Treść opublikowana przez Korton555
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Odpisali mi, że moje auto nie jest objęte tą akcja
-
Phaeton GP2 3.0TDI 4x4 Individual Edition 6
A i zapomniałem dodać ciekawą sprawę. Jak jeździłem a8 to dało się zauważyć, że więcej kierowców robiło ci miejsce na lewym pasie, zwłaszcza jadąc autostradą lewym pasem trochę szybciej niż reszta. Kierowcy potrafili zwolnić i się schować by mnie przepuścic, tego w a4 nie ma i czasem trzeba chwile jechać za jakimś maruderem który wyprzedza z prędkością o 10km/h szybciej niż ci na prawym pasie. Jednym słowem a8 w lusterku wstecznym budziło jakiś tam respekt i widać było, że coś większego jedzie.
-
Phaeton GP2 3.0TDI 4x4 Individual Edition 6
A ja jakiegoś mega skoku jakościowego nie odczułem w przesiadce z a8 d3 do a4 b8. A8 miałem 5 lat, więc coś mogę o niej powiedzieć. Owszem skóry miałem więcej (bo na boczkach, tunelu, itd), większy wypas (rolety elektryczne, pneumatyczne zawieszenie, itd) ale nie jest to jakiś mega skok, jak przesiadka z miejskiego wozidełka. Jedynie czego mi brakuje to w a8 było znacznie lepiej wyciszone, ale odczuwalne to jest tylko przy wyższych prędkościach (szyby podwójne akustyczne).
-
[SPRZEDANE] Audi A4 Allroad B8 Teak Brown - 2012 / Facelifting / 2.0 TFSI (CDNC) / 250 KM & 394 Nm / S-Tronic
Ja w ASO za przegląd przy 120tys km z wymiana oleju w s-tronic dałem coś pod 3k, zamieściłem fakturę w wątku o moim allroad.
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Ja pisałem do ASO w tej sprawie, podałem im VIN i odpisali, że mój samochód nie jest objęty tą akcją, w ogóle żadna akcja nie czeka na mój samochód
-
Mazda 6 kupno
Rdzewieja Mazdy, problemu jak dotąd nie wyeliminowano: nawet w srodku stelaz kanapy rdzewieje https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=494&t=207695&start=100 Tutaj material, czy Mazdy posiadaja ocynk:
-
Strefa motocyklistów
Pewnie jedzie łagodniej jak mt-07, mocy ma więcej ale wysoko i w miarę liniowo rozwijana, waga znacznie większa. Niech kolega najlepiej się przejedzie 2-3 różnymi motocyklami i sam się przekona. Na pewno fazer wygoniejsze moto na dłuższe trasy, ale mniej poręczny w mieście.
-
A8 D2 Lift 4.2 V8 AUW 310KM by Michal_ST
Szkoda, że gazownik nie zrobił krótszych wężyków do wtryskiwaczy. Tak to u mnie wygladało, zakładał jeden z lepszych fachowców w Krakowie (P.Ficek z ul.Beskidzkiej)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może się wyrobię i wpadnę
-
Strefa motocyklistów
MT-07 to przedewszystkim lekki motocykl, cos ok 170-180kg, taka XJ6 to pewnie z 210-220. Zalezy do czego motocykl, jesli glownie miasto, to bierz MT-07, jak dalsze wycieczki, to oba nie bardzo. Jesli jestes poczatkujacy, to nie patrz na predkosc, MT-07 do 150km/h jedzie ok, lekko majta glowa/tulowiem, ale to naked, tak samo jak XJ6. Co do dzwieku, to MT-07 z odpowiednim wydechem daje rade: Ja za mlodu jezdzilem motorynka,pozniej simsonem, po X-latach przerwy wsiadlem na 125-tke i po roku jazdy, kupilem MT-07, na miasto i wycieczki w kolo komina moto idealne Poogladaj testy, duzo ci powiedza i wszedzie MT-07 jest chwalona, za dobre prowadzenie, wage i swietny silnik, wazne by seryjny wydech wyrzucic, bo zupelnie moto nie brzmi.
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Też wrzuciłem zimówki i pogoda od razu sie poprawiła i jest dużo cieplej. To tak samo jak z umyciem samochodu, umyjesz i masz za chwilę deszcz prawie pewny.
-
Rodzinny Max Z T.
Jak zmieniasz wielkosc felgi, to rekompensujesz wielkosc kola profilem i szerokoscia opony
-
Rodzinny Max Z T.
Na pewno? Pierwsze kolo jest wyższe o 6cm od drugiehp, to ponad 8% różnicy w wielkości koła. Tutaj masz koła w rozmiarze fabrycznym: 225/50 R17 235/45 R18 225/40 R19
-
Peugeot 207SW 1.6 VTI - duże zużycie oleju
Znajomy w citroenie C4 picasso z 1.6 HTP miał mega zuzycie oleju, cos z serwisem walczyl (auto na gwarancji) - w koncu sie wkurzyl i sprzedal. Ponoc te silniki to padaka i maja problemy z olejem, uszczelka itp - ciekawe bo silnik to z tego co pamietam bmw, albo projektowany z bmw
-
Rodzinny Max Z T.
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Nie bardzo....nic, jak nie zbierzemy oczekiwanej grupy to i tak sie możemy umówic na wspólny tuning, może cena nie będzie niższa, ale za to czas szybciej zleci i będzie można pogadać
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Ja chętny na program silnika + s-tronic'a, bez sprzętowych modyfikacji.
-
Strefa motocyklistów
Dzięki, przydatna opinia, bo ja powoli się zastanawiam nad zmiana MT07 na coś bardziej turystycznego, myślałem o tracerze, ale widze, że wady wychodzą po natrzaskaniu kilometrów, a nie godzinnej jeździe testowej. Popatrze na versys'a
-
ZAkupiłem A6 C6, na tym koniec przyjemnych informacji
Czyli silnik musi być poprzecznie, czy wzdłużnie tez może być?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Była nawet fabryczna felga 17" do D3, nie każda 17" pasowała na hamulce 360mm, ale niektóre pasowały. Kluczem, dlaczego 360mm mieściła się w 17 calach jest zacisk, który jest szeroki, ale nie odstaje za mocno od tarczy:
-
A8 D2 Lift 4.2 V8 AUW 310KM by Michal_ST
Pogratulowac, teraz dbanie o auto, serwis i cieszyc sie jazda nietuzinkowym autem. A8team, dobra kopalnia wiedzy, chodz czasem ciezko o odpowiedz Szkoda, ze fotele a'la wolga, a nie komforty. Szare wnetrzne miałem takie samo, tylko w a8 d3.
-
Seat Exeo Quattro
Raczej nie, B8 wygląda znaczniej atrakcyjniej i nowsza konstrukcja, Exeo to tak naprawde a4 B7. Brak quattro to raczej pozycjonowanie samochodu w całej dostępnej flocie.
-
A4 Avant 2xROT 2014 >>> 2011 VOSSEN 20x10,5 Czerwona na sprzedaż CZAS NA NOWE 3 raz B8 +300koni
Co to za falgi w tym "00"
-
Seat Exeo Quattro
Fajne felgi, pasują do tej budy. Co to za model felg? Z wyciętym dpf, to jadąc za granice (a i wkrótce u nas) możesz mieć problemy.
-
Dźwięk/drganie pedału po ruszeniu + dodatkowe pytania o działanie skrzyni
Jnow jak się aktywuje lunch control?