Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. jazda na gewinde kw i oponce 205/50 to ambrozja w porównaniu do skakania na tym nieszczęsnym weitecu u mnie nie bardzo rozumiem dlaczego nie chcesz dozbierać i kupić gwinta... ja tam specjalistą od gwintów nie jestem ale już sie przekonałem że żaden składany kit ze springów i amorków o innych markach, specyfikacjach nie bedzie miał tak zarypistej charakterystyki jak gwint pozatym kombinujesz z tym ile chcesz obniżyć bo sam nie wiesz to może kup gwinta i sobie pokręcisz tyle ile bedziesz chciał
  2. nie kupuj weiteca no chyba że masz super drogi w okolicy. Ja wytrzymałem miesiąc latając na profilu 55 btw... tweetery jutro lece na poczte, serio
  3. nic sie nie powinno dziać. a ułamałeś te przy liczniku?
  4. kiedy spot? im wcześniej tym więcej osób sie dowie proponujcie jakieś daty
  5. misiek95 odpowiedział(a) na arek199pl temat w Audi A4 B5
    Od dołu da radę, tylko że srubami przy turbo będzie walka
  6. lutowałem poprzerywane kabelki. maty same w sobie raczej się nie psują a właśnie te nieszczęsne połączenia między nimi
  7. wpadnij na spota kiedyś
  8. to i tak dużo, aż ciężko uwierzyć
  9. jak chcesz żeby to zagrało dobrze to bez wygłuszenia i zamknięcia przestrzeni w drzwiach sie nie obejdzie. Bez rezania co byś tam do boczka nie przykręcił to będzie przeciętnie
  10. misiek95 odpowiedział(a) na TrollGun temat w Audi A4 B5
    No aero przecież...
  11. 205/55/15 w a4 b5? to nie jest dobry pomysł dobra nie chwal sie
  12. przy takiej oponie to chyba 16" a ja mam 185/65/15 i powiem wam że jak popada to jeszcze na 3 biegu nie ma trakcji
  13. Tak, naprawialem grzanie
  14. no u mnie to już było takie głośne pukanie że nie dało sie nie zwrócić uwagi
  15. w ori samopoziom chyba się nie bede bawił... za dużo sie to ustrojstwo ceni to po pierwsze a po drugie często w używce te cięgna pozapiekane może za jakiś czas zrobię sobie imitacje, żeby był ruch odbłyśnika i tyle
  16. tak, 3 kolejne wahacze niepotrzebnie wymienione i kilka dni walki aż w końcu wymieniłem gumki na których zacisk pływa po prowadnicach i nastała cisza... dziwna sprawa, dosyć niespotykana awaria
  17. Możliwe że wyrezales za mały otwór na soczewke. Musi być widać obudowe soczewki bo inaczej mogą być takie kwiatki:) albo może taka konstrukcja soczewki i tak ma być
  18. Haha ratowanie tego zderzaka to rzeźba i to konkretna a bix już dawno jest
  19. Kupiłem poliftowy ze spryskami, ale trochę poobijany i trzeba go odmalowac
  20. Siema taśma została moja ale trzeba było przelutować wtyczke w kierze bo ta od b6 nie pasowała. dekory muszą poczekać bo aktualnie rzeźbie zderzak ze spryskami
  21. misiek95 odpowiedział(a) na TrollGun temat w Audi A4 B5
    Z paska
  22. tak, igła
  23. haa dopadłem poliftowy zderzak ze spryskami
  24. Ja swego czasu grałem dużo, x360

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.