Treść opublikowana przez Zymek1989
-
Wyjazd do Niemiec czy warto?!?
Wiem na jakim kolega jest etapie. Sam byłem podczas urlopu (listopad) w UK popracować. Wróciłem do PL mając 3,5 wypłaty więcej i to w jeden miesiąc. Mam żonę i dwójkę małych dzieci. Zdecydowaliśmy się zostać bo mam słabo płatną ale stabilną pracę w PL. Jednym z plusów pracy jest to, że mam dużo wolnego czasu i jestem w stanie coś dorobić. Temat rzeka. Życzę podjęcia właściwej decyzji.
-
Wyjście AUX
Dzięki greg2505 coś takiego wyszukałem na alledrogo dzięki Tobie: http://allegro.pl/interfejs-aux-in-audi-rns-chorus-2-concert-1-2-cd-i5548080262.html jest plug &play niby
-
Tacierzyństwo
Gratulacje. Dobrze korzystaj ... należy się - to brać Jak tego nie weźmiesz to medalu nie dostaniesz z pracy
-
Wyjście AUX
Siema, tego mi trzeba tylko czy da się w Concert II?? jest opcja?
-
Tacierzyństwo
stomi dobre pytanie bo jestem w takiej samej sytuacji jak Ty
-
Tacierzyństwo
Mój starszy syn miał szczepionki wszystkie jakie były możliwe, a ze żłobka co chwilę coś przynosił. Po chorobie wyzdrowiał na 3 dni do żłobka i jakieś anginy przechodził i ciągle antybiotyki. Teraz będzie siedział z nami w domu przez dłuższy czas, bo w żłobku nie nabierze odporności. Drugiego syna szczepiliśmy zwykłymi szczepionkami - sanepidowskimi (ma 5 miesięcy) i jak starszy chorował to o dziwo młodszy nie zarażał się od niego.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
nie trzeba.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Mollo poskładał nam Zimnocha ;/
-
Siłownia
A propo przysiadów. Już nie będę się rozwodził na temat technik i tego jak głęboko robić przysiad. Dodam jednak żeby nie robic pełnego wyprostowania nóg, tylko do 90%,( wtedy mięsień jest ciągle napięty, aż czuć palenie w nogach.
-
Siłownia
Wiem, że nogi jak u komara. Były wtedy ćwiczone ale i tak łydki mam jak te pedały w rurkach. Najlepsze przyrosty miałem jak ćwiczyłem z rozpiską. Nie zapominałem o ćwiczeniach, liczbie powtórzeń, pilnowałem czasu, do poprzedniego treningu dodawałem zawsze +2,5kg i jakoś szło. A trening nazywał się Max-OT. Polecam!
-
Siłownia
Ten z lewej to ja, jakieś 6 miesięcy temu jak jeszcze się bawiłem w siłownię
-
Klima albo grzeje na maxa, albo chłodzi na maxa.
Przychodzi mi na myśl tylko jedno. Jeśli w B7 działa bez problemu to wina panelu klimatronika.
-
Wakacje 2016
Byłem na Zakynthos w 2009r. Strona wschodnia wyspy Hotel 3*Letsos (słaby, grzyb w łazience itp). Z tego co wiem to południe jest lepsze bo jest więcej dyskotek, bardziej zabawowy klimat. Słyszałem jednak, że na południu jest dużo Rosjan, którzy jak popiją to szukają zadym. Nic tam (na wyspie) nie ma ciekawego jak dla mnie. Sztuczna atrakcja - zatoka wraku. Krajobraz zrobił na mnie wrażenie. Woda czysta,ciepła, przeźroczysta. W którychś miesiącach można zobaczyć żółwie kareta-kareta, ale nie wiem czy to nie jest tylko opowieść żeby zachęcić turystów do przyjazdu.
-
Strefa Śmiechu
https://www.facebook.com/TuningKingz/videos/10153830248306427/?fref=nf
-
215/45 czy 215/50?
215/50 mam i wyglądają jak balony. Z daleka jak 16" wygląda.
-
granatowy avant ASN quattro s-line
Ładnie wyposażona:)
-
Tacierzyństwo
A spróbujcie włączyć suszarkę. My dziś włączyliśmy nebulizator/inhalator i za chwilę był spokój. Mały też tyle co zasnął
-
Tacierzyństwo
My mamy na kolkę anti-colic bottle z canol babies, powoduje, że dziecko je tyle ile chce i mleko nie leci grawitacyjnie samo ze smoczka, Dopiero kupiliśmy i nie było okazji zastosować.
-
System operacyjny Android
Huawei Ascend G620s - nie bierz go. ma 1 GB ramu tylko, za mało jak wrzucisz nawigacje jakies i kilka programów. Poza tym nie ma wsparcia, nie bedzie aktualizacji softa. Ja niebawem się swojego pozbędę.
-
Piłka nożna
Real z PSG końcówka bez emocji. BTW: Kamyk 1000 postów
-
Tacierzyństwo
Ja miałem dziś przeboje. Mój półtora roczny ,,wulkan,, skakał po łóżku jak w międzyczasie próbowałem wycisnąć z kończącej się butelki trochę balsamu nawilżającego jego ciało po kąpieli. Z tego skakania spadł z 60 cm uderzając głową o panele, tylko huknęło i ryk. Na szczęście mały guz i nic więcej... tylko stary nie może sobie teraz wybaczyć
-
Zacieki bagaznik
Ja miałem tak samo jak Ty, mi zaciekało po kablu od anteny CB radia.
-
Muzyka w naszych autkach
Siema. Dziś w hit planeta słyszałem piosenkę ale nie ma jej w notowaniu. Kobieta śpiewała i w refrenie był saksofon. Nie znam tytułu, podrzuci ktoś linkiem? Jest to nowa piosenka, pierwszy raz ją słyszałem.
-
Tacierzyństwo
No działa na psychikę. Tak samo jak Samuel potraktował tą dziewczynkę...ale już dobra nie o tym temat oby zdrowie było
-
Tacierzyństwo
Mateusz zazdroszczę Ci córki. Ja mam 2 synów i też jest super ale dziewczynka to królewna taty Dużo prawdy jest w tym co napisałeś. pozdro dla tatusiów