Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków


Buba

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za środkowym mam pospawane na stałe :naughty: Im mniej obejm tym lepiej.

mi się nie chce spawać. zresztą jak jest na obejmach to można nim manewrować delikatnie a nie wiem jak się u mnie spasuje (zresztą zakładałeś to wiesz jak to wygląda. jak zespawam to boję się że będzie lipa. Ale zobaczymy dzisiaj jak będę zakładał :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia :)

U mnie chyba wydech był 10 razy zakładany i ściągany zanim wszystko udało się tak pospawać i przypasować jak być powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam palnika ale kupiłem całe pudełko zapalniczek i będę grzał i giął rury aż się ułoży :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydeszek zalozony. Jest calkiem calkiem. Wreszcie slychac bulgot V6 :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydeszek zalozony. Jest calkiem calkiem. Wreszcie slychac bulgot V6 :naughty::kox:

poka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co poka. Mam juz dosc lezenia pod autem... :wallbash:[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 17:49_________________________________________________Widze ze wierszyk juz wrzuciles w podpis :kox: pasuje idealnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co poka. Mam juz dosc lezenia pod autem... :wallbash:[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 17:49_________________________________________________Widze ze wierszyk juz wrzuciles w podpis :kox: pasuje idealnie :good:

No poka jak brzmi :decayed:

No musialem...grzech tego nie zrobic :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie nagralem. Dopiero do domu wszedlem cos opierdolic na cieplo. Dopasowac to gowno majac jeden lewarek i lampe graniczy z cudem :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie bedzie walil w podloge. Zobaczymy pozniej jak pojade sie powsciekac :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dawaj dzis do Arkadii...powsciekamy sie razem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za środkowym mam pospawane na stałe :naughty: Im mniej obejm tym lepiej.

mi się nie chce spawać. zresztą jak jest na obejmach to można nim manewrować delikatnie a nie wiem jak się u mnie spasuje (zresztą zakładałeś to wiesz jak to wygląda. jak zespawam to boję się że będzie lipa. Ale zobaczymy dzisiaj jak będę zakładał :>

U mnie wszystkie łączenia były pospawane na sztywno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyjmiesz wydech pozniej? W esie jest troche trudniej niz w klekocie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobisz raz z nierdzewki do juz go nie ruszasz do smierci (Twojej albo auta) :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś to leżąc pod autem a auto tylko na lewarku ? :polew: Kozak :naughty:

U mnie owinąłem miejsce gdzie mogło walnąć w podłogę bandażem, tym samym co DP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys miałem syrenę 105 Bosto, chodziła podobnie..... :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drze jape strasznie :evil: już się zastanawiam nad jeszcze jednym tłumikiem :disgust: ale ten bulgot :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...