Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

A tak w ogóle, to spocik był bardzo udany :D Dzięki za VAGa - bład airbaga jednak zniknął i nie wrócił, jak miło nareszcie śmigać bez kontrolek na blacie :) Droga powrotna minęła nawet jakoś nie zauważyłem kiedy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to spocik był bardzo udany :D Dzięki za VAGa - bład airbaga jednak zniknął i nie wrócił, jak miło nareszcie śmigać bez kontrolek na blacie :) Droga powrotna minęła nawet jakoś nie zauważyłem kiedy :naughty:

miło było Was poznać państwo Yelazuni :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to spocik był bardzo udany :D Dzięki za VAGa - bład airbaga jednak zniknął i nie wrócił, jak miło nareszcie śmigać bez kontrolek na blacie :) Droga powrotna minęła nawet jakoś nie zauważyłem kiedy :naughty:

spaliście po drodze? :mysli::cool1::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!!!!UWAGA!!!!!!!UWAGA!!!!!!UWAGA!!!!!!!UWAGA!!!!!!UWAGA!!!!!!!UWAGA!!!!!!UWAGA!!!!!!!UWAGA!!!!!!UWAGA!!!!!!!UWAGA!!!!!!UWAGA!!!!!!!UWAGA!!!!!!

Razem z kolegami zlotowiczami.... ktorzy pojawili sie na naszym wczorajszym spocie w Zieloenej Górze doszlismy do wniosku abo polaczyc sily i zoorgaiwoac wspolny spot! Miejscem spotkania wypadlby Wolsztyn -polowa drogi:) Jako termin proponuje Pierwszy weekend po wszytskich zmarlych. tzn... 8-9 listopad:)

Mysle ze dwie kawalkady jadace z przeciwnych ston zrobilyby fajne wrazenie:) Mysle ze temat do przemyslenia.

temat rozwińmy tutaj!:

http://www.a4-klub.pl/smf/lubuskie/all_spot_wielkopolskie_lubuskie_8911_wolsztyn-t49604.0.html;new

11 listopad jest swietem i dniem wolnym od pracy, domyslam sie czesc osob wezmie 10 wolne i na 4 dni wyjada gdzies w trase, przynajmniej ja tak robie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w końcu się ruszyło ... wczoraj nie zdążyłem .. ale trzeba przygotować ulotki klubowe - w poprzednim klubie miałem format chyab A6 (czyli 4 sztuki na stronei A4)

Ulotka zzawirała logo klubu , adres do strony klubowei i forum (tutaj to to samo) + jakiś teksst że klub miłosników blabla i duzymi literkami ZAPRASZAMY

Wczoraj Śmieszny pokazywał ulotkę tylko mniejszą ....

Warto byłoby wpisać jeszcze URL do działu spoty WLKP - trzeba zagadać do adminów czy dałoby radę zrobić jakiś alias ... typu www.a4-klub.pl/wlkp i żeby wtedy ładowała się ostatnia strona topicu z dziąłu WLKP

Do tego na dole jedna linia wykropokowana na jakiś tekst/uwagi .. bo wtedy można będzie ręcznie dopisąc że najbliższy spot data, godzina i miejsce lub dać/wpisać komuś kontakt przy bezpośrednim kontakcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze najszybciej to sie nam uda w Wolsztnie spotkac :> Mam nadzieje ze ze dojdzie do tego spotu. Ja to pewnie przyjade z ekipa z Zielonej a wroce zwami do Poznania :>[br]Dopisany: 20 Październik 2008, 17:59:43_________________________________________________Ps a w niedziele raczej bede bo musze twoje mody Iverson zobaczyc bo na spocie w zielonej wypytywali o twoje OOOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Nowakiem dzisiaj gadałem, mam mu podać przez ciebie 1BE jak do Pz-ńa nie przyjedzie w niedzielę hyhy, a jakie mody o niczym nie wiem?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...