Treść opublikowana przez GILI
-
Siłownia
może się okazać,że w poniedziałek nie znajdę basenu w okolicy w której akurat będę za chwilę jadę popływać,jutro siłka w poniedziałek w trasę,wtorek,brzuszki i wszystko co się da hantelkami,bo wożę w skrzynce, w środę,będę stał w Enschemede,to sobie pobiegam,jak będzie pogoda, piątek,jak zdążę to basenik i siłka....nie jest łatwo za fajerą
-
Siłownia
dzięki za podpowiedź. sam się zdziwiłem wynikiem,a nie mam interesu,żeby bajkować. myślę,że sam basen,to trochę za mało.chyba,że co dziennie +dieta
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Widziałem na żywo, jeszcze lepiej się prezentuje,nawet na czarnej stali
-
Siłownia
Mogę ćwiczyć 2-3razy w tygodniu,piątek-niedziela, dzień po dniu.na więcej nie mogę sobie teraz pozwolić. po zatem zaczynam biegać w ciągu tygodnia, jak wyjdzie przeważnie 2 dni po ok.5-10km. Jest szansa,że taki trening,przyniesie zadowalające efekty??? Chciałbym trochę zgubić brzuszka,poprawić kondycję i siłę. Mam pracę,w której prawie cały dzień siedzę i dawno nie ćwiczyłem,ale okazuje się,że nie jest tak źle,bo 120 spokojnie wyciskam,a godzinka pływania,to tak w sam raz teraz. Jest szansa,żeby zastosować jakiś powtarzalny program?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i moje
-
Truckerzy
Jechałem w poprzednim tygodniu z kumplem na 9tce DE. Złożył się przed nami Aldik i poszedł w barierki..zimny pot na plecach,ale dało się go objechać. Dalej już max 60dych,takie było lodowisko.
-
Spoty Kościerzyna
Widziałem cie na ostatnim rondzie w stronę Gdyni,tak z 2 tygodnie temu. B7 wypucowane fju fju
-
Złapali rowerzystę na fotoradar
Dawna już sprawa od nas z miasta. Nie system,nie rząd tylko stara jak Polska życzliwość sąsiedzka. Strażnik miejski, posłużył się stanowiskiem,żeby pognębić członka wrogiej rodziny,powinien stracić pracę.
-
Truckerzy
RS. w środę byłem w okolicy,dokładnie Gutersloh i miałem dość czasu na sporą kawkę i ciasteczka z Pl. Podeślij pw. z nr tel. będzie okazja w przyszłości się spiknąć,chociaż w tym jadę pod Brukselę. W czwartek w nocy na Holenderskiej A1,127km kierunek Amsterdam, paliła się lora z nowymi Q7,nagrałem nawet filmik,ale tylko telefon był pod ręką,przerażający widok...
-
Truckerzy
Zdarzają się takie sytuacje zwłaszcza jak jakiś jemioł wyjedzie z podporządkowanej i nie może się zebrać,dużo wtedy esp pomaga wystarczy jednak panicznie hamować i scyzoryk murowany.koleś zachował zimną krew.szacunek.
-
Truckerzy
Patryk scania wygląda tak teraz,a to jeszcze nie koniec
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
pełen s-line na zewnątrz i nic już nie trzeba robić- Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Forum jest spore,dobrze sprzedają się gadżety,więc znakowane auta są wszędzie. Widzę często w Niemczech,A4ki z wlepkami forumowymi,bo ramkę trudno dojrzeć na bhanie. Dwie A4 sprzedałem z ramkami,a tylko jedna jest w klubie.- Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Widziałem jakiś czas tem w Rumi,takie auto z ramkami.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pewnie jak zwykle się przeliczą i nic z tego nie wyjdzie...Powstanie centrum motosportu z prawdziwego zdarzenia? - Moto - WP.PL- Piłka nożna
Oglądałem ostatni mecz Lecha i nasunęło się jedno stwierdzenie,polska piłka umie grać tylko z kontrataku. Słaby przeciwnik=słaby meczyk.- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Chociaż go ostatnio leją i tak jest wielki w moich oczach.Mniemy nadzieje,że ma zaplecze finansowe na taką akcje.- Rząd uderza w stare samochody. Koniec ze sprowadzaniem
Każdy rząd mataczył od samego wejścia do unii.po co temat rozwijać. Chodzi o to,żeby zmusić Polaków do kupowania nowych aut produkowanych w kraju. Tylko jak przekonać chłopa,któremu przechyla się dom,albo rodzinę z 5ką dzieci,czy młodego człowieka bez jakichkolwiek perspektyw do takiego szalonego kroku. Kilka procent krajan stać na nowe auto,więc nie będzie wspomagającej ustawy,ani oblężenia salonów...- Rząd uderza w stare samochody. Koniec ze sprowadzaniem
Budujące jest to, że co raz więcej ludzi zaczyna pewne rzeczy dostrzegać, mimo iż: - Mama Madzi z Sosnowca nie schodzi z mediów jest to to czego Polacy potrzebuję najbardziej - najważniejszą rzeczą dla Polaków są związki partnerskie, in vitro etc. etc. - seriale wciąż osłabiają mózgi - stworzono wrażenie, że jak będziesz głosował na Donka, to automatycznie będziesz lepszy, postępowy i w ogóle twoje życie potoczy się jak w " Pamiętnikach z wakacji" Niestety, ale co raz mniej pieniędzy w kieszeni na szczęście zmusza do myślenia - co jest nie tak ? I tak trzymać . :polew::polew: Smutne jest,to,że co by nie napisać i kto by nie zasiadł u władzy długo będziemy biednym krajem,bo kto by nie rządził nie słyszy zwykłych ludzi,ani tych znacznie mądrzejszych.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Tadku- Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Racja,to też książki.zaliczyłem 4 z serii Wołoszańskiego generał,żołnierze honoru i dwie tajne wojny,uwielbiam jego głos,a niemieckie radio w kółko informuje,że britney,to dziwaka,więc się przełączam. Jednak jadąc w nocy wolę muzykę- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Taka właśnie była moja pierwsza myśl. Najgorsze,że są jeszcze w niezłej formie,obydwaj będą mieli możliwości pójścia na emeryturę przed 67l,ale nie łudźmy się nie nastąpi,to tak szybko ---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ---------- Mam synów z roczników,w których najlepiej rozwijać zainteresowania sportowe,każdy z nich ma inne predyspozycje. Jednak,żeby nasze wysiłki przynosiły w przyszłości poważne efekty,trzeba sporych pieniędzy. W Naszym Kraju łatwo napchać kieszenie celebrytów, zdolna młodzież ma jednak pod górę...- Listwy drzwiowe i dachowe chromowane audi b6
Myślę,że z zamianą nie będzie problemu. załóż tutaj Audi A4 B6/B7- Dofinansowania UE, informowanie o możliwościach rozwoju - FREEE
Dobrze,że jesteś zaangażowany,tak bardzo w swoją pracę,szkoda tylko,że większość urzędników ma zupełnie odwrotne podejście. Innym problemem,jest fakt zainwestowania sporych własnych środków w sposób z góry narzucony przez urząd. - [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)