Treść opublikowana przez banshee
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów - tryb awaryjny
Wydaje mi się, że zawsze będzie małe przeładowanie, ale mogę się mylić. Ciut ciut zaniża - fakt, ale tak to się możemy czepiać w każdych logach... czy temp. ma wynosić 90st.C czy może 89,8 - taka sama różnica co w logu 011
-
[ALL] Grupowe czipsowanie Tune-up Gdansk
Piszę po raz kolejny - czy wpisze mnie kolega na listę chętnych? A może już jestem wpisany? Odpowiada mi tylko sobota z rana 15; 22; 29 maj. Auto już przygotowałem - katalizator wymieniony i plecionka wydechu. Reszta w dobrej kondycji... Czekam na info, kiedy ruszamy...
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów-Co z tym podcisnieniem?
Z mojego punktu widzenia, przepływka lekko kuleje na wyższych obrotach, ale dawki jeszcze nie obcina. warto może wymienić filtr powietrza,jeżeli nie był dawno wymieniany. Ta temperatura jest kiepska oraz kąt synchronizacji o którym już pisaliśmy...
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów-Co z tym podcisnieniem?
Brak dynamicznych kolego - brak wniosków n atemat turbo, przepływki, itp. I tak ma być. Z twoich statycznych wynika narazie to, że fura lekko niedogrzana (sprawdzić termostat), kąt synchronizacji do małej korekty. 013 nie ma wartości - do poprawy plik.
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów-Co z tym podcisnieniem?
Szczerze mówiąc to ja nic nie widzę w tych plikach... Tzn. źle są obrobione - takie moje wnioski
-
[INNE] Wahania dawki paliwa
Najpierw zobacz potem bedziesz myślał Przecież jeździć się da, więc od razu auto nie stanie...
-
[INNE] Wahania dawki paliwa
Jak nie nastawnik to tuleja pompy sie zaciera w którą wchodzi głowiczka nastawnika. Oględziny po zdemontowaniu nastawnika z auta - czyli 10min. roboty
-
[INNE] Prośba o analizę logów AVF Passat 3BG
to ładnie - robota żadna. Za to ten kąt w 004 sobie skoryguj i wymień termostat. To co pokazuje blat (90st.C) nie ma nic do rzeczy. Gdyby każdy patrzył tylko na blat nie powstałby VAG Było wałkowane milion razy Możesz wrzucić logi po wymianie N75?
-
[INNE] Wahania dawki paliwa
może również zacierać się tuleja na sekcji tłoczacej, która ustawia dawkę. Skoro skacze ci wartośc to na 99% masz wadę pompy.
-
[INNE] Wahania dawki paliwa
Nastawnik dawki paliwa do czyszczenia na moje oko Są jakieś szarpania przy lekkim przyspieszaniu na 4 lub 5 biegu? Odłącz czujnik prędkości od skrzyni biegów i zobacz czy przestanie lub odłącz wtyczkę od czujnika pedału sprzęgła i po problemie
-
[INNE] Prośba o analizę logów AVF Passat 3BG
Po pierwsze auto niedogrzane. 2. Kąt synchronizacji do regulacji i to szybko, bo wartośc jest duża. 3. Brak sterowania turbiny. Uszkodzony N75, nieszczelne wężyki podciśnieniowe, dziura w dolocie lub nie rusza się sztanga. Do sprawdzenia. Jak uporasz się z niedoładowaniem i kątem synchronizacji wrzuć ponownie 007, 008, 003, 010 i 011 dynamiczne.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Na twoim miejscu sprawdziłbym czy sztanga turbiny pracuje płynnie. Wg mnie masz zamulone turbo lub coś z podciśnieniem na gruszce, bo nie może ci nawet przeładować oraz późno wstaje...
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów dynamicznych
rozruszaj kierownice kolego. Ale sprawdź najpierw czy gruszka sterująca chodzi płynnie, czy może się zaciera. Później dopiero kierownice do czyszczenia.
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów - tryb awaryjny
Wg mnie wszystko w normie
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów - tryb awaryjny
Cena ON wzrosła, więc mniej wlewasz Mój AWX waha się w granicach 6,9 -7 po samym mieście przy średnio dynamicznej jeździe. Średnia prędkość 29km/h i zasięg na tej wyliczonej średniej ponad 400km.
-
[B5 AFN] Brak mocy i fatalne logi - prośba o ocenę
Rozumiem cie, ale świadomie napisałem że to AFN, bo nie było do wyboru AHF Prawda w tej octavii AHF grucha jest od spodu i totalnie dziurawa. Wymienię tą gruchę i później zloguje 003 i pozostałe. Dzięki Sztomel!
-
[B5 AFN] Brak mocy i fatalne logi - prośba o ocenę
byłem już pod autem. Rozwalona (dziurawa) gruszka turbiny. Ustawiłem w maksymalnej pozycji łopatki i doładowanie jest ponad 1,5bar, więc do wymiany grucha. Pytanie tylko czy jeszcze przepływka, co widac po 003?
-
[B5 AFN] Brak mocy i fatalne logi - prośba o ocenę
Wrzucam beznadziejne logi. Co może być przyczyną - turbina? Błędów brak...
-
[ALL] Grupowe czipsowanie Tune-up Gdansk
No to bajka - poproszę z rana jako pierwszy - to jeszcze skorzystam z Sopockiego molo Muszę jeszcze kata wytrzepać i będę przygotowany
-
[ALL] Grupowe czipsowanie Tune-up Gdansk
Prosze mnie wpisac na listę :> Szybciutko!!! Passat 1,9 AWX Czy są już wstępne terminy, kiedy się zacznie chipowanie? Czy sobota też wchodzi w grę? (jestem z Bydgoszczy)
-
[ALL] Grupowe czipsowanie Tune-up Gdansk
A jakie EDC ma Passat B5FL 1,9 tdi AWX? Czy jest do wyboru program economy, czy tylko idziemy w moc? Jakie terminy?
-
[B5 AHU] Auto traci moc, proszę o analizę logów
Pewnie stanął zawór upustowy w pozycji otwartej... Co do przepływki to trzyma równo 847 - czemu mówicie, że cioś z nią nie tak?
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów
Więc przestawiacz kąta jest OK - jak pisał przemik
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów
Przydałby się 004 dynamiczny. Poza tym kąt wtrysku zbyt późny.
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów
A mi trudno wywnioskować co do temperatury. Vag loguje idealnie 54 st.C. - ani drgnie. Przy takiej temperaturze wąż za termostatem powinienien być mocno ciepły - sprawdź to, a później dopiero idź na zakupy Jakbyś miał walniety czujnik to miałbyś pewnie wahania temperatury w bloku 007 a u ciebie wartośc stoi jak dzika! Obstawiam termostat P.S. ASO bardzo często oszukuje klienta