Treść opublikowana przez songo
-
[ALL TDI] Co lepsze dla silnika?
nie zapomnij włączyć zapłonu na kilka minut przed samym odpaleniem,gdyż wiele diesli podczas zimna działa lepiej jesli sie je wcześniej zagrzeje i własnie to rozwiązanie stosuje większość posiadaczy diesla a ono jest jak najbardziej prawidłowe
-
[B6 AVF] Opinie na temat paliw Orlen Ekodiesel
ekodiesel na orlenie to najzwyklejsza ropa więc mozesz lać śmiało
-
[Małopolska] Widziany, widziana
wiem wiem pisał mi że kojarzy to spotkanie hehe to był zapewne mój stary cypisek , teraz jeździ nim piotrek z rajbrotu a widziałes go na tej trasie bo pracuje w łapczycy ale on nie należy do klubu(moja naklejka pozostała)
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
super sprawa, świetnie opisane teraz czekam na równie mały zarys dla silnika avf
-
[ALL B6] Dekory i siedzenia
nawet gdyby on nie wyszedł z tym wyposażeniem tylko ktoś sobie zmienił a podoba ci się to nie ma sie nad czym zastanawiać
-
[B6 AWX] Tylna kanapa
ano trzyma sie na 2 plastikach z przodu siedzenia po obu stronach. normalnie podnosisz siedzenie do góry i zatrzaski wypinają sie z tych plastików tyle że należy robic to ostrożnie gdyż te plastiki lubia pękać(ja tak swój jeden załatwiłem jeszcze w b5)
-
[B6 AVF] Opóźniona (minimalnie) reakcja silnika na gaz
równie dobrze może to być ,,turbodziura''
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
sam sobie odpowiedziałes na pytanie teraz tylko musisz zlokalizowac miejsce wycieku czy wycieka na postoju czy jak silnik sie nagrzeje, bo jesli w tym drugim przypadku to musisz szybko po wyłączeniu silnika szukać wycieku bo jesli idzie na silnik to moze odparowywać i bedzie ci trudno znaleźć ten wyciek.
-
[ALL B6] Zapala się kontrolka ABS i ESP
więc sam sobie odpowiedziałeś na pytanie wymień czujnik tylnego koła i po problemie
-
[B6 AWX] Pisk z przodu samochodu
jest to kolego inaczej pasek klinowy i wystarczy troszkę wilgoci,wody i tak bedzie piszczał ale równie dobrze może to być rolka napinacza, alternator no ale ja bym zaczął od paska
-
[ALL B5] Przygotowanie auta przed zimą
dobra rada?- tankuj zimą zawsze do pełna i nie będziesz potrzebował zadnych uszlachetniaczy
-
[B6 AVF] Koncentrat a chłodzenie silnika
też bym proponował wymienić termostat bo sam miałem gęsty koncentrat po badaniu na warsztacie miałem do -51 po dolaniu wody destylowanej mam teraz -37 a pomimo to zawsze elegancko osiągał mi 90. do termostatu dołóż kilka złotych wiecej i kup juz troszkę lepszy niż żebyś potem wymieniał go co chwile
-
[B5 1Z] Wymiana silnika z 1.9 na 2.5
też przemyślałem nad takim rozwiązaniem w poprzednim moim 1z ale moja dobra rada to zapomnij o tym wątku a wszelkie fundusze przeznaczone na modyfikacje odłóż na kupkę na inny model taki który cię będzie satysfakcjonował bo tak jak pisze kolega paweu gra rzeczywiście nie warta świeczki
-
[B5 AFN] Szarpanie na czwartym i piątym biegu od 1300 do 1900obr/min
pompa zła dawka paliwa,filtr paliwowy, poduchy silnika, opony cisnienie w oponach, zawalone i obłocone zawieszenie jest wiele przyczyn
-
[B6 AWX] Pisk z przodu samochodu
obstawiam na pasek micro
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ano widzisz,stałem obok ciebie na parkingu,Ty stałeś koło samochodu no nic nie pogadaliśmy pod realem to moze pogadamy na spocie jak uda mi sie wpaść
-
[ALL] Rdza na audi a4 b6? czyżby bite?
ja mam to samo. w starym b5 96r blaszka była super no i oczywiscie była znacznie grubsza niz w b6 a tu 2004r i identyczna sytuacja-prawa strona tablicy rejestracyjnej odprysk(już usuniety)a teraz na tylnym lewym błotniku widze 4 maluteńkie wypryski. na wiosne trzeba sie będzie za nie zabrać.
-
[B5 AFN] Podsufitka Montaż/Demontaż
widze że ten feler dotyka wiekszości z tymi tylnymi słupkami bo u mnie w poprzednim 1z przy wymianie podsufitki pękły oba
-
[B5 AFN] Rura intercoolera, gdzie kupić ?
ja miesiąc temu wymieniałem u siebie w aso chcieli ponad 800zł kupiłem na allegro na 499 miał byc ori a przyszedł jakis zamiannik choc zamienników nie ma a jednak. chyba wolałbym dołózyc i kupić ori bo ten do ori nawet nie ma co przyrównywać bo jest duzo miękcejszy no ale juz załozony wiec zobacze ile wytrzyma
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no teraz to już wiem kogo widziałem wsiadałeś jarek do samochodu a ja w tym samym czasie wsiadałem z żona i odjechałem. żebym wcześniej zczaił naklejkę na tylnej szybie to byś my pogadali. wywoływałem cie na cb ale się nie odzywałeś
-
[Małopolska] Widziany, widziana
31.12 około 11 czarne b6 avant pod realem w sączu. kierowca wyjeżdżał tuż za mną i na krzyżówce zjechał na sąsiedni pas w kierunku krynicy i dopiero wtedy zauważyłem logo klubu na tylnej szybie w lewym dolnym rogu(nie jestem pewien na 100% ale to chyba była stara b6 Młodego?) dziś o 13 Adas25 spacerujący sobie chodniczkiem w kierunku bulwaru Narwiku. adaś szedłeś do biedronki po noworoczny zapas piwa? :polew:
-
[B7 BRB] Nowsze pali więcej niż starsze?
kolego IDUAL no i twoje dane w zupełności potwierdzają moj rekord spalania a mianowicie avf 3,79l/100km na około 1200 km ciągłej autostrady i przy stałej prędkości 90km/h
-
[Małopolska] Widziany, widziana
dziś o 12.30 w sączu na tarnowskiej srebrne b5 skręcające do szubryta-kto to?
-
[B7 BRB] Nowsze pali więcej niż starsze?
- [ALL] Czy po pewnym czasie KM mogą uciec ?
miałem b5 1z 90 KM chip na 130 a teraz avf 131-chip na 180KM i zawsze to samo wrażenie po jakiś czasie-,,na początku chyba chodził lepiej '' więc myślę że i u ciebie jest podobnie - [ALL] Czy po pewnym czasie KM mogą uciec ?