Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Wiadomość Oficjalna!!! Przyjeżdżam jutro na spota :gwizdanie:
  2. kazdy pozoltym sztormiaku i do przodu bedę tak stał pił piwko i lał do morza
  3. Dom z drewna szybko traci na wartości i trudno go po latach sprzedać. Drugim poważnym problemem jest wytrzymałość tego materiału w naszym klimacie(częste przechodzenie temperatury przez 0stopni).
  4. leżałyby,ale Olo truł mi dupe "pozwól mi je zrobić,proszę,panie..." i się zgodziłem tak je :polew: pewnie atakowałeś go przez wszystkie możliwe media i portale żeby ci pomógł zrobić(zrobił) te lampy..
  5. ćfaniaku ,zabieraj te amory,bo listwy S4 jadą i kasy trzeba racja miałem dziś po nie wjechać podeślij nr konta na pw.bo odbiorę je dopiero w środę
  6. Klimat na ziemi zdążył się ocieplić o kilka stopni od czasu kiedy kupiłeś te ledy z A6 :polew: Najważniejsze,że w końcu zaczął się montaż i jak widać udany Jak zwykle gdyby nie OLO
  7. Przypadek kolegi alvaro
  8. jednak jadę,mam straszna ochotę na łysky mydlanego :gwizdanie: Bieniek sieno wysłałem,chociaż Tomeks podsyłał mi swoje konto,poszło jednak na zlotowe. Tomeks kupiłeś amorki?? Fazy ta pipka nie pojechał wczoraj na spota..
  9. Tomek, co z moją sobotą?? :gwizdanie:
  10. .. włoskie bajeczki dla małych i naiwnych dzieci..
  11. Słaby wypas jak na 2.5. Poza tym fajny
  12. Mam na strychu :gwizdanie: ...Bieniek jak do Gilego to tylko z Lodową on organizuje za***iste wyjazdy.... :decayed: może coś w ten fikend??
  13. Nie było takich seryjnie.Ja co to przekładka była robiona. Jedynie co to Golf 4 Cabrio ma środek od Golfa 3 i tak wychodziło fabrycznie Był Golf 4 cabrio ?? Miałem passata b3 pierwsza rejestracja 94'' środek b4,kupiony od pierwszego właściciela w Niemczech. siostra miała passata b5 z zielonym podświetleniem zegarów i wnętrza.
  14. Mam na strychu :gwizdanie:
  15. Cześć Zaglądaj na Pomorskie
  16. Półtorej roku temu mu to na pw pisałem. gdyby nie skf nic by z tego nie wyszło :gwizdanie: Jak wszystko dobrze pójdzie to będzie najfajniejsza buda A4 z najfajniejszym silnikiem A4.
  17. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Na którą godzinę?? mam dla was koszulki
  18. W poprzednim A4 zmieniałem obie osłony i widziałem,to auto niedawno na podnośniku i są jak nówki. Kupiłem z allegro,tyle,że nie te najtańsze.[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 22:20_________________________________________________inne od tych co masz na klubowych :gwizdanie:
  19. Cześć Wpadaj na Spoty
  20. :polew: :polew:
  21. To jest lusterko bez czujnika deszczu... Poza tym jak ma być w kodach skoro w B6 seryjnie czujnika deszczu nie było? Wymieniałem ostatnio przednią szybę i najpierw porównywałem ceny,to każdy się pytał czy mam czujnik deszczu... po co? :gwizdanie:
  22. Chyba pierwszy redaktor,który przeglądał forum przed stworzeniem artykułu.
  23. może była wymieniana szyba dlatego nie działa ??
  24. Toż to jakaś czarna ballada. gdzie humor i chórek żeński ?? :gwizdanie: powinieneś się wzorować na czymś takim: http://www.dailymotion.pl/video/x7f7lx_big-cyc-rudy-si-eni_music Big Cyc- Mały fiat tylko nie mów,że to za trudne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.