Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B6 AWX] Podczas jazdy slinik zgasł i nie odpala
nazwij poprawnie temat na [b6 AWX ] silnik zgasł i nie odpala (podałem przykład tematu żeby było wiadomo o co chodzi) po przekręceniu kluczyka zapalają Ci sie kontrolki ?? silnik odpala może na chwile i gasnie zaraz czy kompletnie zero reakcji
-
[B5 AJM] Czas na mnie pokazać swojego paździocha
ładna ta Twoja srebrzanka nic dodać nic ując
-
[B5 AHU] No to zaczynamy przygodę z AUDI => 1,9 TDI 90km 1999r po lifcie
ładna bestia oznaczenie silnika i reszte kodów wyposarzenia znajdziesz we wnęce koła zapasowego -znajdziesz tam taką biała przyklejoną kartke z roznymi literkami i cyferkami
-
[ALL B5] Prośba o pomoc przy obniżeniu zawieszenia
w aukcji było napisane " MOŻNA STOSOWAĆ Z ORYGINALNYMI AMORTYZATORAMI " wiec mysle ze to nic nie zaszkodzi i bedzie
-
[ALL B5] Przesunięta kierownica po wymianie maglownicy
racja najprawdopodobniej listwa byla przesunieta i tak zamontowal prawdopodobnie tak mogła być zamontowana.Ale i tak na twoim miejscu bym pojechał ustawić zbieżnośc
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=mjyEwVG0gA4&hl=pl To się nazywa profesjonalne malowanie samochodów :polew:
-
[ALL B5] Przesunięta kierownica po wymianie maglownicy
trzeba jechac i ustawić zbieżność bedzie po ,problemie jak miałes wymienianą maglownice to musisz to koniecznie zrobić.Nie dośc że będziesz krzywo miał kierownice to i opony może Ci zjechać
-
[B5 AFN] Wymienić wytartą kierownice czy obszyć ?
ja u siebie mam naszytą drugą warstwę jest grubsza i lepiej sie trzyma w rękach
-
[B6 AWX] Czy felgi będą pasować ?
fela jak i rozmiar odpowiedni ET myślę ze bedzie w sam raz
-
[B5 AFN] Wymienić wytartą kierownice czy obszyć ?
to wszystko zalezy od Ciebie,i zależy tez jaką masz kierownice.Jeśli masz stara i chciałbys wymienić np: na 3ramienna to jesli nie masz za bardzo funduszy oraz chęci w montaż to obszyj kiere
-
[ALL B5] Regeneracja maglownicy na śląsku
pamiętam że ktoś z forum zamawiał magla z allegro od tej firmy i jest bardzo zadowolony
-
[A6 C5 AFN] Problem z licznikiem km
dokładnie skoro była robiona skrzynia to na pewno cos spartolili...albo impulsator juz padł...tuz po robocie skrzyni było wszystko ok czy tak juz było po naprawie
-
[A6 C5 AFN] Problem z licznikiem km
może impulastor padł przy skrzyni biegów
-
Miss dziur
zapewne tak jak wiekszość bardzo dobrze zrobiłeś dobry chłopak z Ciebie
-
Miss dziur
dzieki wielkie w imieniu znajomej wiem ze temat dziwnie brzmi
-
Miss dziur
Moja kumpela Daria bierze udział w konkursie MISS DZIUR,prosiła mnie o pomoc w głosowaniu,pomóż jej wygrać głosując na dziurę NR 9. Dziękuję za wszystkie oddane głosy w imieniu Darii mam nadzieje ze wspomożecie http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090416/MISSDZIUR/567179699
-
[B5 AFN] Moja Audiczka :)
wnetrze takie samo jak u mnie tylko ze ja mam trojramienna kierownice
-
Strefa Śmiechu
na tego pewna możesz wgrywac niezliczoną ilośc danych :laghing2:
-
[ALL] Dodatki do olejów i paliw
zawsze można zaryzykowac i wlać takiego ceramizera ale zastanowie sie jeszcze i posłucham opini innych
-
[ALL] Prostowanie felg - dobry warsztat Warszawa
dzieki wielkie jak bede w wawie to zawioze im fele bo mam lekkie wgniecenie rantu
-
Kody climatronika Audi A4 B5
post wyzej kolega pablo_9 podał odpowiedz
-
[ALL] Prostowanie felg - dobry warsztat Warszawa
pawelmienko a jak z terminami robią nalezycie czy sie troche ociągaja :gwizdanie:
-
[ALL] Dodatki do olejów i paliw
do paliwa jak najbardziej w zimie przeciw zamarzaniu albo do przeczyszczenia wtrysków a do oleju http://www.ceramizer.pl/ ciekaw jestem tych opowieści
-
Spociki Chełmskie
widze ze mocno sie zastanawiasz [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 23:17_________________________________________________Koledzy ma ktoś może użyczyć CB radio na jeden dzień
-
SPOTY RADOMSKIE
może ja dziś będe jak sie uda a jutro to na pewno tylko że spocika jutro nie macie