Treść opublikowana przez Sebastiano87
-
Kradzież A3 pod okiem kamer
Kure... problematyczno- beznadziejno skurwi.. czyn kraść auto. Weź tu rezaj. Każdej nocy się kładziesz z myslą Jebak... wezmo czy niewezmo. Dla kumpla też zawinieli A3 8P z Pruszkowa, na pełnym koksie.( 3 lata modził) Mówił że nie wezmo bo zna tutejszych ,,rządzących,, a po za tym ma dodatkowe zabezpieczenia. Ostatnio zdz. i mówi: Zajeba.. z pod nosa fure.
-
Moje pierwsze modyfikacje
Najlepsze mody to tylko w orginale, bez zbędnego pługa na przodzie,głosników wsiowych. Takie jest moje osobiste zdanie.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Przepraszam że sie wtrącam ale podziwiam was wszystkich na niskich profilach ze jeździcie na takich ekstremalnych cienkich oponach U mnie siedzi 215/50 17 zawieszenie standard 1BA (komfort) i dalej mi nie wygodnie A odnośnie felgi. Org. tylko i wyłącznie avus lub inna felga która była montowana do audi. Moim zdaniem tylko wtedy ma to sens wizualny .
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
POWER-KRIS i vp-tdi I co z tego niech żądają, ja tam na gwarancje nie patrzyłem jak kupiłem RTS naughty: Znajomi mechanicy jak i kuple z zakładu mówią ze są ok, sami mają ponad 3 lata i nie narzekają na RTS. A po za tym mam ma oponke 215/50 17 zawieszenie standard, i drogę jak tafle Nie każdy musi mieć Lame
-
Muzyka w naszych autkach
---------- Post dopisany at 06:25 ---------- Poprzedni post napisany at 06:19 ---------- ---------- Post dopisany at 06:27 ---------- Poprzedni post napisany at 06:25 ----------
-
Jakiej firmy amortyzatory
Sachs Advantage - czerwone nie do zajechania, uzywam ich wiec wiem co mówie. 3 lata i dalej sa sprawne wpełni.
-
Strefa Śmiechu
---------- Post dopisany at 06:12 ---------- Poprzedni post napisany at 06:11 ----------
-
Pomoc w wyborze myszki komputerowej
Logitech G700, Microsoft SideWinder X8 myszki te sa przewodowo - bezprzewodowe, korzystam z dwóch i sa mega wypasne.
-
Dobrzy chiptunerzy
A na Podlasiu macie namiar na najlepszego magika od chiptunigu ?
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Jadąc droga pobocze pewnie łapiesz:kox: piesi, rowerzyści uważajcie
-
musze kupić laptop - wsazówki mile widziane :)
Asus kolego i seria ASUS Republic of Gamers. Wiem ze nie grasz w gry ale to jest za***rdala.... Jak kupować to coś porządnego. Ja posiadam osobiście G73 na spidzie ssd, 16 giga, proc intel 7. a w przyszłości celuje w G75
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
W trące się na temat motula ja osobiście polecam sklep z Krakowa ul. Lasówka 12. Kupuje u nich płyny i olej motula. Ich strona to Sklep z olejami Motul - Olej motul Leje już ponad 2 lata od nich co 10 tys.zmieniam oliwę i auto zachowuje sie super
-
Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?
jesteś w ogromnym błedzie jeśłi tak uważasz:wink: kiedys była strona der B5 i tam było ładnie wyjasnione, było pare limitów ale na konkretne rynki. Według polskiego cennika z ASO nie było akurat na nasz rynek jakiejś konkretnej serii:whistling: W wątku masz przewijajacy sie model z czarna podsufitką, półskórami/recaro, aluminiowymi dekorami, kołem 17cali, zawiasem 1BE i licznikiem z białymi tarczami. Tego nieszło zamówic w każdej A4... Zle sie wyraziłem chodziło mi o nasz rynek czyli Europa środkowa, wschodnia
-
Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?
Wersji limitowanej audi b5 nie ma, to zależało tylko od fantazji czyt. pieniędzy nowego, przyszłego, nabytego, właściciela w salonie. Np. Moje auto made in Ingolstadt poszło na Austrię z ksenonem, pakietem chrom, bose, kubły itd bla bla bla. VW miał taka manie tych ich wersji np. Golf 2 tam to chyba było coś około 15 wersji np na Europe, USA. A Audi nie potrzebuje wersji limitowanej bo i ich auta sa ponadczasowe:naughty:
-
Seriale
Ogladam teraz sobie, stare odcinki Top Gear:kox:
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Tak se sie wtrące mi się tylko podoba (zazdroszczę) w 2.5 dźwięku muzyka dla uszu Mój ajm jak jest zimny to pracuje jak sieczkarnia jak sie rozgrzeje to jak ursus ale to miłosć wiec wszystko przebaczy:decayed:
-
Filtry - Jakie firmy polecacie ?
W aso kupuje filtry, jakośc nie porównywalna
-
[ALL B5] Gold & Black by Aroo
Ksenon wstawiaj , pakiet chrom do tego koloru prezentuje sie piknie, wiem co mówi bo mam pogląd na swój
-
[Avant lift] lampki tablicy rejestracyjnej.
ok
-
Piłka nożna
Manchester City to taki Real Madryt tylko posiadaja w swoich szeregach słabszymi piłkarzami. City sie wyrobia maja kase, wiec cos tam zawsze zdziałaja w Champions League:wink: Młoda równo wiekowo drużyna i szejk ropny:naughty:
-
[Avant lift] lampki tablicy rejestracyjnej.
Strona Lewa 8D0943021C i Prawa 8D0943021D Sprzedaje d4widoV, nawet ma przerobione już na ledy od bidzio1 Sprawdz dział sprzedam a4 b5
-
Czerwony PAPRYKARZ - 1.9 TDI AVF + BRD + FMIC + BONUSY
Jeśli nic nie wniosę, to przepraszam tylko powiem ze b6 sedan,kombi to najpiękniejsza bryła auta jak dla mnie:slina: i napewno sobie kiedys kupie Gratuluje i zazdroszcze użytkownikom b6 aut
-
Czy po włączaniu klimatyzacji powinien od razu pracować wentylator chłodnicy klimy?
Zależy jaką masz temperature ustawiono wew. auta na panelu a także jaka jest temp. otoczenia. I tą właśnie różnice ,,dobija,, przez zwiększenie szybkości obrotowej wentylator od klimy z czytującym przy tym 2 czujniki czyli z czujnika wew. i zew. auta. Czym mniejsza temp. otoczenia tym niżej ustawiaj na panelu bo bedzie Ci dłuzej ,,pompować,, klima zeby usyskać Twoją temp. w środku kórą sobie tam pstryknełeś. Osobiście tak robie bo pokonuje krótkie odcinki.
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
14 h póżniej raz w tyg. 9 h 5 dni i 2 h jeden dzień ale u mnie to pracoholizm 2 prace, wiec nie brać przykładu ze mnie
-
RADIO CHORUS - aux
Tak jak wyżej koledzy piszą, podłączysz sobie usb, sd karte, blutooth mikrofon tez masz. Fajna sprawa i najważniejsze kabli nie czepiasz po schowkach. Podłączasz pod fabryczno zmieniarkę.