mam w mercedesie KENWOOD KMM-101AY i sprawdza się fajnie. Zapłaciłem poniżej 200zł i jestem bardzo zadowolony.
-
Czym podkleić plastki przy wycieraczkach do podszybia
coś masz źle poskładane, przy kompletnym podszybiu i wszystkich spinkach na miejscu nie ma prawa się coś takiego dziać
-
Ocierająca opona o talerzyk amortyzatora - Uszkodzona belka?
Belka w b5 ma pewną regulacje. Zakładając, że jest prosta, to wystarczy odkręcić śruby mocujące do podwozia i ją przesunąć. Wiem bo przesuwałem swoją swego czasu. Powodzenia
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Lubie zaglądać na to jak działacie przy aucie i byłem smutny jak było to tylko a2 teraz jest znowu fajnie
-
wytarte zębatki zawór EGR
Panowie mam taki egr z Blb, wygląda na sprawny i chetnie sprzedam jakiemuś klubowiczowi na próbę. Ja nawet nie mam gdzie go sprawdzić... Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
B7 Avant AWX Quattro
Sporo zmian tam wprowadziłem. Zdjalem trochę momentu z dołu, bo kolega ma dowalone koksu, z założeniem ze dwumas duży 240mm to wytrzyma. Ja o swój 228 musze bardziej dbać;p
-
B7 Avant AWX Quattro
Tradycyjnie, jak w każdym aucie po kupnie musze rozkleić lampy słabo świeciły, parowały i całe brudne w środku Soczewki okazały się w stanie idealnym, tylko mocno zakurzone. Wszystko wyczyszczone, regulacje nasmarowane. Na koniec włożone nowe żarniki Osram i przetwornice po serwisie oraz postojówki LED. Dodatkowo na próbe zakodowałem sobie postojówki US. Klosze bez polerowania, jedynie zabezpieczone przed UV. Zrobiłem sobie też program, wzorując się na dłubniętym sterowniku kolegi. Jedzie dobrze, myślę że okolice 165km/370nm. Dopóki nie wyrzeźbie jakiegoś FMIC'a i turbo, musi wystarczyć Autem zrobiłem pierwszą większą trase- 1600km bez najmniejszych problemów, spalanie 5,16l
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Non stop to przesada, one mają chyba 800 Watt. Mowie o ori wiatrakach ktore mam ja w b7. Ty masz wisko? Sterowanie czujnik temperatury+ moduł zbudowany na bazie arduino. Koszt około 80zl + to co bym musiał koledze zabulic za napisanie kodowania do tego. Wiatraki są sterowane sygnałem wypelnienia PWM wiec podpisanie ich na krótko to trochę partyzantka; p Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
2 elektryczne wiatraki + osobny moduł sterujący ich prędkością w zależności od temp w dolcie. Ja mam taką koncepcje na przyszłość do siebie te oryginalne są bardzo wydajne. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[AWX/BPW] Luzna redukcja / przejściówka Turbo - sprężarki
Moja tez ma jakiś tam luz. Jeżeli nie widzisz na niej uszkodzeń to nie masz się czym przejmować. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Polecam również denso. Bosze to jakiś żart ostatnimi czasy.. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana samochodu
Największą zaletą bmw jest możliwość znalezienia modelu z silnikiem m57n i to jedyny mocny argument który mógł by mnie przekonać do tego auta. Reszta to kicha Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Czy po zgaszeniu silnika wentylator powinien pracować?
To chyba zależne od modułu. U mnie pracują oba jednocześnie bez względu czy jest to spowodowane wysokim ciśnieniem w układzie klimatyzacji czy wysoką temperaturą silnika. I tak, wentylator może pracować chwile po zgaszeniu auta i jest to całkiem normalne Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AWX] Padająca pompa paliwa/vacuum ?
Pompa w zbiorniku jest po to aby obniżyć temperaturę paliwa wracajacego, bardziej niż po to żeby podawać wstępne ciśnienie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Czy silnik 1.9 TDI 116km jest faktycznie wadliwy?
kolega bredzi, nie ma w b5 ani silnika 1.9 o mocy 105 ani 130km
-
Mercedes 124 coupe
W końcu znalazłem czas, żeby poskładać do kupy zderzak. Poklejone klejem do poliuretanu z siatką metalową, póżniej żywica z włóknem szklanym dla wzmocnienia i malowanie. Dorwałem też fajną kopułke za 80plnów- ori mercedes 95r Tak po za tym to jakieś pierdoły sobie ogarniałem, ale nic konkretnego.
-
Brak samopoziomowania bixenon
nadal nie doszedłem czemu nie działa to gówno ktoś kojarzy jakie powinno być kodowanie tego modułu dla a4 b7? bo jest chyba ten sam w a6 c6, moze mam kodowanie dla c6
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Jak zdejmujecie koło z wałka? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana wisko na wentylator elektryczny.
U mnie wiatraki odpalaja się dopiero przy 108 stopniach. Wydaje mi się to dużo, szukałem w wsadzie ECU możliwości obniżenia tej temperatury ale niestety nie znalazłem. Może Tobie się uda, daj znać Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana wisko na wentylator elektryczny.
To tez mogę Ci potwierdzić. Trochę je potestowalem przy swapie. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[B7 BKE] Dziwny stukot podczas odpalania
Taki objaw może powodować chociażby dokręcona w złej pozycji poduszka silnika. Jedz do komatego człowieka niech oslucha auto i sprawdzi najbardziej błache rzeczy zanim wydasz siano na jakąś drogą zabawkę. Przez internet tego nie załatwisz Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
no to powiem Ci że słabo, bo ja też tak miałem i silnik latał jak żyd po pustym sklepie teraz mi dobrali w sklepie taki odbój bodajże swaga, że siedzi w gnieździe i w pionie luzu nie ma żadnego. Całkiem inna jazda
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Jeżeli masz taki dylemat, to masz źle dobraną albo zuzyta gumę. Idealna nowa ma w pionie kolo milimetra luzu wiec nie ma takiego wyboru. Przerabialem temat całkiem niedawno przy swapie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL TDI] Oil catch tank - zakładać czy nie ???
Grzałka jak widać jest na przewodzie w miejscu łączenia przewodu odmy z dolotem i to jest w praktyce i teorii miejsce najbardziej narażone na zamarzanie
-
Wymiana wisko na wentylator elektryczny.
działają jednocześnie