Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. fajny audik klimatronik i szyber to jest to to chociaż pochwal sie jakie zmiany bys chciał wprowadzić do swojego autka
  2. ykk a skad taka pewnosc u Ciebie chyba ze przerabiałes to juz sam u siebie i wiesz z doświadczenia :gwizdanie:
  3. na pasek rozrządu trzeba szczególnie uważać,u mnie był przypadek ze jak pojechałem wymienic do znajomego rozrząd to pokazał mi ze już pasek sie naderwał troszkę,i jak bym nie w pore przyjecał do niego na wymiane rozrządu to czekał by mnie remont silnika.
  4. hmmm...śweice służa do pdogrzewania paliwa pierwsze słyszę myślę ze kolega Narcyz 35 podał konkretną odpowiedź na Twoje pytanie.
  5. bez problemu mozesz zrobic to sam...trzeba tylko miec wyobraznie jak to zrobic ja u siebie tez miałem pourywane zaczepy i jak odchylałem podłokietnik to ta klapa odpadała,posiedziałem pokombinowałem i jest gitara
  6. prawdopodobnie zatkala Ci sie nagrzewnica,sprawdzałes te duze bedzpieczniki w nogach...trzeba zdemontowac osłone pod kierownica...
  7. pewnie nie dmucha Ci ciepłym powietrzem w środku ??
  8. jak najbardziej Mozna by ten watek przeniesc do działu "warsztat -zrób to sam " :gwizdanie:
  9. paliwko słyszałem ze juz zaczyna drożec wiec w najblizszym czasie nie ma co sie spodziewać spadków cen na stacjach
  10. jak odwiedzisz juz magika to daj znac co konkretnie było przyczyną
  11. uroki mrozu i nic wiecej u mnie jest podobny problem jak była wieksza temp jak -10 przy obecnej jaką mam za oknem - 3 nie zaobserwowałem zadnych skrzypów.Poczekaj aż bedzie mniejsza temperaturka lub wyższa jak 0 a problem sam sie rozwiąze
  12. z Twojego opisu wynika ze Łozysko kfakifikuje sie do wymiany, 2 do 3 godzin i łozysko bez nerwów z załącznikiem :beer1: mozna wymienic
  13. A oto moje starania jak Wy tak brudzicie swoje audiówki od miesiaca nie myta,natłuczone niewiele ponad 3tyś km i szału jak nie było tak ni ma
  14. zdejmij tapicerke i dopiero wtedy sie dostaniesz
  15. _Solar_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    całkiem Ci padło to pdswietenie czy jest np częsciowo ?? sprawdz najpierw żaróweczki,sam sobie poradzisz z wymiana jak beda spalone
  16. koniecznie napisz co było przyczyna zobaczymy czy pomoglismy w jakis sposób
  17. albo regulator napiecia tak jak juz koledzy pisali albo przewód prądowy alternatora - jak bedzie uszkodzony trzeba dolożyc równolegle drugi przewód prądowy 10mm2.Sam tego nie dasz rad naprawic chyba ze sie znasz bardzo dobrze na tym :gwizdanie: jedz do magika elektronika lub jakiegos elektromechanika i niech postawi jakas diagnoze...koszty naprawy nie powinnien być drogi 100 - 150 zł
  18. epidemia mrozu i wszyscy zakladaja maty grzewcze do lusterek :gwizdanie: ja na szęście zrobiłem to przed zimą
  19. miga "pulsuje" Ci na zgaszonym czy na odpalonym silniku ??
  20. tam jest Tylko jedna śruba,jak ja odkrecisz lusterko nadal bedzie sie trzymać bo siedzi jeszcze pomiędzy uszczelkami
  21. postaram Ci sie jakos pomoc ale nic nie obiecuje *Wydobywają się pęcherzyki powietrza na powierzchni płynu to może to oznaczać problem z uszczelką pod głowicą (nieszczelność). *szczelność układu smarowania (po prostu silnik lubi się pocić – uszczelka pod pokrywą klawiatury i uszczelniacze wału korbowego,i również chyba uszczelka miski olejowej trzeba uważać w korkach, małe ciśnienie w układzie to też obniżona temperatura gotowania się płynu oraz układ bardziej podatny na zapowietrzenie, a i termostat może też nie otwierać dużego obiegu przy odpowiedniej temperaturze
  22. przyczyna jest za wysoki prąd ładowania sprawdz napiecie ladowania powinno byc 14,4 jak sa odchylenia to do naprawy albo wymiany mogl pasc sam altek albo regulator napiecia - i tu na pewno jest wina migających kontrolek przewód prądowy alternatora - tez warto sprawdzic,jak bedzie nanic trzeba dolożyc równolegle drugi przewód prądowy 10mm2 i powino byc po problemie.. albo .... mam pisac dalej ?? juz chyba to było by wszystko z wazniejszych rzeczy których doswiadczyłem sam tego nie sprawdzisz chyba ze sie na tym znasz jedz do elektromechanika koszt naprawy to ok 100-150 zeta
  23. pozostawiony na wolnych obrotach z poluzowanym korkiem nagrzewa się??, w jakim momencie momencie włącza się wentylator, czy płyn zaczyna się szybko podnosić do góry i wylewać ze zbirnika??
  24. Autko cud miód malinka zapraszamy na spociki Chełmskie :> jak zobaczysz klubowe autka na miescie z oznaczeniami to dwaj znaki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.