Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grzesiek1985

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grzesiek1985

  1. wstrzykniecie oleju do tej gumy pomoze ale nie na długo
  2. mysle ze niespodzianek nie będzie, robilem kiedyś takie cos u kolegi i przygod nie było
  3. a dwumas caly??
  4. a łożysko sprawdzałeś
  5. może masz oponę wyząbkowana
  6. zajefajny furacz Zakładaj ICka centralnego nie będziesz żałował
  7. Grzesiek1985 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w 1.8
    napinacz paska od alternatora Podobna miałem sytuacje
  8. wywal te chromy Bo to nędza i rozpacz ---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ---------- następny maniak chromów
  9. lepiej kup oryginalny lub gdzieś na allegro Ja kiedyś kupiłem zamiennik i po 3 miesiącach znowu się rozleciał
  10. uszczelka panowie
  11. jak masz uszczelkę walnięta to szybko się grzeje i się gotuje Ale najpierw wyjmij termostat i sprawdź pompę czy wirnik się nie rozleciał (zablokuj koło napędowe pompy i przez otwór od termostatu ręka sprawdź czy wirnik się trzyma )
  12. uszczelka pod głowica kłania się do wymiany
  13. miałem podobna akcje z podświetlaniem Przyczyna okazał się licznik
  14. jeszcze trochę i będzie jak polift:kox:
  15. wywal te przednie lampy
  16. fotele wy......pasione i ten środek zadbany
  17. no to się :facepalm::facepalm:narobilo
  18. żeby sprawdzić czy świece działają wystarczy odłączyć czujnik na wężu od układu chłodzenia Ten waz co idzie od chłodnicy do bloku Tam są dwa czujniki i nie pamiętam który to jest Ale któryś po odłączeniu załącza świece przy dodatnich temperaturach
  19. mam kompletny od 2.4 wydech i był bardzo cichy Nic na pewno w nim nie brzęczało
  20. Grzesiek1985 odpowiedział(a) na FLB temat w 1.8
    jeśli chcesz dalej tak jeździć to pożegnaj się z głowica
  21. tak jest kolego to jest do regulacji
  22. środek masz zaje....fajny reszta tez robi robotę Trochę chyba to kosztowało $$$$$$
  23. tak jak kolega wyżej napisał Jedna lampa na pewno nie jest EU
  24. Grzesiek1985 odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    to już tylko twoja sprawa czy posmarujesz czy nie Generalnie wystarczy wyczyścić dobrze powierzchnie styku przed nałożeniem uszczelki i z umiarem dokręcić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.