Treść opublikowana przez Dev
-
[ALL] Wycena ze Sportmile.Co wy na to?
podaj oznaczenie masz na silniku(głowicy) albo na naklejce w bagazniku
-
[ALL] Wycena ze Sportmile.Co wy na to?
taaaaaa, nie zabłysnałem fakt..... ale Ty tez nie, skoro dajesz sie nabrać ze w aucie z 2003 r siedzi silnik o oznaczeniu AJL, gratuluję.... :polew:
-
[ALL] Wycena ze Sportmile.Co wy na to?
ja sie nie znam ale chyba Kolega poziek sie dobrze zna bo wypisał wszystko na temat auta nie wiedząc dokladnie o jaki silnik tutaj chodzi :gwizdanie:
-
akumulator sie rozladowuje
podepnij multimetr i bedziesz wiedziec co sie dzieje
-
[B5 AFN] Klocki hamulcowe
mówie tak bo prowadze warsztat samochodowy widze co mi ludzie przynoszą do wymiany i co wyjmuje z zacisków jedna wielka porażka
-
[B5 ADR] Zbieżność a geometria
:polew: :polew: :polew: a powiedz w jaki sposób robi sie to w A4 ?????????????
-
[B5 AFN] Klocki hamulcowe
ten Maff to nadaje sie tylko do pierwszego hamowania straszne dziadostwo
-
[B5 AJM] Co najlepiej dobrać na zime ?
no, nie jesteś specem.... :polew: :polew: :polew:
-
[B5 AJM] Co najlepiej dobrać na zime ?
zdecydowanie 195/65R15, 185 będą za niskie
-
[ALL B5] Sprzęgło Luk czy Sachs ?
co zalożyć??? co proponujecie??? jakieś dobre, złe doswiadczenia????
-
[B5 AJM] Jak wam sie posobaja te alu...?
ja bym brał te: http://allegro.pl/item448840627_dezent_t_16_nowe_niemieckie_najtaniej_5x112.html widziałem takie ostatnio na A4 1.8T Avant, bardzo ładnie się prezentowały do tego obute było z przodu w tarcze Brembo Serie Oro i klocki Ferodo DS Performance
-
[ALL] Wycena ze Sportmile.Co wy na to?
po mojemu utopia, lepiej kupic porządną S4 a tak ma marginesie do jakiego silnika ma być ten cały bałagan ?
-
[B5 ADR] zmiana automat na manual
potrzebna skrzynia, która bedzie pasować do silnika sprzegło mechanizm zmiany biegów dzwignia sprzegła i hamulca, pompa, wysprzęglik trzeba sprawdzic czy pólosie sa takie same czy tez trzeba zmieniac gorzej zmienia sie to przy przednim napedzie jak przy tylnym
-
[B5 ABC] Pompa hamulcowa
moze servomechanizm juz kaputt
-
[INNE A8 BBK] Problem z uruchamianiem silnika
cos masz namieszane z tym A8 oznaczenie silnika nawet nie pasuje a raczej pasuje do S4 zreszta mniejsza o to błedów masz duzo za duzo, na poczatek sprawdz czy masz dobrą masę i zacznik od nowa szukać mozliwości awarii jest bardzo wiele
-
[ALL B6] 1,8T quattro s-line 2003
tutaj masz wszystkie A4 z silnikiem 1.8: il.cyl. poj. moc rocznik kod A4 4 1.8 85 07.1995 - 12.1998 AFY A4 4 1.8 92 11.1994 - 04.1999 ADR A4 4 1.8 92 07.1998 - 09.2001 ARG A4 4 1.8 92 02.1999 - 09.2001 APT A4 4 1.8 92 06.2000 - 09.2001 AVV A4 4 1.8 110 01.1996 - 12.1998 AEB A4 4 1.8 110 07.1998 - 07.1999 ARK A4 4 1.8 110 08.1998 - 09.2001 APU A4 4 1.8 110 05.1999 - 06.2000 ANB A4 4 1.8 110 08.1999 - 05.2000 ATW A4 4 1.8 110 06.2000 - 09.2001 AWT A4 4 1.8 110 12.2000 - 06.2002 AVJ A4 4 1.8 120 07.2002 - ... BFB A4 4 1.8 132 08.1997 - 09.2001 AJL A4 4 1.8 140 11.2002 - 12.2004 BEX
-
[ALL B6] 1,8T quattro s-line 2003
nie, była odmiana tylko 140 kW BEX
-
[B5 AJM] Zużycie paliwa na postoju
witam interesuje mnie info na temat zużycia paliwa waszych aut na wolnych obrotach na postoju u Kolegi FiS wskazuje 1.6l troche dużo tak mi sie wydaje za info serdeczne dzieki pozdrawiam T
-
Jaki olej do dyfra do 1.8T
może byc taki: http://allegro.pl/item431243498_motul_olej_do_mostow_z_blokada_mechanizmu_tuning.html pasuje kazdy o oznaczeniu GL4+ lub GL5
-
[B5 ADP] Trzeci sygnał o przekroczeniu temperatury płynu
najlepiej jak jest ciepły ale nie gorący bo łapska poparzysz
-
[1.6 ADP 1996r] niska temperatura silnika podczas jazdy.
Inter-cars, zreszta wszedzie to kupisz, pare złoty zapłacisz jak nie termostat to jeszcze czujnik masz do wymiany na nowy
-
[ALL B5] Jaką żywotność maja disle audi (1.9 110 ps)
PD-ek bedzie zarł olej przez turbo do 2 litrów na 10 tkm ale to nie jest norma widziałem takie co wpier..... 4
-
Dobrzy chiptunerzy
to wal tam , faktycznie nie sprawdziłem
-
Dobrzy chiptunerzy
najbliżej chyba bedzie Wa-wa (nie masz daleko) www.tdi-tuning.pl
-
Dobrzy chiptunerzy
jedz lepiej do Wa-wy