Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pulpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pulpit

  1. chora akcja mogli się zacząć tłuc po ryjach to by chociaż śmiesznie było
  2. tylko ta s-ka taka mało mobilna bez tych kół :gwizdanie: nadal chce jechać do Dubaju tylko teraz lawetą
  3. ale do pompy się normalnie podchodzi bez żadnej magi od dołu bez zabawy niecałe pół godziny roboty i po zabiegu było coś mi się wydaje że mnie przyciął bywa a kto się u nas bawił VAgiem bo chce sobie zakodować kluczyki ale nie bardzo wiem jak ... mam lapa mam kabel, ale nie mam pojęcia jak
  4. no to jest ktoś ostro zakręcony ... pany a orientujecie się może, albo nie dawno robiliście u siebie taki zabieg, przed chwilą w sumie od mechaniora wróciłem i za wymiane pompy od wspomagania i osłony jednego przegubu krzyknął 120 a z miesiąc wcześniej wymieniałem u niego całe zawieszenie i za taką operację zapłaciłem 200, nie za drogo trochę ? :gwizdanie:
  5. tzn. że na jednym z pierwszych spotów było tyle A4'ek ktoś ma w podpisie fote z tego no nawet paulo ma tą fote było 13 a4 i jeden pasek
  6. skierniewicki rekord, chyba 14 furek się objawiło :gwizdanie: można coś pomyśleć w sumie może wypali, a jak nie strikte Audi to może do VAGa podjechać
  7. znaczy jeden piec już mam pod skrzynią 4ch na mostku i 2 kanały zostały ;/ a na piecyk ciężko powiedzieć ale gdzieś 500 stówek, ale mogę poczekać na okazje bo te głośniki kupiłem dość okazyjnie bo nowe chyba koło 500 chodzą a zapłaciłem za nie chyba 320 czy 370 z przesyłką, a są seryjnie nowe na 2 letniej gwarancji :gwizdanie:
  8. Taka jak w temacie ostatnio kupiłem Ground Zero RC16x i jaki wzmacniacz do tego dać ? Myślałem o piecu tej samej firmy, ale może będzie coś lepszego w podobnych pieniądzach, patrzyłem też na rockfordy, może coś używanego co kilka lat temu było high endem, a teraz nadal robi robotę ?
  9. w tym wątku masz wymienione kilka możliwości ...
  10. dawno dawno temu... za siedmioma lasami, za siedmioma górami...
  11. jest szablon zaraz poszukam gdzieś to miałem :gwizdanie: http://img41.imageshack.us/i/81645292.jpg/ http://img41.imageshack.us/i/89118978.jpg/ wszystko jest z tego wątku więc trzeba tylko poszukać :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=81221.0 a jak to wydrukować żeby to wyszło 1:1 bo głośniki już mam maty też piec już tylko kwestia wyboru, który ale nie wiem jak to druknąć żeby się skala nie zmniejszyła ?
  12. u mnie wahacze przeleciały 270k km i nie miałem dylematów czy wymieniać wszystko czy część założyłem MS prawie trzy tygodnie temu i 1200 kilometrów na razie cicho
  13. to i ja wymieniłem wszystko na MS'a plus końcówki i łączniki 2 tygodnie temu 1000 km zrobione jak na razie cisza zobaczymy ile jeszcze. Wcześniej miałem wszystkie oryginalne z logo Audi z '99 i jeden lemka dolny tylny z 2005 280, tyś przeleciały ale nie zostało z nich za wiele :gwizdanie:
  14. wczoraj koło 19 czarne S4 B8 na poznańskich nr. na BP w łowiczu, później odbijało na autostradę, ktoś z klubu może ?
  15. a niech nas będzie mniej, a będą to audimaniacy
  16. sporo ludzi kupiło może i dają rade :gwizdanie:
  17. sam chyba podałeś przyczynę zgrzytania na amorek musisz podjechać do mechaniora i obadać sprawę
  18. no to ja sam nie jadę
  19. no chyba tą z tego co wyczytałem w łódzkich
  20. joy kittikonti westbam marcel woods the drill peran van dijk i jeszcze kilku innych dj od 2005 do 2008 a w tym roku dla utrzymania tradycji techno byłem na woodstock'u
  21. wybiera się ktoś na UĆ w niedziele ??
  22. Seat Ibiza 1,4 '95 -> Audi ponad 350 k km przebiegu i wciąż lata nie do zajechania silnik
  23. odgrzeję trochę kotleta czy macie może jakieś wymiary, schematy czy cokolwiek gdzie są te wymiary płytki do podłożenia pod pierścień MDF ??
  24. fajna płytka teraz wyszła Damiana Marleya syna Bob'a z N.A.S'em dobra do fury np takie coś z tej płytkino i oczywiście płytka na 15 lecie Ministry of Sounds

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.