Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Nowe BMW serii 5 - już jest.
Najnowsza seria 5 nie rzuca na kolana tak jak E60 :>
-
[B5 ADR] Słychać metaliczny pisk... Proszę o pomoc
Witam . Jestem świeżo po wymianie oleju w układzie wspomagania na zielony olej Febi. Jednak przy maksymalnym skręcie w prawo lub lewo słychać metaliczny pisk. Co to może być? Olej wymieniłem według zaleceń i instrukcji podanych na forum . Szukałem podobnego problemu, ale nie znalazłem także proszę o wyrozumiałość.
-
Nowe BMW serii 5 - już jest.
Nie sądziłem, że gustujesz w wiejskim tuning... . Miałem na myśli takie E60:
-
Nowe BMW serii 5 - już jest.
Jedyne BMW, które bym kupił to czarna E60 530d z 18" felgami i jasnym środkiem . Tylko :>.
-
[B5 AHU] Ściąga w obydwie strony
Na jakich oponach i felgach jeździsz? Chodzi mi o profil opony np. 225/45 i rozmiar felg np. 17" itp.
-
Moje A4 B5 '97
Audi z pięknym kolorem i tak ją oszpecić... . Koledzy już powiedzieli co trzeba zrobić, żeby doprowadzić ją do porządku .
-
[ALL] Kiedy zakładacie letnie opony ?
W Skawinie dziś piękna pogoda 17 stopni , ale jeszcze poczekam, bo dziura za dziurą , szkoda felg i zawieszenia
-
[ALL] Kiedy zakładacie letnie opony ?
Ja zmieniam w połowie Kwietnia na letnie . Pośpiech to zły doradca, a jak wiadomo Polska pogoda zmienna jest .
-
Tuning po Polsku... Jest powód do dumy :D
Audi strzeli focha i pójdzie do innego :polew: .
-
Tuning po Polsku... Jest powód do dumy :D
Może za 20 lat takie fury będą...
-
Tuning po Polsku... Jest powód do dumy :D
Witam . Znalazłem dzisiaj ciekawy filmik na YouTube. Zamieściłem go specjalnie tutaj, żeby dało się go komentować, a jest co . 5EQ5fd17KAU Zapraszam do oglądania .
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Mam jeszcze jedno pytanie czy przed zmianą oleju z 10W40 na 5W40 trzeba płukać silnik? .
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj widziałem Audi TT z czarnym dachem, która pędziła przez Zakopiankę kolo 15:00 w stronę Krk... pewnie to nie Nowak_zg .
-
Najszybsze OOOO S4 na świecie :D
Wszystkie wnętrzności na zewnątrz ma ten OZZ killer . Gdybym takim się pojawił na drodze, to bym wzbudzał duże zainteresowanie przechodniów i piesków :polew: .
-
RS4 B5
Żeby mieć najszybsze kombi to ja kupuje Audi RS6 Avant :>. Pod maską 580KM .
-
Najszybsze OOOO S4 na świecie :D
Właśnie mi o to chodziło, że tym pomarańczowym Audi można normalnie po drogach jeździć :>. Po co mi samochód, który ma 1006KM jak nie mogę jeździć nim po mieście .
-
Najszybsze OOOO S4 na świecie :D
Audi RS4 B5 Berlińska firma tuningowa, TurboArt zmodyfikowała seryjne Audi S4 w taki sposób, że może się ono pochwalić silnikiem o mocy 700 KM. Przeróbkę nazwano Audi RS4 B5, a niemieccy specjaliści postanowili także pobić nią rekord przyspieszenia od 0 do 300 km/h. Pojazd otrzymał zawieszenie Bilstein B16 PSS9, opony Dunlop SportMaxx GT, a jego wagę zmniejszono do poziomu poniżej 1500 kg. Nie wiadomo dokładnie, jakich przeróbek dokonano w silniku, jednak prawdopodobnie dodano znacznie mocniejszy układ turbodoładowujący. Prace tuningowe zabrały cztery tygodnie i pochłonęły ok. 30 tysięcy euro. Próby pobicia rekordu odbywały się na torze wyścigowym Papenburg między Bremą a Groningen. Niestety testy utrudniła pogoda - próby odbywały się w strugach deszczu i specjaliści z TurboArt stracili już niemal nadzieję, że uda się zrealizować ambitne zamierzenia. W końcu postanowiono przejść do planu B - wykonać test przyspieszenia o 0 do 100 km/h i osobny test przyspieszenia od 100 do 300 km/h i dodać do siebie najlepsze wyniki. Dzięki temu napędzane bio-paliwem Audi uzyskało łączny wynik przyspieszenia od 0 do 300 km/h: 26, 94 sek. - czyli okazało się szybsze niż Ferrari lub Porsche. Xj4K1Is0vhI Najszybsze Audi S4 na świecie (1/5) 6axg7epyXJI Najszybsze Audi S4 na świecie (2/5) AxBY0m8xSFI Najszybsze Audi S4 na świecie (3/5) VfrSmsHTw9Y Najszybsze Audi S4 na świecie (4/5) iUdtL5RmVwM Najszybsze Audi S4 na świecie (5/5) KypKdoM62sE
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Po Krakowie jeździ czarny Nissan GT-R
-
RS4 B5
Czyż nie jest piękna? :>
-
[ALL B5] Proszę o pomoc. Dosyć nietypowy problem.
Przy skręcie skrzypiał mi przegub, a po jeździe po nierównościach to mi się tukła prawa strona przód, a teraz to nic nie słychać. Żadnych stuków. Słychać tylko toczące się koła... .
-
[INNE] Lexus GS300 1st gen. JZS147 umyte fotki 1sza str.
Szkoda Lexa . Naprawdę fajny samochód był .
-
[ALL B5] Proszę o pomoc. Dosyć nietypowy problem.
Po wymianie prawego dolnego tylnego wahacza i prawego łącznika stabilizatora nic nie stuka i nie puka . Audi jedzie prosto, nie ściąga i przede wszystkim kierownica jest prosto .
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Furka cudna . Też nie uznaje automatów . Nie ma to jak zabawa manualem . Ponad 333KM robi wrażenie i Audi pokazało BMW kto tu rządzi .
-
[ALL B5] Proszę o pomoc. Dosyć nietypowy problem.
Wogule i to mnie cieszy .
-
[ALL B5] Proszę o pomoc. Dosyć nietypowy problem.
Tak zrobię Solar .W Poniedziałek będe wszystko wiedział i sprawdze te rzeczy o których Panowie napisali i wtedy napisze co było przyczyną, że kierownica była odchylona w prawo przy jeździe na wprost, a przy hamowaniu w ogóle mnie nie ściąga na bok. Dziękuje za pomoc .[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 12:11_________________________________________________Przepraszam, że tak późno piszę, ale dopiero niedawno udało mi się znaleźć przyczynę, odchylonej kierownicy w prawo jadąc na wprost. Po wymianie prawego dolnego tylnego wahacza, prawego łącznika stabilizatora i zrobienie zbieżności jest ideał. Kierownica jest prosto przy jeździe na wprost i najważniejsze wogóle nie ściąga .