Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tass

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tass

  1. Przewód do paliwa powinien być z FPM (ceny np. Cohline okolo 80zł/m), a nie z NBR jak 99% tych uniwersalnych przewodów do paliwa. Ori przewody do paliwa jak i oringi są zazwyczaj z FPM.
  2. Skraplacz Nissens + sprężarka 5Q0 816 803, 2 rok w bfb śmiga jak złoto.
  3. Nie wiem, dla mnie dziwne, nie spotkałem się w audi z taką sytuacja, że brakowało otworu montażowego, jak samochód nie miał przygód blacharskich. Wbrew pozorom czasem nie jest tak łatwo trafić w taką nakrętkę zamontowaną w nadkolu, mechanikowi niechało się z tym walczyć dochodzić co jest nie tak, to co miał innego powiedzieć. Ten kawałek plastiku przez który przechodzi torx to tylko nakładka progu i jeśli są w nim otwory to po to aby to przykręcić, w tym wypadku do metalowego nadkola. Możesz zastosować, tylko po co, wytrzymało tyle lat to wytrzyma jeszcze kilka i już to zastosuj coś takiego, aby było łatwe w demontażu, i nie za długie aby nie uszkadzało lakieru na nadkolu bo będzie się ruda panoszyła.
  4. Najprawdopodobniej ta wciskana nakrętka jest zasmarowana izolacja, nie było wkręta, nawpadało błota i bardzo ciężko to namierzyć, na 99% musi to być chyba że jakaś wada produkcyjna i brak otworu.
  5. Tyle tam tego:
  6. N90821401 w nadkolu jak odkręcisz całkowicie końcówkę progu (plastik) taka nakretka jest wciskana w kwadratowy otwór w nadkolu jest ona stosowana w bardzo wielu miejscach, podczas zbyt mocnego dokręcania, lub gdy wkręt zardzewieje obraca się w otworze, albo rozrywa. edit. da się to wcisnąć bez zdejmowania tej nakładki, ale jest dość ciasno
  7. Możliwe, że ktoś przykleił lampę do ślizgu, więc odkręcić ślizg i może z nim wyjdzie.
  8. Po zdjęciu maglownicy mogłeś uszkodzić taśmę kierownicy. Jak zmieniałeś maglownicę mogłeś wkręcić końcówki drążków o taką samą ilość obrotów, jak ustawiał zbieżność ustawiał z obu stron czy z jednej bo i tacy magicy się zdarzają, wtedy niby zbieżność sumaryczna będzie, ale koła i tak każde w swoja stronę.
  9. Kręciłeś kierownicą przy wymianie maglownicy i zbieżność zrobiona?
  10. Prosiłbym o rozkodowanie VIN: WAUZZZ8KXEA067260 Dziękuję
  11. tass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie pamiętam, było to z naprawy gwarancyjnej i nie maiłem z tego pełnego rozliczenia, ale z tego co rozmawiałem w serwisie, który to robił ubezpieczyciel zapłacił za nią "grosze" tzn 400- 450 pln. Ori szyba w klapie jest wklejana, uszczelka która tam jest nie zatrzymuje wody i była ciężko dostępna, jak jest obecnie nie wiem. Szyby też mam ubezpieczone i z tego co wiem wybiłem jedną z najtańszych szyb w samochodzie, przednią mam podgrzewana, boczne podwójne z tymi jest problem i ceny zaporowe.
  12. tass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mi wymieniali ze 3 lata temu z ubezpieczenia, dwa razy zamiennik i dwa razy reklamacja bo niedopasowana, za trzecim razem ori (produkcji Carlex) do niej nie mam zastrzeżeń.
  13. Możesz popatrzeć czy po wyjęciu rolki od grzania nie założysz panelu z b7(o ile nie zależy Ci na grzaniu foteli). Po zmianie potrzebne jest kodowanie. Jak kupisz panel z b7 z grzaniem tzn jego front przełożysz do swojego z b6 i będzie bez kodowania itd.
  14. Przyciski będą pasować, sam panel nie. W poście powyżej wrzuciłeś zdjęcia paneli, ten z grzanymi fotelami b6 ma otwory na rolki do regulacji ogrzewania foteli, ten z b7 jeśli jest bez stołków jak napisałeś tym samym nie ma otworów i ikon od grzania stołków. Aby to było p&p ten z b7 powinien też mieć grzane stołki. Istnieje szansa, że jak nie będziesz korzystać z grzanych stołków i zdemontujesz rolki (te w b6) od regulacji grzania (demontaż w pozycji off), panel bez grzania da się zamontować, ale nigdy tego nie sprawdzałem.
  15. tass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Takie info. znalazłem kiedyś na forum:
  16. Ramka panelu jest inna, przyciski można przełożyć.
  17. Musisz jak dobrze pamiętam dołożyć przekaźnik pod podgrzewanie tylnej szyb jak chcesz klimatronik z b7 wsadzić do b6 na forum jest o tym wątek co i jak.
  18. Panel frontowy, z przyciskami z b7 jak jest 2din, bo 1 din jest inny i nie podchodzi pod rnse, nie jest to skomplikowane. Tylko jedno ale, muszą być oba (panele frontowe) z grzanymi stołami, albo bez.
  19. Klimatronik, to przełóż front z b7 do b6 i zostaw swój, bo trzeba walczyć z podgrzewaniem przedniej szyby.
  20. Niestety mam Polcar i na wysokości maski krawędź jest pod innym kątem niż kształt maski, cienki jak większość zamienników.
  21. tass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pasują z VOLVO C30 C70 II (tzn są identyczne), osobiście kupiłem nowe leżaki magazynowe jeden z Audi za 100, drugi z VOLVO (prawy nr 31213176) za 90.
  22. Do tego dojdą pewnie i zawiasy itp. Ogólnie nazbiera się, jak zawiasy słupek wgniotły to i naciąganie bo drzwi będą się kiepsko zamykać. Próg nie dostał, bo widać plastiki odstają a blacha może siedzieć? edit. i auto zastępcze powinno stać pod domem, bo te...
  23. Ciśnienie reguluje zawór w pompie, możliwe że będzie pasować z b6 do tej pompy z passata. Ja mam pompę Meyle ponad rok, narazie działa, tylko przekaźnik servo... nie mam z Audi bo te mają cho..erny delay.
  24. Ooo ale chyba nie na Europę? Nie spotkałem się bez.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.