Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. nazwij poprawnie temat na [b6 AWX ] silnik zgasł i nie odpala (podałem przykład tematu żeby było wiadomo o co chodzi) po przekręceniu kluczyka zapalają Ci sie kontrolki ?? silnik odpala może na chwile i gasnie zaraz czy kompletnie zero reakcji
  2. ładna ta Twoja srebrzanka nic dodać nic ując
  3. ładna bestia oznaczenie silnika i reszte kodów wyposarzenia znajdziesz we wnęce koła zapasowego -znajdziesz tam taką biała przyklejoną kartke z roznymi literkami i cyferkami
  4. w aukcji było napisane " MOŻNA STOSOWAĆ Z ORYGINALNYMI AMORTYZATORAMI " wiec mysle ze to nic nie zaszkodzi i bedzie
  5. racja najprawdopodobniej listwa byla przesunieta i tak zamontowal prawdopodobnie tak mogła być zamontowana.Ale i tak na twoim miejscu bym pojechał ustawić zbieżnośc
  6. http://www.youtube.com/watch?v=mjyEwVG0gA4&hl=pl To się nazywa profesjonalne malowanie samochodów :polew:
  7. trzeba jechac i ustawić zbieżność bedzie po ,problemie jak miałes wymienianą maglownice to musisz to koniecznie zrobić.Nie dośc że będziesz krzywo miał kierownice to i opony może Ci zjechać
  8. ja u siebie mam naszytą drugą warstwę jest grubsza i lepiej sie trzyma w rękach
  9. fela jak i rozmiar odpowiedni ET myślę ze bedzie w sam raz
  10. to wszystko zalezy od Ciebie,i zależy tez jaką masz kierownice.Jeśli masz stara i chciałbys wymienić np: na 3ramienna to jesli nie masz za bardzo funduszy oraz chęci w montaż to obszyj kiere
  11. pamiętam że ktoś z forum zamawiał magla z allegro od tej firmy i jest bardzo zadowolony
  12. dokładnie skoro była robiona skrzynia to na pewno cos spartolili...albo impulsator juz padł...tuz po robocie skrzyni było wszystko ok czy tak juz było po naprawie
  13. może impulastor padł przy skrzyni biegów
  14. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lifestyle i Hydepark
    zapewne tak jak wiekszość bardzo dobrze zrobiłeś dobry chłopak z Ciebie
  15. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lifestyle i Hydepark
    dzieki wielkie w imieniu znajomej wiem ze temat dziwnie brzmi
  16. _Solar_ opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Moja kumpela Daria bierze udział w konkursie MISS DZIUR,prosiła mnie o pomoc w głosowaniu,pomóż jej wygrać głosując na dziurę NR 9. Dziękuję za wszystkie oddane głosy w imieniu Darii mam nadzieje ze wspomożecie http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090416/MISSDZIUR/567179699
  17. wnetrze takie samo jak u mnie tylko ze ja mam trojramienna kierownice
  18. na tego pewna możesz wgrywac niezliczoną ilośc danych :laghing2:
  19. zawsze można zaryzykowac i wlać takiego ceramizera ale zastanowie sie jeszcze i posłucham opini innych
  20. dzieki wielkie jak bede w wawie to zawioze im fele bo mam lekkie wgniecenie rantu
  21. _Solar_ odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    post wyzej kolega pablo_9 podał odpowiedz
  22. pawelmienko a jak z terminami robią nalezycie czy sie troche ociągaja :gwizdanie:
  23. do paliwa jak najbardziej w zimie przeciw zamarzaniu albo do przeczyszczenia wtrysków a do oleju http://www.ceramizer.pl/ ciekaw jestem tych opowieści
  24. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    widze ze mocno sie zastanawiasz [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 23:17_________________________________________________Koledzy ma ktoś może użyczyć CB radio na jeden dzień
  25. _Solar_ odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    może ja dziś będe jak sie uda a jutro to na pewno tylko że spocika jutro nie macie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.