Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dev

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dev

  1. Dev odpowiedział(a) na kowal161 temat w Audi A4 B5
    trzeba zobaczyć czy WG sie nie zacina najlepiej bedzie podłączyć manometr i zobaczyć co dzieje sie z doładowaniem podczas jazdy
  2. Dev odpowiedział(a) na Wujek temat w Audi A4 B5
    aaa i zapomniałem na tył jest jeszcze FDB 1788 ale jak zamówiłes to już po pitoku
  3. Dev odpowiedział(a) na kowal161 temat w Audi A4 B5
    najpierw VAG
  4. Dev odpowiedział(a) na Wujek temat w Audi A4 B5
    klocki do tyłu w oznaczeniu Ferodo: FDB 222 lub FDB 1083, ale uważaj nie daj sobie wcisnąć zamiast FDB 1083, FDB 541 każdy klocek jest o 1 mm cieńszy i występuje jako zamiennik u Ciebie na 80% jest FDB 1083 a jak ktoś chce sobie poszukac to odsyłam na www.ebcbrakes.pl
  5. pod względem ceny lepszy jest stag pod względem awaryjnosci, pracy BRC ogólnie te dwa junkersy są ok ale ja bym skłaniał sie do BRC
  6. co oznacza ten błąd?
  7. osobiście wolę mocną turbobenzynę z junkersem od tdi-ka wiem ze ta wypowiedz przysporzy mi wrogów ale tam gdzie tdi juz sie "kończy", benzynka zaczyna nabierać pooweru są osoby które lubią silny "dół" tdi, ja uwielbiam "szpicę" benzynki
  8. ADR i AEB mają rózne rodzaje czujników często AEB ma jeden 4-pinowy
  9. powinno być 215/45-17''
  10. no i wszystko widomo, na inercji zawsze wychodzą "cuda" :polew:
  11. Dev odpowiedział(a) na Dev temat w Układ Jezdny
    nie chce podwyśzac auta tak jak jest pasuje mi dziekuje za info
  12. sprawdz masę bo przez to może być tyle błędów
  13. ostatnio miałem na warsztacie AJM-a od passka z przebiegiem 720 tkm aż sie wierzyć nie chce auto ma 8 lat a tyle naciuchrane wymieniłem wszystkie panewki, pierścienie uszczelki uszczelniacze robiona była głowica gniazda i zawory na początku paliło trochę oleju ale zrobiło w 2 tygodnie 10tkm dotarło sie i wszystko jest ok poszło do tego kpl nowe sprzęgło i dwumasa potem silnik dostał nowe PD, FMIC i turbo od AWX-a po virze autko wykazuje sie mocą 168 kM co najciekawsze wał oraz blok cylindrowy nie wykazywał praktycznie zadnego zuzycia wał trzymał parametry nowego, na wszystkich czopach a cylindry wykazały zużycie gładzi 0.03 mm w najyższym miejscu pracy
  14. masz cos przeciw LHM-owi?
  15. witam głośno sie zastanawiam nad zakupem nowych amorków do mojego padła wersja S-line Quattro 1.8T AEB chyba w minusie 25 lub 30 mm jakie mam zapodać amory żeby auto mi sie nie bujało? może być info z allegro za info serdeczne dzieki pozdrawiam T
  16. i Wit nie poradził?
  17. wlej LHM od cytryny bije na głowe Febi
  18. rozbierz , bedziesz wiedzieć
  19. Dev odpowiedział(a) na jarecki36 temat w 1.8
    adaptacje trzeba zrobić na początek i sprawdzić szczelnośc
  20. po wydruku nie dojdziesz na 100% czy auto było bite do tego słuzą inne urządzenia moze zawiecha ma gdzies luzy i dlatego auto zle sie zachowuje na drodze
  21. chodzi o czujnik na króćcu wodnym pomiędzy silnikiem a ścianą grodziową ten czujnik podaje sygnał na komputer sterujący praca silnika (ECU) (mogą być dwa, jeden daje sygnała na ECU, drugi na zegar) musisz sprawdzic w ASO jaki tam jest najlepiej kup oryginał ok. 90 zł termostat też kup, to nie są jakies kosmiczne pieniądze :>
  22. najpierw podłacz auto do VAG-a w czasie jazdy trzeba obserwowac jaką wskazuje temperature i porównywac z tą na zegarze jeżeli będą jakieś róznice wymień czujnik który daje sygnal na ECU, to podstawa one często siadają, maja zwarcie do + albo do masy jezeli nic sie nie zmieni to trzeba tez wymienic termostat zastanawiaja mnie te zimne węze czy przypadkiem uszczelki nie masz do wymiany
  23. w UK na pewno sie na tym dobrze znają :polew:
  24. albo sa dwa czujniki 2-pinowe albo jeden 4-pinowy to sprawdzisz po nr VIN w ASO

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.