Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Emejcz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Emejcz

  1. Źle słyszałeś. @Auditak Masz tam dużo rzeczy do ogarnięcia które zapewne sumarycznie wpływają na takie a nie inne zachowanie. Możliwe, że masz np. jakieś nieszczelności. Pierwsze co bym zrobił to wyczyścił korekty PB (daj clear na engine tam gdzie są błędy) i pojeździł chwilę na benzynie bron boże nie przełączając na LPG. Po tych paru kilometrach sprawdzić jakie błędy wyszły. Upewnij się też, że masz wsadzone odpowiednie świece - PFR6Q, a nie jakiś gówno zamiennik. Niewielkie ubytki wody o ile nie kopci ci jak pojebany to póki co bym odrzucił na bok, bo tam może lecieć z kilku uszczelnień. Widać, że żaden z twoich "mechaników" nie ma bladego pojęcia jak te auta diagnozować. Logów też ci dobrze nie zrobią, więc zrób wedle instrukcji forumowych. Temu idiocie co ci kazał alternator robić to weź go zawieź i niech kasę oddaje.
  2. Według mnie trochę gra nie warta świeczki.
  3. Emejcz odpowiedział(a) na Bartek107 temat w 1.8T
    Przywróć oryginalne mapy i wtedy zobacz co będzie, bo spore prawdopodobieństwo, że coś ci tam spaprano. Najlepiej wrzuć logi.
  4. Emejcz odpowiedział(a) na .Cinek temat w 3.0
    Jak cieknie to standardowo jakiś oring/uszczelka do zmiany. Płyn powinien być czerwony tak swoją drogą.
  5. Układ hamulcowy w końcu praktycznie ogarnięty. Jeszcze zostaną kwestie poprawnego odpowietrzania itp. 320/288 siedzi.
  6. Mój rusza bez problemu na samym sprzęgle w Q.
  7. Jak nie ma roamingu to nie jest to jakaś super oferta.
  8. Emejcz odpowiedział(a) na Wylye temat w 1.8T
    Jaką on w zasadzie pełni funkcję? (prócz bycia gniazdem dla samoregulatora)
  9. Emejcz odpowiedział(a) na Creaton temat w 1.8T
    Mój szwed jeździł na LL do 260 tys. km. Trochę przypieczonego było w misce, ale ogólnie smok czysty i bez żadnych glutów. Kompresja równa. Także potwierdzam, że olej wymieniany na czas to wcale nie musi być jakiejś tragedii.
  10. Emejcz odpowiedział(a) na Creaton temat w 1.8T
    Bierz Kujawski. Ponoć najlepszy - laleczka pokocha
  11. Emejcz odpowiedział(a) na Creaton temat w 1.8T
    Bestia jak jasny h! Poproś żeby ci skręcił na 123 tys. to sąsiedzi nie będą się śmiać
  12. Przez podskakiwanie przodu rozumiesz takie drgania podczas ruszania zanim puścisz do końca sprzęgło? Jak tak to ja też to mam i obstawiam również docisk. Przez 20 tys. km nie poczułem nigdzie najmniejszego pogorszenia.
  13. Miałem kiedyś taką informację z serwisu, że przy 1cm uchylenia sztangi powinno być 0.34 bar.
  14. Jak ci sie tyle rusza lewarek to poducha na bank do wymiany - u mnie sztywny. Bardzo jestem ciekaw co u ciebie wyjdzie po wymianie, ale w ASN'ie skrzynia i sprzęgło pewnie się różnią od tego w 1.8t.
  15. To według mnie będzie najtrafniejsza diagnoza. Nie dowiemy się tego jednak póki te auta nie zaczną masowo przekraczać 300 tys. przebiegu i sprzęgła zaczną wymagać wymiany.
  16. Emejcz odpowiedział(a) na Wylye temat w 1.8T
    Powiem ci, że robiłem kilka zacisków tył u siebie i nigdy nie stosowałem żadnych procedur adaptacji hamulca ręcznego i wszystko działało jak trzeba. Nie wiem czy to cię na cokolwiek naprowadzi, ale ręczny zawsze działa słabiej na początku po zmianie klocków tarcz zanim się ułożą. Logika mi podpowiada też, że może łapać wyżej gdy: -piasty/tarcze nie zostały poprawnie oczyszczone i jest bicie - wtedy przestrzeń między klockiem a tarczą jest większa niż być powinna i tłok potrzebuje przebyć większą drogę aby załapać tarczę -źle zostanie zamontowana ta blaszka na trzpieniu samoregulatora (choć w tym przypadku to powinien raczej łapać niżej niż wyżej - tak mi się wydaje) Dev prawie zawsze za problemy z tyłem wini niepoprawne odpowietrzenie, ale w tym przypadku skoro samoregulator jest całkowicie mechaniczny to nie powinno to mieć znaczenia.
  17. Ja też robiłem ze śruby. Te gniazda to szajs. Odkręcić się odkręcają, ale przy dokręcaniu nowych łatwo o pęknięcie - mnie to spotkało.
  18. Dobra, znalazłem to, ale nie mogę tego technologicznie ogarnąć. Mam Immo Number/ID i PIN. Myślałem, że to wystarczy do prekodowania transpondera. Koleś co to sprzedaje mówi, że potrzebuję 7 bitowy CS (component security) kod. Skąd wziąć tą wartość? Wie ktoś?
  19. A4 B7 2007 końcówka numeru kluczyka 220 Q Potrzebuję dorobić sobie zapasowy kluczyk. Kupiłem używany i teraz dwie kwestie: -Czy stary transponder da się zakodować pod inne auto? -Jeżeli nie, to jaki transponder trzeba kupić?
  20. Jest ktoś w stanie powiedzieć czy siedziska foteli od B8 są bardziej miękkie i szersze niż te od SLine B7?
  21. Sprawdź sobie jeszcze na wszelki wypadek czy wszystkie śruby wahaczy i sanek są podokręcane. Jak u mnie była jedna niedokręcona to stukało.
  22. Emejcz odpowiedział(a) na .Cinek temat w 3.0
    Centymetr płynu to bez problemu może małymi wyciekami ubywać. Wystarczy jak jakiś oring np. na wężu od chłodnicy przepuszcza i już to się skumuluje.
  23. Nie było napisane, że chodzi o elastyczne. Rozumiałem, że o stalowe.
  24. ASO albo cięte z metra.
  25. Emejcz odpowiedział(a) na Darecki8 temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdź na VAG'u co pokazuje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.