Treść opublikowana przez kepasa
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
a propoś nadkoli, "auto motor i sport" kiedyś robiło test diesli w seacie ibiza, fabii i jakims dieselku jeszcze ... po hamowni wyszło że w z deklarowanych 130 kucy w fabii brakuje ponad 10 koni... redaktorzy ściągnęli nadkole i auto miało ponad 140 koni... więc nadkola maja duży wpływ na cyrkulację powietrza...
-
[B6 AKE] Bajer czy kicz - polerowane listwy wewnętrzne
na pewno będzie fajnie wyglądało...
-
[ALL B7] Zmieniać tarcze na seryjne czy typu EBC ?
nie kombinuj... brembo max miałem, żadnej rewelacji... ebc leży na półce, przejechałem na nich może 1000km... spaliły mi tarczę (miałem oryginał), gubiły się po jednym grubym hamowaniu...a pan w sklepie twierdził że będzie cool... teraz dzięki koledze z forum mam ATE 320mm, klocki ATE i jest super, nie gubią się, nie palą... trochę więcej pylą... POLECAM
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Żabcia chyba padła w końcu... [br]Dopisany: 28 Sierpień 2008, 09:20 _________________________________________________
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w mózgu od razu dziura w mózgu... to może mi sie przyda..
-
[ALL B5] Odświeżanie zawieszenia
żeby sprawdzić zawieszkę, trzeba ją rozkręcić, ja miałem gumy całe, za to sworznie dziwnie luźno, choć nie miały luzów... i to w całym zawieszeniu taki dziwny efekt... wymieniłem całość... a co do mechaników, to przy przeglądzie w ASO powiedzieli, że wszystko OK tylko łączniki przód i tył do wymiany , pojechałem do mechanika, który mi to zmieniał i okazało się że zawiecha do wymiany, a łączniki OK. chore...
-
[ALL B5] Jak utwardzić tył, bez zmiany wysokości zawiasu ?
z tego co wiem taki sam... koszt ok 300 złotych plus dwa łączniki.. efekt - zadowolenie. [br]Dopisany: 27 Sierpień 2008, 13:52 _________________________________________________jest prawie dwa razy grubszy od oryginalnego... wymiana pół godzinki
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
jestem za półskórą...
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Datsun na 100%[br]Dopisany: 27 Sierpień 2008, 11:31 _________________________________________________model tez podać? [br]Dopisany: 27 Sierpień 2008, 11:31 _________________________________________________a czy nie jest to chrysler centura? [br]Dopisany: 27 Sierpień 2008, 12:08 _________________________________________________sam juz nie wiem...
-
[ALL B5] Przyciemnienie przednich lamp H4
gorzej będą swiecic, a po drugie ten trend przeminął z wiatrem...
-
[B5 ALZ] Spalanie w kilku silnikach benzynowych
ja standardowo 500-480 kilometrów na zbiorniku. czyli na 64,5-65 litrów w mieście i nie chce inaczej, tak mam być... jak będę chciał żeby paliła mniej to kupie c1-1.0 pali 5-6 po mieście
-
[B5 ABC] Gdzie jest zawór paliwowy zwrotny ?
ja tez mam nieraz podobnie... ale po nocy na przykład pali... za to w dzien jak gdzies stanę na godzinkę, dwie muszę zakręcić dłużej....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakie koszulki????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka
-
[B6 ALT] Przednie lampy Valeo ?
biksenony wystepują tylko valeo w B6 :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Pomoc w doborze klocków i tarcz
Ktoś już na forum pisał, że Green'y są do lekkich samochodów - powiedzmy typu Saxo. To samo powiedzieli mi w EBC Polska i polecili Red'y, tak też zrobiłem. Na zimno hamują jak ORI, a po 3 mocniejszych hamowaniach zaczyna się zabawa. Jak ORI hamują po rozgrzaniu, tego nie wiem - szybko je zmieniłem. Red'y po rozgrzaniu, czy też rozpaleniu dalej hamują (kilka razy z kół leciał dym i był potworny smród), tylko pedał robi się miękki, ale przyczyną jest pewnie zagotowanie płynu (mam DOT'a 5.1 nie wiem jakiego producenta, najwyższą temperaturę wrzenia ma podobno EBC BF307+). czyli masz to samo... ja mam świeżo zmieniony płyn w serwisie więc nie wierzę, że płyn EBC jest lepszy, skoro po kilku mocniejszych hamowaniach wariowały hample... teraz mam zestaw ate i kilka mocnych hamowań podczas jazdy w mieści nic im nie robi... zawsze mam hamulec... green'y po jednym zejsciu 170-50 potrzebowały dłuższej chwili na dojście do siebie... nadmienię, że płyn został ten sam .
-
[B5 ADP] Delikatnie blokujące hamulce
racja, zwróć uwagę czy felga jest mocno nagrzana, co oznaczałoby że jednak coś trzyma delikatnie... lekkie szorowanie może byc spowodowane piaskiem, który gdzieś tam zajdzie ... nieraz tak miałem później samo przechodziło...
-
Instalacja gazu w 1.8T i "świecąca turbina"
a jak ktoś ma nowy oryginalny kat? to też go trzeba wypruć?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
miłego dnia...
-
[B6 AVF] Przepalające się żarówki mijania
Z H7 zawsze tak było za mała bańka i temperatura jest duża i dlatego się przepalają
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
WĄSKI zmieniłeś logo ?
-
[ALL B5] Plastiki z siatką (na tylnych fotelach)
do mojego chciałem założyć, sprzedają same plastiki z siatką ale zaporowa cena 450 zł za sztykę... 900 za dwie sztuki, to odechciało mi się siatek.. :gwizdanie:
-
Przekręcone liczniki. Jak to się robi w PL
najlepiej kupować auta serwisowane... wtedy zmniejsza się ryzyko kopnięcia licznika, choć go nie wyklucz całkowicie niestety...
-
Strefa Śmiechu
http://poboczem.pl/news/bmw-do-wozenia-burakow/zdjecie/kliknij,2771388 dobre...
-
[B5 ALZ] Spalanie w kilku silnikach benzynowych
"Na trasie niecałe 6 litrów" - 1.8T QUATTRO Toż to cud techniki jest! No chyba, że jechałeś z górki, a wiatr Ci w d*pę dmuchał. Z tego wychodzi, że robisz na baku ponad 1000 km. Jak mi to udowodnisz to oddaję Ci mój samochód! dorzucam swój... po co takie bzdury pisać... ??? żeby ludki z 1.6 się bardzie denerwowali..? chore