Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za miękkie?

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 121,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

moskal szczerze mówiąc to nie mam pojęcia jakie są wtyczki od foteli bo nie zaglądałem tam ale myślę że nie robiliby sobie problemu dając do pakietu recaro inne wtyczki. Z resztą gdzieś kiedyś się dowiedziałem że i jedne i drugie fotele to są recaro, tylko te zwykłe były po prostu zwykłe, a te drugie to był pakiet, za który przy kupnie samochodu trzeba było słono dopłacić...

spoko , plusem jest to , ze poprzedni własciciel tych recaro zrobił sobie swoja instalacje i oprócz ori wtyczek wisza od spodu przy kazdym fotelu dwa kable , wystarczy podpiąć pod nie + i - z aku i regulacja chodzi w pełnym zakresie :good:

no za napis RECARO, trzeba dopłacić :naughty:, taka prawda :cool1:, ale na wygląd są mega :kox:, no i napewno trzymają lepiej :good:

napis jest , trzymaja świetnie bo juz dupsko w nie władowałem jak stały na palecie :kox: :kox: :kox:

Recaro na dlugie trasy sa srednie w uzytkowaniu strasznie pupa na nich boli

wydaja sie dosyć miekkie , chyba bardziej miekkie niz moje półkubły z parówy , od nich dupsko bolało :thumbdown:

Opublikowano

raczej odwrotnie strasznie twarde ale mowie tu o full skorze,polskory sa troche lepsze

Opublikowano

no miałem wziąć deske do flokowania jadac po eske ale jedziemy e-klasą i nie wejdzie boczek moze wejdzie.

trzeba sie bedzie kiedyś przejechać do raggamańca stricte w celach flokowych

Zima stulecia to może przy okazji kulig się zrobi :thumbup::D

raczej odwrotnie strasznie twarde ale mowie tu o full skorze,polskory sa troche lepsze

Recaro przy fotelach z STI to kraina miodem i cyckami płynąca :kox:

Opublikowano

nie mam porownania do kublow,tylko do zwyklych siedzen,a recaro mialem full skore czarne takie jak cristoforo i byly twarde jak cholera,teraz mam w polskorze i jest troche lepiej,

Opublikowano

napis jest , trzymaja świetnie bo juz dupsko w nie władowałem jak stały na palecie :kox: :kox: :kox:

No w tą paczkę można było kogoś zapakować i miałby podróż jak w samolocie. Życze miłego użytkowania. Ja nie długo sie pochwale moją nową nową B5tka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

We wtorek montuje przednie , z tylna kanapą troche rezania :kwasny:

Opublikowano

Zima stulecia to może przy okazji kulig się zrobi :thumbup::D

Co Ty, zima stulecia była w zeszłym roku, gdzies czytałem że w tym roku będzie zima.... tysiąclecia :shocked:

Opublikowano

Jeździ :mysli:

Opublikowano

gdzie jest fura? :gwizdanie:

Opublikowano

Gdzies tam wczesniej chwalił sie że w poniedziałek odbiór fury z poprawek lakierniczych i w końcu gruntowna sesja :decayed:

Opublikowano

Chłopaki wylecieli ode mnie po 15 po odbiór furmanki :wink4:

Opublikowano

to lada chwila bedzie maszyna u moskala :kox:

Opublikowano

zanim po upaląją to trochę zejdzie :decayed:

Opublikowano

zanim po upaląją to trochę zejdzie :decayed:

watpie :) nie maja czym

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zanim po upaląją to trochę zejdzie :decayed:

watpie :) nie maja czym

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dzwonili chlopaki z z LRY ze byl u nich Moskalito z ekipa, kazdy dal viagrze po razie na zimnym do odcinki i pojechali dalej :polew:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Jeżdzi dobrze :kox: Ale FIS tragedia :decayed:

Opublikowano

FIS tragedia :decayed:

to specjalnie, żeby nie odwracał uwagi :przebiegly:

Opublikowano

lepiej nie widzieć ile to pali :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.