Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wiadomość Oficjalna!!! Przyjeżdżam jutro na spota :gwizdanie:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
kazdy pozoltym sztormiaku i do przodu bedę tak stał pił piwko i lał do morza
-
Domy z drewna (bali) Informację podstawowe
Dom z drewna szybko traci na wartości i trudno go po latach sprzedać. Drugim poważnym problemem jest wytrzymałość tego materiału w naszym klimacie(częste przechodzenie temperatury przez 0stopni).
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
leżałyby,ale Olo truł mi dupe "pozwól mi je zrobić,proszę,panie..." i się zgodziłem tak je :polew: pewnie atakowałeś go przez wszystkie możliwe media i portale żeby ci pomógł zrobić(zrobił) te lampy..
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
ćfaniaku ,zabieraj te amory,bo listwy S4 jadą i kasy trzeba racja miałem dziś po nie wjechać podeślij nr konta na pw.bo odbiorę je dopiero w środę
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
Klimat na ziemi zdążył się ocieplić o kilka stopni od czasu kiedy kupiłeś te ledy z A6 :polew: Najważniejsze,że w końcu zaczął się montaż i jak widać udany Jak zwykle gdyby nie OLO
-
Spotkanie wrobelka z Audi A4 :)
Przypadek kolegi alvaro
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jednak jadę,mam straszna ochotę na łysky mydlanego :gwizdanie: Bieniek sieno wysłałem,chociaż Tomeks podsyłał mi swoje konto,poszło jednak na zlotowe. Tomeks kupiłeś amorki?? Fazy ta pipka nie pojechał wczoraj na spota..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak to ??
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Tomek, co z moją sobotą?? :gwizdanie:
-
1750 TBi by Fiat
.. włoskie bajeczki dla małych i naiwnych dzieci..
-
Audi a4 2.5 TDI V6 150ps
Słaby wypas jak na 2.5. Poza tym fajny
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mam na strychu :gwizdanie: ...Bieniek jak do Gilego to tylko z Lodową on organizuje za***iste wyjazdy.... :decayed: może coś w ten fikend??
-
[B5 ALG] audi A4 2.8 V6 30vquattro
Nie było takich seryjnie.Ja co to przekładka była robiona. Jedynie co to Golf 4 Cabrio ma środek od Golfa 3 i tak wychodziło fabrycznie Był Golf 4 cabrio ?? Miałem passata b3 pierwsza rejestracja 94'' środek b4,kupiony od pierwszego właściciela w Niemczech. siostra miała passata b5 z zielonym podświetleniem zegarów i wnętrza.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mam na strychu :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na Pomorskie
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Półtorej roku temu mu to na pw pisałem. gdyby nie skf nic by z tego nie wyszło :gwizdanie: Jak wszystko dobrze pójdzie to będzie najfajniejsza buda A4 z najfajniejszym silnikiem A4.
-
Spoty Kościerzyna
Na którą godzinę?? mam dla was koszulki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W poprzednim A4 zmieniałem obie osłony i widziałem,to auto niedawno na podnośniku i są jak nówki. Kupiłem z allegro,tyle,że nie te najtańsze.[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 22:20_________________________________________________inne od tych co masz na klubowych :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Wpadaj na Spoty
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
:polew: :polew:
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
To jest lusterko bez czujnika deszczu... Poza tym jak ma być w kodach skoro w B6 seryjnie czujnika deszczu nie było? Wymieniałem ostatnio przednią szybę i najpierw porównywałem ceny,to każdy się pytał czy mam czujnik deszczu... po co? :gwizdanie:
-
[ALL B5] Do poczytania na onecie o A4 B5
Chyba pierwszy redaktor,który przeglądał forum przed stworzeniem artykułu.
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
może była wymieniana szyba dlatego nie działa ??
-
[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)
Toż to jakaś czarna ballada. gdzie humor i chórek żeński ?? :gwizdanie: powinieneś się wzorować na czymś takim: http://www.dailymotion.pl/video/x7f7lx_big-cyc-rudy-si-eni_music Big Cyc- Mały fiat tylko nie mów,że to za trudne