Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Korton555

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Korton555

  1. Odpisali mi, że moje auto nie jest objęte tą akcja
  2. A i zapomniałem dodać ciekawą sprawę. Jak jeździłem a8 to dało się zauważyć, że więcej kierowców robiło ci miejsce na lewym pasie, zwłaszcza jadąc autostradą lewym pasem trochę szybciej niż reszta. Kierowcy potrafili zwolnić i się schować by mnie przepuścic, tego w a4 nie ma i czasem trzeba chwile jechać za jakimś maruderem który wyprzedza z prędkością o 10km/h szybciej niż ci na prawym pasie. Jednym słowem a8 w lusterku wstecznym budziło jakiś tam respekt i widać było, że coś większego jedzie.
  3. A ja jakiegoś mega skoku jakościowego nie odczułem w przesiadce z a8 d3 do a4 b8. A8 miałem 5 lat, więc coś mogę o niej powiedzieć. Owszem skóry miałem więcej (bo na boczkach, tunelu, itd), większy wypas (rolety elektryczne, pneumatyczne zawieszenie, itd) ale nie jest to jakiś mega skok, jak przesiadka z miejskiego wozidełka. Jedynie czego mi brakuje to w a8 było znacznie lepiej wyciszone, ale odczuwalne to jest tylko przy wyższych prędkościach (szyby podwójne akustyczne).
  4. Ja w ASO za przegląd przy 120tys km z wymiana oleju w s-tronic dałem coś pod 3k, zamieściłem fakturę w wątku o moim allroad.
  5. Ja pisałem do ASO w tej sprawie, podałem im VIN i odpisali, że mój samochód nie jest objęty tą akcją, w ogóle żadna akcja nie czeka na mój samochód
  6. Rdzewieja Mazdy, problemu jak dotąd nie wyeliminowano: nawet w srodku stelaz kanapy rdzewieje https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=494&t=207695&start=100 Tutaj material, czy Mazdy posiadaja ocynk:
  7. Pewnie jedzie łagodniej jak mt-07, mocy ma więcej ale wysoko i w miarę liniowo rozwijana, waga znacznie większa. Niech kolega najlepiej się przejedzie 2-3 różnymi motocyklami i sam się przekona. Na pewno fazer wygoniejsze moto na dłuższe trasy, ale mniej poręczny w mieście.
  8. Szkoda, że gazownik nie zrobił krótszych wężyków do wtryskiwaczy. Tak to u mnie wygladało, zakładał jeden z lepszych fachowców w Krakowie (P.Ficek z ul.Beskidzkiej)
  9. Może się wyrobię i wpadnę
  10. MT-07 to przedewszystkim lekki motocykl, cos ok 170-180kg, taka XJ6 to pewnie z 210-220. Zalezy do czego motocykl, jesli glownie miasto, to bierz MT-07, jak dalsze wycieczki, to oba nie bardzo. Jesli jestes poczatkujacy, to nie patrz na predkosc, MT-07 do 150km/h jedzie ok, lekko majta glowa/tulowiem, ale to naked, tak samo jak XJ6. Co do dzwieku, to MT-07 z odpowiednim wydechem daje rade: Ja za mlodu jezdzilem motorynka,pozniej simsonem, po X-latach przerwy wsiadlem na 125-tke i po roku jazdy, kupilem MT-07, na miasto i wycieczki w kolo komina moto idealne Poogladaj testy, duzo ci powiedza i wszedzie MT-07 jest chwalona, za dobre prowadzenie, wage i swietny silnik, wazne by seryjny wydech wyrzucic, bo zupelnie moto nie brzmi.
  11. Też wrzuciłem zimówki i pogoda od razu sie poprawiła i jest dużo cieplej. To tak samo jak z umyciem samochodu, umyjesz i masz za chwilę deszcz prawie pewny.
  12. Korton555 odpowiedział(a) na oprych temat w Inne marki
    Jak zmieniasz wielkosc felgi, to rekompensujesz wielkosc kola profilem i szerokoscia opony
  13. Korton555 odpowiedział(a) na oprych temat w Inne marki
    Na pewno? Pierwsze kolo jest wyższe o 6cm od drugiehp, to ponad 8% różnicy w wielkości koła. Tutaj masz koła w rozmiarze fabrycznym: 225/50 R17 235/45 R18 225/40 R19
  14. Znajomy w citroenie C4 picasso z 1.6 HTP miał mega zuzycie oleju, cos z serwisem walczyl (auto na gwarancji) - w koncu sie wkurzyl i sprzedal. Ponoc te silniki to padaka i maja problemy z olejem, uszczelka itp - ciekawe bo silnik to z tego co pamietam bmw, albo projektowany z bmw
  15. Korton555 odpowiedział(a) na oprych temat w Inne marki
    Pogratulować, miałem takiego s-maxa 2.5T - nawet to fajnie jeździło, dzwięk silnika super.
  16. Nie bardzo....nic, jak nie zbierzemy oczekiwanej grupy to i tak sie możemy umówic na wspólny tuning, może cena nie będzie niższa, ale za to czas szybciej zleci i będzie można pogadać
  17. Ja chętny na program silnika + s-tronic'a, bez sprzętowych modyfikacji.
  18. Dzięki, przydatna opinia, bo ja powoli się zastanawiam nad zmiana MT07 na coś bardziej turystycznego, myślałem o tracerze, ale widze, że wady wychodzą po natrzaskaniu kilometrów, a nie godzinnej jeździe testowej. Popatrze na versys'a
  19. Czyli silnik musi być poprzecznie, czy wzdłużnie tez może być?
  20. Była nawet fabryczna felga 17" do D3, nie każda 17" pasowała na hamulce 360mm, ale niektóre pasowały. Kluczem, dlaczego 360mm mieściła się w 17 calach jest zacisk, który jest szeroki, ale nie odstaje za mocno od tarczy:
  21. Pogratulowac, teraz dbanie o auto, serwis i cieszyc sie jazda nietuzinkowym autem. A8team, dobra kopalnia wiedzy, chodz czasem ciezko o odpowiedz Szkoda, ze fotele a'la wolga, a nie komforty. Szare wnetrzne miałem takie samo, tylko w a8 d3.
  22. Raczej nie, B8 wygląda znaczniej atrakcyjniej i nowsza konstrukcja, Exeo to tak naprawde a4 B7. Brak quattro to raczej pozycjonowanie samochodu w całej dostępnej flocie.
  23. Fajne felgi, pasują do tej budy. Co to za model felg? Z wyciętym dpf, to jadąc za granice (a i wkrótce u nas) możesz mieć problemy.
  24. Jnow jak się aktywuje lunch control?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.