Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AFN] Naprawa maglownicy za pomocą zestawu naprawczego. Pomocy.
musisz zajechac na kanał i od strony kierowy na maglu masz taka srubę bedzie widoczna na pewno,spóbuja ją dokrecić troszkę moze coś pomoże...znajomy miał niewielki luz dokreciliśmy troszke i było po klopocie,tylko ze wspomaganie moze ciezej chodzic ale nie powinieneś odczuć róznicy.
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
a po programie zapewne lepsze wyniki zastanawia mnie czy takie zyłowanie na maxa naszych niuniek ma jakis niegatywny wpływ na nasze silniki...bo słyszałem wiele opini na ten temat i sam nie wiem co o tym myslec...
-
[B5 AFN] Regulacja drzwi
na zawiasach spróbuj podregulować miałem podobny problem i pomogło
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
http://www.elans.pl/article/read/jak-zadbac-o-lakier-naszego-auta-przed-sezonem-zimowym nie wiem czy juz było ale warto poczytac
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
1056
-
[B5 AFN] Wystrzał rozrządu
jak juz coś rusza i bedziesz juz cos troszke wiedział to czekamy na jakies wiadomości
-
[B5 AFN] Wystrzał rozrządu
Pisz pisz bo jestesmy troszku ciekawi :gwizdanie: diagnoza zapewne nie była najlepsza dlatego kolega nic nie pisze
-
SPOTY RADOMSKIE
To w takim razie Cię widziałem nawet chyba mijaliśmy się ale nie dawałem zadnych znaków bo nie wiedziałem czy jesteś z klubu A4 :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
kolorek mam granatowy i blachy LC a kiedy i gdzie mnie widziłeś jaki kolorek ma Twoja nińka [br]Dopisany: 24 Grudzień 2008, 22:27_________________________________________________ Wczoraj przypadkiem nie jechałes ul Koziennicka, jesli dobrze pamietam od ronda jak sie z LBN leci w strone wawy
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dzisiejsze notowania ze stacji w Markuszowie a jeszcze wczoraj było 5 grosików drożej
-
SPOTY RADOMSKIE
troszku ich się tam kręci żadnej klubowej nie widziałem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kolega sprecyzuje bardziej o jakie 18" stki chodzi bo niektórzy moga pomysłec inaczej [br]Dopisany: 24 Grudzień 2008, 21:57_________________________________________________juz widze wszystko wyjasnione
-
SPOTY RADOMSKIE
A ja wczoraj jakies tablice znalazłem Czy my się wczoraj przypadkiem nie widzielismy gdzieś na miescie Dużo u was w Radomiu jeździ klubowych autek z oznaczeniami
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
bry wieczór jaka tautaj cisza wszyscy już smacznie spią [br]Dopisany: 23 Grudzień 2008, 03:03_________________________________________________Czas juz na mnie branoc
-
[B5 AFN] Wystrzał rozrządu
nowa motorownia to na pewno tansze koszty i szybsze przywrócenie autka do ruchu...Ale czy remont dotychczasowego nie da wiekszej pewnosci ze silnik jest juz sprawny i nie bedzie stwarzał zadnych klopotów w przeciwienstwie do tego nowego - ''uzywanego" który moze miec jakies ukryte wady o których sprzedający wie ale nie wymieni ich bo chce pozbyc sie zbednnego mu silnika(zwłaszcza gdy nie bedzie mozliwosci jego odpalenia i usłyszenia jego pracy) ,bo kazdy wie jak to czasem bywa z większością uzywnych częsci
-
[B5 AJM] Dziwne zachowanie silnika
Tak, cały samochód się trzęsie, tak jakbym w traktorze siedział. No i nierówno pracuję, ale nie wiem jak to opisać. Czy jak świece są niesprawne to by zgasła w podczas jazdy? jak dodasz wiecej gazu to czuć ze wszystko jest jak by w porzadku?? czy dalej mocno trzęsie.Ja bym pojechał i sprawdził kompresje bo może byc cos na tak na jednym z bloków.A jak samochód Ci zgasł podczas hamowania to sprawdzałes czy nie ubyło Ci oliwy...jak swiece masz niesprawne to miał byś klopoty z odpaleniem autka ale watpie zeby zgasł poprzez niesprawne swiece
-
[B5 AFN] Wystrzał rozrządu
Kolega domelq dobrze pisze szykuj ok 5tyśi na naprawę bo zerwany pasek może przynieśc poważne konsekfencje...Trzeba zdjac głowice i dopiero oceniać... ciekawe jak ma sie gładź czylindra - do obróbki ewentualnie,tłoki ,oraz inne pierdółki jak uszczelki świece zarowe przy okazji ,nowy rozrząd koszt robocizny wiec koszty na pewno nie bedą małe[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 14:25_________________________________________________ najlepszym rozwiazaniem będzie nowa motorownia.Tylko musisz znależć porzadny silnik z pomoca mechanika zeby mógł ocenic jego stan no i tez by Cie na pewno czekała wymiana rozrządu
-
[B5 AJM] Dziwne zachowanie silnika
Trzęsie Ci silnikiem może.Nie równo pracuje,możesz to jakos bardziej wytłumaczyć - ma lekkie drgania na jałowym??Myślę że warto by sprawdzić kompresje.
-
[B5 AFN] po przekroczeniu 3 tys brak mocy i niebieski dym z rury
Sprawdzałeś szczelność w dolocie.Powodów może być wiele, powiem Ci tak jak wiekszość by powiedziała
-
[B5 ADR] Jeden z kilku sposobów na wnerwiające trzeszczące przednie siedzenie
Raczej ciężko będzie ale zawsze możesz próbować
-
Składamy życzenia świąteczno noworoczne....2008/2009
Dużo zdrówka szczęścia i słodyczy w nadchodzące święta Solarek życzy :>
-
[ALL B5] Przerobienie podgrzewania lusterek po kluczyku na grzanie po "tylnej szybie"
Od tego są zyczliwi ludze z forum zeby sobie pomagać jasna sprawa że Chłełm zna sie najlepiej a najbardziej to ja hehe czekają mnie jeszcze prawdopodobnie 2 rezanka z lustrami w miętusie na pewno i u kolezki ktory jes jescze nie zdecydowany :bicz3:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
witam
-
Spociki Chełmskie
moze to i dobry pomysł ale jestem ciekaw czy wypali bo w Lbn tez bedzie podobna akcja
-
[B5 AFN] Problem z grzaniem
u mnie jak nie było czynnika w ukladzie to nie było problemów z grzaniem wątpie żeby obecnosć czynnika w ukladzie wpływało na ogrzewanie...