Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

a znacie jakies dobre tereny na takie bardzo delikatne spacery survivor ? :D jakies lasy, sciezki, miejsca na namiot, strumyczki itp.. ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

co tam Malenstwo? :wink4:

zależy gdzie ucho przyłożyć :naughty:

to tam gdzie przylozylas powiedz co slychac :tongue4:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 07:33_________________________________________________spadam popracoowac[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 08:12_________________________________________________milego dzionka wszystkim zycze[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 08:13_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co znalazłem MOTUL 504.00/507.00 5litrów za 190PLN w Poznaniu .. mam jakąś kartę zniżkową do tego sklepu 10% ...

http://www.i-car.sklep.pl/

MOTUL SPECIFIC 504.00-507.00 5W-30 5 litrów[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 08:34_________________________________________________Madas, czy ja Ciebie mijałem na Złotowskiej dzisiaj rano ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska.Wszystkie informacje na temat zlotu znajdziecie tutaj ====> http://www.a4-klub.pl/smf/viii_ogolnopolski_zlot_audi_a4_klub_polska-t137530.0.html :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :hi: :hi:

Pepin to nie byłem ja .... w tym czasie jak do mnie dzwoniłeś byłem na ul.Warszawskiej koło Śródki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Rako,

kiedy rezamy ten FIS?

Madas,czy wiesz,kto ustalał datę ogólnopolskiego zlotu? Jakos tak złosliwie, ze ja nie moge.Juz mamy wcześniej zaklepane plany :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo Madbar :)

No zasadnicze pytanie jak długo by Ci zeszło ....bo ja na spot jade teraz ale nie wiem czy by Ci sie chciało grzebać....

No kurde ja cały czas myśle o tym zlocie ogólnopolskim...Ale problem jest następujący że narazie jakby no osoby towarzyszącej nie mam a dwa że niewiem jak wyrobie urlopowo bo teraz wszystkie soboty pracujemy....Hmm...choć urlop jakos bym ugadał może... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo Madbar :)

No zasadnicze pytanie jak długo by Ci zeszło ....bo ja na spot jade teraz ale nie wiem czy by Ci sie chciało grzebać....

No kurde ja cały czas myśle o tym zlocie ogólnopolskim...Ale problem jest następujący że narazie jakby no osoby towarzyszącej nie mam a dwa że niewiem jak wyrobie urlopowo bo teraz wszystkie soboty pracujemy....Hmm...choć urlop jakos bym ugadał może... :mysli:

ugadasz ugadasz ! pisz sie na liste i koniec :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo Madbar :)

No zasadnicze pytanie jak długo by Ci zeszło ....bo ja na spot jade teraz ale nie wiem czy by Ci sie chciało grzebać....

No kurde ja cały czas myśle o tym zlocie ogólnopolskim...Ale problem jest następujący że narazie jakby no osoby towarzyszącej nie mam a dwa że niewiem jak wyrobie urlopowo bo teraz wszystkie soboty pracujemy....Hmm...choć urlop jakos bym ugadał może... :mysli:

ugadasz ugadasz ! pisz sie na liste i koniec :good:

no może....ale już mówiłem Ci że sam nie jade....będe pytał ale jak chętnej nie znajde :decayed: to nie jade bo będe sie kiczowato czuł :angry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...