Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Ciekawe co na to prawo..był kiedyś wyrok zmuszający do sprzedaży. Aukcje na Allegro - precedensowy wyrok sądu
  2. Kredens,czy Warszawa garbus,to miały polot,którego Maluch nie będzie miał nigdy nie mniej licytowany klasyk wart każdej aukcyjnej złotówki. na moje oko młody człowiek za kierownicą odrestaurowanej legendy PRL-u,to szczyt stylu...
  3. GILI odpowiedział(a) na kkam temat w Pomorskie
    Był kiedyś na kuligu bino pracował w salonie forda.
  4. zdziwił byś się.. wokół widać znacznie więcej niż w osobówce w zatoczkę pakujesz się bez problemu na centymetry między stojące samochody,a do otwarcia drzwi wystarczy niewiele miejsca do tego komfortowe i ciche wnętrze.
  5. Świetne auto:thumbup1: zmodyfikowany tak jak być powinien. Użytkowałem przez kilka lat taki model Multivana miał u mnie ciężko,sprzedałem go z przebiegiem ponad 400tyś.km,a był jeszcze w znakomitym stanie.Szukałem niedawno 150ki i chciałem zmodyfikować podobnie jak twoja,bo nie służyła by do pracy jak poprzednie dwie t4ki wygląda jednak,że będę potrzebował chłodni,ale i tak nie uniknie modyfikacji. T5 niema już tego polotu niestety... http://a4-klub.pl/marki-78/all-vw-multivan-2-5-tdi-r5-61314/
  6. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    o nawet vikis się pojawił
  7. Wpadaj na Spoty
  8. blablabla.....mało wejść na newsy związane z Lewym,więc łapią ludzi na takie głupoty. ile już razy ogłaszane są przeróbki starych aut..brednie Polandia,to nie Niemcy,a papier wszystko przyjmie
  9. w domu manual 5ka w pracy 500KM i 12ka automat
  10. GILI odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    dokładnie,prezes patrzy
  11. nie świruj widziałem biegasz po plaży
  12. Chłopie chu... .nie pieniądz widziałem to auto i to chyba nie duża cena jak za sporych rozmiarów ciężarówkę ale może się nie znam Rozumiem,że je oglądałeś z bliska?? właśnie chodzi o to,że jest tanie i jeśli z zewnątrz wygląda dobrze,to warto jechać,z drugiej strony duże auto duży problem,bo w szrota wkłada się znacznie większe pieniądze jak w osobówkę.
  13. Witam Jestem zainteresowany autkiem z aukcji. Jest może ktoś z okolicy Starego Sącza,co mógłby je obejrzeć czy jest po co jechać??,bo na zdjęciach nie zbyt dużo widać MAN 8-153 CHŁODNIA HAKÓWKA,HAKOWA,MOZLIWA ZAMIANA (3212855718) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. oczywiście odwdzięczę się za przysługę
  14. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Na razie tyle było czasu,zobaczymy jak się temat rozwinie
  15. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Fajna..może przerobić tę fotkę tak żeby pasowała do pierwszego posta
  16. Kliczko vs Pianeta: ceremonia ważenia - Extra - www.orange.pl
  17. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    za stary jestem Lodowa dzwonił,że będzie
  18. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Dawno nie było takiego zamieszania na Kościerskich. Udanego spota i imprezki
  19. Trzeba się jeszcze raz umówić,bo sporo alkoholu zostło
  20. GILI odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/biale-felgi-ronal-audi-skoda-5x112-267164/
  21. ostatnie słowo należy do inicjatora
  22. przez Kalisz do Kalisza jeszcze w miarę ale dalej już konkretne wywijanie... ---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- Przesadziłem 25 to też strata czasu. Naprawdę dev robię tę trasę dość często i najlepsza opcja Tak jak dałem u góry najkrócej,a już na pewno najszybciej równy i szeroki asfalt. dziury tylko w Inowrocławiu krótko przez Gniezno,tylko remonty w Lesznie troszkę przytrzymają.
  23. Autostradą A1do Torunia dalej 10ką zjazd na Inowrocław,Gniezno do s5 na A2 zjazd na Komorniki i dalej już 5tką Leszno Rawicz aż do Wrocławia
  24. dawaj dawaj... będziesz tańczył ze mną,znaczy nie zemną
  25. Mógłbyś zostać z żoną i maluchami na noc u nas w domu nie ma problemu mieli byście pokój dla siebie. Jak by się zjechało sporo ludzi to jest nocleg u znajomego w Stężycy,żaden problem,ale frekwencja będzie minimalna jak ostatnio zawsze Tomeks przedstawi nam pewnie nową lalę,a za 2 tygodnie powie,a tej już prawie nie pamiętam miałeś ją słyszeć jakie głupoty opowiadała

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.