Treść opublikowana przez dydek1
-
[B5 AFN] avant/s4 front/18stki rs/H&R
jakie et felunku?ori czy 43?
-
B6 DIVISION
True....za dziegi wkładane w b6-tki połowa forum woziłaby sie juz dawno b8 serią......tylko po co??
-
B6 DIVISION
Nie tyle ze nie maciqgają, ale jeśli wstawisz auto nie wypuszcza Cie jesli nie jest na 100% sprawne
-
B6 DIVISION
Co tu dużo mówić, auto po remoncie głowicy chodziło bez zarzutu przez dwa tyg, potem na niskich obrotach zaczął wypadac zapłon, szybka diagnoza vagiem i od razu wyszło że na 3 cylindrze korekcja +2.99, no więc wtrysk zamieniłem z 4-tym żeby się upewnić no i wyszło że problem przeniósł się razem z wtryskiem na czwarty gar, mechanik zalecił regenerację mówiąc że ma sprawdzony warsztat, więc wtryski pojechaly do Stalowej Woli, po 3 dniach wróciły wszystko ładnie pięknie wykresy pomiary odrzucili, nie było się do czego przyczepić. Tego samego dnia auto było już złożone i odpalone niestety zonk po rozgrzaniu znów do 90 st zapłon wypada, więc vag znów poszedł w ruch diagnoza 3 wtrysk +2.99 do tego błąd przerwy w obwodzie, szybka doginka konektorow i zero poprawy, zamiana z 4 i błąd na 4 teraz się pojawia,więc wtryski poszły na reklamację, niestety warsztat przyja linie frontu że to jest sytuacja nie możliwa że sprawdzają wtryski na pierwszy montaż i że każda odchylke wylapuja, mają je jeszcze raz sprawdzić, ale swojej winy nie widzą. Jesli wystepuja problemy z wtryskami to tylko i wyłacznie diesel system w nadarzynie -> pół PL robi tu wtryski bo poprostu znaja sie na robocie
-
amortyzatory s-line (czerwone)
Panowie!!! nr amora przód 8E0 413 031 GB - 1be czerwony ......szukałem w tabelki ...takowego nie ma ...to jakis zamiennik???
-
B6 DIVISION
Panowie nr amorów przód 1be : 8E0 413 031 GB to do jakiej kategorii wagowej jest to odpowiednik???? Przeszukałem tabelke i amora o takiej końcówce nieznalazłem
-
[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
A kumpel, ten co kiedyś przyjechał na spota czarnym avantem 1.8t Aparat żadne cuda, kompakt, tylko po prostu dobrze ustawiony + statyw i robi robote Trzeba się ugadać na jakąś sesje ! Trochę odświeżę temat, bo prawie rok minął od ostatniego wpisu Można powiedzieć, że się nic nie zmieniło, jednak na ten rok planowane są większe zmiany. Od jakiegoś czasu leżą graty na półce, a dokładniej: lusterko fotochrom, MCE F, włącznik AUTO, przełacznik DRL/CLH, wiązka do tego wszystkiego + fotochrom zewnętrzny Co do mnie "leci" po świętach: - lusterka zewnętrzne fotochrom + grzanie + składanie 10pin, - moduł komfortu AJ Dodatkowo, żeby już był cały kpl pod drl/clh wpadną bixy oraz planuję ori samopoziom Wiosna zawitała, więc i mody będą lecieć WRESZCIE zanosi się na duże rezanie
-
[ALL B5] by lukjust 2.7 Bit V6 Sepang Blue
Widze kolega z okolic włocka dobrze wyrezał fure:) sam rezałes fmic czy zleciłeś to komus?
-
B6 DIVISION
dokładnie concert.u mnie nie pokazuje ...(zmieniałem licznik na kolor)
-
B6 DIVISION
no czytam to wlasnie i wiedza rozbita na 100 str odpycha hahaha
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
rozumiem ze jakis dodatkowy przewod z rnse do licznika musi isc? Grzegorz masz moze jakas sciagawe jak to kodowac?
-
B6 DIVISION
Panowie chce zamontowac u siebie rnsa leda ...i mam kilka pytań odnośnie co mam dokupić aby na fisie wyswietlała sie info z navi ,badz radia - jaki ,,przewód"?? Czy aby miec to info na fisie przy rnse bd musiał takze w tunel srodkowy pakowac dodatkowe sterowanie navi czy przy rnse jest to zbedne???
-
przycisk START ENGINE RS4
przycisk START 8e0 905 217 a zapalniczka?
-
przycisk START ENGINE RS4
Panowie..jakie nr dla takiej zapalniczki pod ten włacznik oraz nr włacznika??
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
no powoli działam do przodu Przymiarka listw:
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
upgrade d*pa : 345: TYŁ listwy ori s4 :
-
B6 DIVISION
Pany jaką końcówke nr mial climatron 2 din pod grzne stołki by byly juz materiały poprawione?
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
obserwuje bo u mnie to samo zaczeło sie robic ,szarpie na ciepłym na jałowym , dymku nie puszcza ,przyspiesza normalnie tylko to szarpanie ...po logach takze mam słabsze ale 2 pompki
-
A4 B5 Air Ride :)
bd sledził watek .pozdrowienia z kotlina
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
dognij sobie na ,,wieszakach"
-
Akcja zbiorowa - rozkminiamy zawieszenie 1BA vs 1BE ( kat. mas osi)
o 2 kl, nizej ze sprezynami schodz
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Dokładnie. Po kilu tysiącach siadło jeszcze po 5mm. Ja przed wymiana miałem straszną koze bo przód stał wyżej od tyłu mam gdzieś zdjęcia porobione z miarą przy błotnikach przed i po wymianie U mnie na seryjnym zawieszeniu 1ba (klasa wagowa 9) przód jest na wysokości 67cm a tył 64cm, to normalne? Chciałbym zalozyc Prokit, lepiej odrazu kupic amortyzatory o skroconym skoku i nie bawic sie w zakładanie kitu na 1ba? Dokładnie : wkładać ori 1be lub amory 1be plus pro kit aby miec pewnośc ze auto bd na równi zastosuj podkładki pod tylne spreżyny -nr masz pare str do tyłu
-
AVeraGe B5 a.k.a. zapuszczony avanturnik
bierz te rial'y na lato a obecne koło ....środek proszkowo a rancik poler i bedzie kox
-
AVeraGe B5 a.k.a. zapuszczony avanturnik
Nie wiem nawet, póki co mam jeszcze swoje felgi i dzisiaj akurat zabrałem się za polerkę. Dałem radę machnąć tylko dwie felgi w dodatku w 50% efektu, który by mnie zadowolił, więc można powiedzieć, że 1/4 roboty za mną Rancik przed Rancik po Jak zrobie całość to wrzucę kilka fotek na czysto (12.11.2015) Coś tam dalej rusza. Wczoraj wymieniłem klapę, bo ta, która siedziała na aucie chorowała na popularne purchle pod blendą. Zdecydowałem, że malowanie nie ma sensu i po prostu kupiłem drugą klapę z 2001 roku, ori lakier o tym samym oznaczeniu Jeszcze tylko dolne listewki drzwi i będzie prawie igiełka 2.02.2016 Mój samochód powrócił do łask. Miałem ostatnio mały kryzys, wystawiłem go na sprzedaż, zgłaszali się ludzie, którzy strasznie grali mi na nerwach i marnowali mój czas. Powiedziałem sobie stanowcze NIE! Samochód zostaje u mnie, nie oddam go byle komu Wpada nowa kierownica i ręczny w skórze: Miałem też pewien problem z samochodem. Padł mi wtrysk sterujący, samochód był strasznie słaby, bardzo dużo palił. Długo dochodziłem do rozwiązania problemu. Wybrałem jedyny słuszny...................... Pompa wtryskowa 107j 11mm i nowe wtryski 0.216 Przyjdą do mnie może jeszcze w tym tygodniu. Także stay tuned guys, szykują się grube mody. Zakochałem się w moim samochodziku na nowo i zamierzam doprowadzić go do takiego stanu, że nie sprzedam go nigdy w życiu. C.D.N. BDB plany