Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kepasa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kepasa

  1. Wąski Ja nie mowie ze czasami nie wyprzedze na podwojnej ciaglej czy cos w tym stylu ALE nie robie tego nagminnie i napewno nie wyprzedzam na przejsciach na skrzyrzowaniach czy po drugiej stronie wysepki, czy nawet gdy jest znak Bcośtam bo ... jestem normalny No tak masz rację gość troszkę przesadził hahahaha.... wysepki to pikuś.. u nas lata się w powietrzu nad wysepkami i ląduje na pasie w drugą stronę.... white power... [br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 20:59_________________________________________________co na to klubowicze w temacie???
  2. sam jesteś kasztan... jechał jak jechał... szkoda że się dał złapać... to wszystko przez ciągnących się kapeluszy
  3. dużo grubszy jest niż ori... myślę że będzie za***iście smigało.... [br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 20:45_________________________________________________to jest właśnie ten Wąskiego... nie mój.... żeby nie było...
  4. kepasa odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    miałeś być rano, my wszyscy już żarniki czyściliśmy a Ciebie nie było.... nieładnie..
  5. ciężko powiedzieć... życzę małych kosztów...
  6. miałem tak niedawno u siebie, termostat pomógł... jak zaczęły się chłodne dni, za miastem silnik miał ok.60st... także od tego proponuję zacząć...
  7. możesz sobie popuścić ten kołnirz koło przepływomierza, jak odgręcisz ten przewód to raczej nic Ci to nie da... do w ymiany filtra potrzebujesz tylko górę puszki odkręcić, a nie całą, także bez paniki... nic się nie urwie
  8. luzik... :> kwestia spojrzenia...
  9. takie gadanie, stać na konia to stać na wóz itd, zauważam że to gadanie kolesi z jakimś kompleksem. mam kilku znajomych którzy maja auta powyżej 100tys zł i jeżdżą na gazie, bo oszczędzaja na tym ok 15 tys rocznie na przykład... ktoś powie że mało? to są miłe, nawet bardzo miłe wakacje dla dwojga... ktoś z golfa III chce podogryzać? proszę bardzo... dogryza bo zarabia tyle ile posiadacze niektórych aut oszczędzają dzięki instalacji... ważniejsza jest prawdomówność... spalanie gazu w audi 1.8t rzędu 13litrów można między buty włożyć... do tego relacje cenowe gaz kontra benzyna... wynik mizerny. przy spalaniu rzędu 16-17 po mieście przy 30 tys km oszczędzasz rocznie ok 5tys zł. a propos diesla, jeździłem też dieslem, jak się nim szybko lata po mieście srednia wychodziła mi 11-12.5 po mieście 1.9automatem. także nie widzę różnic w spalaniu. tylko trasy dieslem dają oszczędność.... a jak się jeździ jak kapelusz to i 3litrowym benzyną wykręci się poniżej 12stu po mieście...
  10. 1.8T mozna gazować bez problemu, a gaz nie jest tańszy o 50 % juz od dawna, więc obydwa argumenty są nie na miejscach...
  11. kepasa odpowiedział(a) na dejvt temat w Audi A4 B5
    moze to honda
  12. witam witam wszystkich... filmik kozak
  13. miły wozik, podoba mi się...
  14. ja biegam na letnich... moje zimówki nie wejdą bo zmieniłem latem chamulce na większe i muszę teraz sprzedać zimę, jakby ktos chciał to mam 15 alu ori do b6 z zimą bridgestone blizaak. mam 5szt alu.
  15. nie ma tragedii z miejscem, ja jestem raczej duży, mam prawie 2 m wzrostu i daję rade...
  16. chyba jednak nie...
  17. przód od RS4 B7 też podejdzie do B6 Poziek, na 100%? bo ktoś mi tam mówił, że za szeroki jest, tył podchodzi bo go założyliśmy i śmiga super, a z przodem jakieś różne opinie się trafiają... masz może przód zrobiony sam czy widziałeś u kogoś? :gwizdanie:
  18. ja mam ori bi, dają na biało z lekką niebieskawą poświatą, zamieniłem się autami i jak moje autko widać z ok. 200 metrów świeci na niebiesko, z bliska na biało... łamiąc się na niebieski... ale na drodze są nie do pokonania, oświetlają idealnie, ładnie odcinają długo kosmos. mi wystarcza.
  19. miło, miło.... ja robię 500 na całym baku
  20. kepasa odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Trzeniu, a podgrzewanie lusterek Ci działa?
  21. ja jak zalałem benzynkę, to niestety było spuszczanie (bez odsysania ;( ) i wymiana filtra paliwa... żadnych innych skutków nie było już później... także powinno być OK
  22. mam kilku znajomych , którzy milei problemy z tymi silnikami, albo głowica która pękła, albo turbina... nie wiem jaki dokładnie typ silnika, ale na bank 2.0 140km. także nie wiem, byłem w serwisie VW po cząstki, jakis pan się denerwował i krzyczał na serwisanta, jak to możliwe, że po 70 tys. km padła mu turbina... nie wiem co o tym mysleć, może są to po prostu delikatne silniki i trzeba wiedzieć jak go użytkować...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.