Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregor10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregor10

  1. dla AVJ - seria ma mieć 120 - max 125g/s , po modach odpowiednio więcej.
  2. gregor10 odpowiedział(a) na sawul temat w 1.8T
    Napinacza nie zdiagnozujesz wzrokowo , chyba ze palcem mozesz go wcisnac to juz jest na 100% do wymiany. lancucha tez nie zdiagnozujesz. generalnie po tylu latach , na 100% są do wymiany zarówno łańcuch jak i napinacz. łancuszki się minimalnie wyciągają, a w napinaczu zużywaja slizgi i sprężyne /uszczelnienia. generalnie calosc do wymiany. do tego czyszczenie smoka i pompa oleju najlepiej nowa febi, toprana odradzam (nie trzyma cisnienia oleju).
  3. Zmierz cisnienie oleju, napinacz allegrowy made in czajna tałn za 500 ?
  4. gregor10 odpowiedział(a) na bongod temat w Audi A4 B6
    4bary.
  5. Skoro przepływka nowa. To dolot sprawdz włącznie z DV pod cisnieniem 1bar, nie moze schodzic. jak schodzi to jest dziura.
  6. Hana niebieska to kicha straszna. Mam i narzekam, trzeci raz bym nie kupił. A co do spalania , to nie ma się co dziwić koledzy, auto dostało specjalistyczny soft pisany POD LPG, poprawiona została sprawność silnika + strojenie lpg na AFR. Efekt przyznacie jest dość szokujący.
  7. hana zielone lub tech dragon
  8. gregor10 odpowiedział(a) na davidlive temat w 1.8T
    przetestowałem ?
  9. gregor10 odpowiedział(a) na davidlive temat w 1.8T
    do 250km to każde z wyżej wymienionych będą dobre i kosmicznym zapasem.
  10. a to nie wiedziałem bo kupiłem z innym numerem. Tak czy inaczej stary był padnięty i falowały mi obroty. ale dalej jest problem z doładowaniem chyba wywalę turbinę i sprawdzę co pokombinowali przy regeneracji sory gregor, powinienem zważyć na twe kompetencje ---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ---------- zegar załozone nogami jak to sie mówi bo warjuje mi doładowanie i nie wiem dlaczego, mam drógi słupek więc tego poświeciłem nie lubie takich prowizorek ale puki co musi tak być luzik , ja się nie obrażam za takie coś Co najwyżej mogę skorygować, co już ładnie kolega wcześniej sprostował. PS seri to raczej też nie masz - chip , albo coś jest nie tak z autkiem - mam na mysli odczyta z MAF w tytule tematu
  11. gregor10 odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    Norma w 1.8T w zimie. Przyczyna ? starość uszczelki i wysokie cisnienie oleju. Wymień i po temacie. Nie ma sie co doszukiwać 2 dna.
  12. Przepływka umrzon.
  13. logi 2 15 16 z jazdy prawdę powiedzą.
  14. pm nie mogę ci wyslac, wiec adres do wysylki wyslalem Ci na tel
  15. szczelnosc dolotu do sprawdzenia pod cisnieniem kompresorem, n75 do inspekcji, komplet logow dynamicznych prawde powie.
  16. gregor10 odpowiedział(a) na AZCARS temat w 1.8T
    to nie byłoby najlepsze posunięcie
  17. Co zmodyfikować ? Zmień turbo na wieksze głowicy nie ma sensu ruszać chyba ze szykujesz się na moce rzędu 250-260ps
  18. moze byc
  19. gregor10 odpowiedział(a) na krzysiekvtec temat w 1.8T
    3grosze... mi kopci na szaro bialo jak batory, plynu nie ubywa , oleju nie ubywa , co to może być ? cud? nie - tak ma być , szczególnie jesli jezdzisz na krótkich odcinkach , efekt wzmagaja - wycinka kata i lpg, woda sie zbiera w tlumiku i odparowuje cala tajemnica kopcenia.
  20. 1.co do cisnienia - logi dynamiczne, prawde powiedza logi bloków 3 8 11, pewnie vnt zapieczone 2.nie kontaktuje Ci petla indukcyjna przy stacyjce, skasuj i sprawdz czy powraca. 3.sprawdz czy masz komunikacje licznik-ecu.
  21. Przepływomierz kupujemy nowy , a nie używany, jesli chcemy mieć spokój.
  22. hana niebieska to kupa, tyle mogę powiedzieć z perspektywy czasu gold spokojnie wyrobi, ale po czasie beda z nim problemy, kanapka tur =brak homologacji i malo kto sie pod tym podpisze. za to sprawdzi się elegancko prins VSI , choc cena odpowiednia, ew 2x ac r01.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.