Treść opublikowana przez Frodus
-
Pytanie o etykiety na wódce
Taktuś, możesz wrzucić szablon na forum?? Skorzystałbym z tego, jeśli oczywiście można. Bo pomysł zacny:grin: Jeszcze jak by dorobić: NR PARTII np. B5-2000
-
Piłka nożna
Te najnowsze zdjęcia i grafiki w necie sa lepsze niż ten mecz
-
Pytanie o etykiety na wódce
Nie pomogę niestety z tymi butelkami, ktoś posprzątał za mnie:facepalm: Jeśli chodzi o rodzaju wódki, to wg lepszym rozwiązaniem jest kupno jednego rodzaju wódki. Pamiętam Chyba ze na poprawiny chcesz uraczyć gości czymś innym to wtedy można się nad tym zastanowić, natomiast jeśli chodzio wweseleto ja bym ppozostał przy jednym gatunku. Jednak to jest wasz "dzien" wiec wybór należy do was :-) A korzystając z okazji życzę wam długiego i owocnego pożycia:wink:
-
Strefa Śmiechu
Ciekawe czy plebanie tez chronią
-
Pytanie o etykiety na wódce
Mam obie w domu. Z rana dam Ci znać bo juz nie chce na poddasze iść i halasowac
-
Wakacje Łeba
Mi brat wspominał aby nie kupować jedzenia w takiej "knajpie" co się nazywa U GRUCHY. Ponoć żadnych zasad BHP, mięso tak świeże że można z nim rozmawiać mięso w kebabie to z mew co padły na ulicy z wycięczenia A tak już na poważnie to ogólnie w tej knajpie jest syf. Może z zewnątrz czysto ale "od kuchni" wygląda t inaczej:facepalm:
-
wybór wiertarko-wkrętarki
Czy to prawda że MILWAUKEE to jakiś odłam MAKITY? A w USA czasem nie chwalą DeWalt'a ?
-
Strefa Śmiechu
:polew:
-
Głośna praca silnika, spadek mocy - hydropopychacz
- Pobieraczek dostał karę.
Z 1,5roku temu też dostałem ponaglenie o zapłacie 100 czy 150zł. Jednak po telefonie do urzędu ochrony konkurencji i konsumentów, pani przez telefon poleciła aby totalnie ich olać Co by nie było, takim oszustom życzę jak najgorzej- moja Kobieta jak Lwica broni marki Audi :brawo:
Dokładnie tak jak mówisz. Wypowiedziałem się jak to jest w moim odczuciu, w mojej mieścinie większość dresów śmiga bmw przerobionym na "statek kosmiczny". Samochód już nie ważne jaki, aby d*pę woził. Wiadomo że każdy szuka rozwiązania które najbardziej odpowiada danej osobie, ze względów ekonomicznych, wyposażenia, estetycznych, bezawaryjności itd. Ale są też ludzie którzy twierdzą, że "BMW is my life - i ch*j" i jakiego argumentu by mu nie przedstawić, jego zawsze będzie górą No ale jednak wszystkiego trzeba spróbować- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
A czy na forum mamy jakiegoś architekta?? Może jakiś temat by podwiesić kto czym się zajmuje?- Muzyka w naszych autkach
Skyliner89, zabrakło jeszcze tego Nabino: Errors- wybór wiertarko-wkrętarki
No to się zgadza. Ciężko znaleźć kompletny zestaw do 350zł. Po części jest to też kwestia samej marki Makita, jednak tak jak pisze kolega wyżej Celma też daje radę. Wybór należy do Ciebie- wybór wiertarko-wkrętarki
Same zajechance... nie warto. Nie znajdziesz w tej cenie ladnego zadbanego nie zajechanego zestwu z dwoma aku Napisałem trochę na skróty. ?Na myśli miałem używaną wkrętarkę + ładowarkę. Jeśli chodzi o akumulatory to wychodzi to drogo, bo akumulator 3Ah kosztuje ok 200zł/szt. Kamillo, powiedz, czy zależy Ci na nowym sprzęcie, czy używka w dobrym stanie też obleci? Mogę podpytać znajomego czy ma coś takiego u siebie, w stanie wizualnym i technicznym takim abym nie musiał oczami świecić- moja Kobieta jak Lwica broni marki Audi :brawo:
Ja bmw nie lubię przez ludzi którzy je użytkują. Na myśli mam takie sytuacje gdzie gówniarz jeden z drugim kupią sobie bmw za 2.000zł, drugie 2.000 zainwestują w wieś-tuning typu podświetlane podwozie na taśmach RGB z pilotem, syrene/klakson wydający różne dźwięki. Wstawią, już nie skrzynie a tube basową do bagażnika, tak że to nie gra tylko pierdzi, cała buda się trzęsie, rdza z nadkoli leci i wielkie z nich pany- wybór wiertarko-wkrętarki
Z szybkim ładowaniem i długim czasem pracy (akumulatory 3Ah) na myśl przychodzi mi Makita. Z tym że to już przedział cenowy ponad zamierzoną kwotę 350zł. Warto popatrzeć w używkach- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Kobita będzie zazdrosna o samochód- Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
bedzie jeżdzić, na razie faze hybrydy łan stejdż chce jeszcze wiekszy zrobić w wersji P&P i chyba sie uda qrna 80% małolatów z osiedla juz sie mnie pytało czy ona do sprzedania jak powiedziałem że to ma 400KM i ponad 500Nm to fotki se cykali przy niej Jak nie do sprzedania to przyjadą w nocy i sami wezmą, za free Dev, a z tego mojego rupiecia coś będzie?- Zmiana koloru auta - nowa folia
No i to jest właśnie ten ból, aby całkowicie pokryć autko- sprzeglo i dwumasa
Bardzo dobra metoda. Tylko po co chcesz przypalic sprzęgło??- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
1.9 BRB 116KM Przy 1100km tankowanie. Cykl mieszany, większość trasa- Zmiana koloru auta - nowa folia
A jak wygląda sprawa wnęk? Przykładowo, po otawarciu drzwi?- Instrumenty na jakich gramy
Fajnie wkręca Klimatem nie odbiega od Sunrise'u- Jaki preparat do mycia silnika?
Jak czasem myje znajomym silniki stosuje preparat BM-32. W pracy stosuje go do czyszczenia posadzki po smarach, olejach itd. Stosunek 1:10 z wodą w zupełności wystarczy. Kilka minut po spryskaniu silnika i innych części robote kończy myjka parowa. Nie stosować tego na szyby bo ciężko pozbyć sie "nalotu" - Pobieraczek dostał karę.