Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AFN] Śnieżka gaśnie od razu po włączeniu
do stycznia działało,pozniej kiszka klima sie nie załaczała jak były cieplejsze dni i chciałem ją rozruszac,zmieniłem przewod nabiłem ponownie i znow chłodzi az miło
-
[B5 AFN] Śnieżka gaśnie od razu po włączeniu
dla niedowiarków byłem kilka minut temu w garażu i zrobiłem szybkie foto.Żeby nie było ze coś kombinowałem obok położyłem telefon z godziną jaka robiłem foto => oto dziura jaka miałem
-
[B5 AFN] Śnieżka gaśnie od razu po włączeniu
truckmaniac jak chcesz i nie wierzysz to mogę Ci pokazać zdjęcia przewodów jak go jeszcze mam...skonczył mi sie czynnik w układzie wiec pojechałem nabić i wszystko było ok klimka chłodziła...nastepnego dnia jak mieniałem filtr powietrza zauważyłem diury w przewodzie...stwierdziłem że wymienię go jak skonczy mi sie czynnik i nie będzie chłodzić...odziwo klima chłodziła przez calutkie lato
-
[B5 AFN] Numer katalogowy przewodu klimy poszukiwany
chciałem pomóc jak mogłem ale niestety nie posiadam tego przewodu.Poszukaj na pobliskich szrotach u siebie w mieścinie a myślę że na pewno coś znajdziesz
-
[B5 AFN] Numer katalogowy przewodu klimy poszukiwany
tego akurat nie posiadam mam przewód ten cienki wchodzący do kabiny z zaworkiem do nabijania klimy
-
[B5 AFN] Numer katalogowy przewodu klimy poszukiwany
powiedz mi jaki to przewod dokładnie jest Ci potrzebny bo może akutrat mam taki na zbyciu to mogłbym odsprzedać
-
[ALL B5] Ile średnio kosztuje nabicie klimatyzacji ?
250 zeta to troszkę dużo filtr kabinowy mozna samemu w przeciągu paru chwil wymienić,oraz odgrzybić dobrymi preparatami.Ja tylko płace za sprawdzenie szczelności i nabicie gazem i olejem smarującym koszt ok 100-130 zł w zależności jaki warsztat.I zawsze te 50 złotówek lub więcej zostaje w kieszeni przy własnym zakupie filtra i preparatu odgrzybiającego
-
[B5 AFN] Śnieżka gaśnie od razu po włączeniu
ja jeżdziłem niemal przez całe lato z 2 dziurami gdzie mozna było spokojnie 3 zapałki włożyć w przewód i mimo to czynnik nie uciekł i chłodziło super a wiesz na którym przewodzie masz tą dziurkę...u mnie również syczy jak zgasze motor ale przez ok 15 sek ( tak powinno być w kazdej klimie ) ale ze u Ciebie przez godzinę to coś jest nie tak
-
[ALL] Naprawa wgniecenia w aucie
kolega domjenick ma racje,odmówic sobie paru piwek albo jakiejś flaszki i zakupić taki sprzęt zawsze można warto spróbować anóz to będzie lekarstwo na małe wgniecenia w naszych autkach widać po aukcji że popyt na to perpetum mobile jest spory ciekaw jestem opini użytkowników którzy to już wypróbowali :gwizdanie: Cóz wy panowe czepiliście sie tak tej mojej pani z podpisu wiem ze fajna bo moja Chyba zaraz założę wątek w dziale na " kazdy temat " dotyczący mojego podpisu i zobaczymy jak rozmowa będzie się toczyć
-
[B5 AFN] Numer katalogowy przewodu klimy poszukiwany
kup używany na szrocie i po kłopocie w ASO na pewno krzykną Ci nieziemską cenę.Domyślam się ze masz ten przewód zmasakrowany który ja mam w garage
-
[ALL] Naprawa wgniecenia w aucie
jasne że daje rade Ciekaw jestem ilu osobom pomógł ten wynalazek
-
[ALL] Naprawa wgniecenia w aucie
ludzie są naciągani pewnie na badziew ja również jak nie zobacze to nie uwierze na filmikach wszystko jest możliwe.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pamiętajcie żeby zabrać na spota ze sobą driver'ów
-
[ALL] Naprawa wgniecenia w aucie
był już kiedyś jakiś wątek o tym urządzonku a może to ci się obiło kiedys o uszy http://www.joemonster.org/filmy/4171/Jak_usunac_niewielkie_wgniecenia_w_samochodzie
-
[B5 AFN] Problem z podłączeniem zmieniarki
czyta tylko i wyłacznie zwykle płyty cd-r nagrywane w formacie " audio "
-
[B5 AFN] Zacięta stacyjka
na pewno da rade zrobić tylko nie wiem czy zdołasz sobie poradzić z tym problemem...zdemontuj stacyjkę i oddaj do zakładu gdzie zajmują sie dorabianiem kluczy oraz innymi naprawami w tym rodzaju...tam powinni Ci ją naprawić za parę złoty bo pewnie jakaś zapadka nie chce podniesc sie do góry
-
[ALL B5] Reflektor zspolony valeo - jak odkręcić?
w przedlifcie sa 3 ale w po już tylko 2
-
[ALL B5] Reflektor zspolony valeo - jak odkręcić?
odkręcasz dwie gorne sruby tak jak już kolega wspomniał.Na dolelampy jeszcze masz taki bolec z którego wyjmujesz lampę w po kłopocie no i nie zapomnij odłaczyć instalacji od lampy :gwizdanie:
- Spociki Chełmskie
-
[ALL B5] Tylna półka, 3 haczyki, sedan.
ciezko stwierdzić co to może być. Zapytaj własciciela tej A4 co tez ma z USA może on będzie wiedział
-
[B5 AFN] Poszukuję gumowej rurki chyba od turbo
Podjedz do sklepu z częsciami gumowymi lub do tira tam na pewno będą mieli i coś Ci dobiorą Tylko pamiętaj ze to ma być zbrojona...na pewno nie bedzie to kosztowny wydatek ale również i bardzo wytrzymały
-
[ALL B5] Jaki to lakier LY5L ?
grippen ja bym zostawił taki sam lakier jak masz,tylko odnowił bym go
-
[ALL B5] Tylna półka, 3 haczyki, sedan.
wątpie zeby to było od rolety a w podsufitce masz jakies slady ze było coś tam montowane
-
Ceny paliwa marzec 2026
to coś drogo bo ja o 6 gr mniej
-
[B5 AVG] Kopci powyżej 3500 obr., dziura podczas przyśpieszania
posprawdzaj na początku przewody czy są szczelne a ja nie to ratuje Cię tylko