Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków


Buba

Rekomendowane odpowiedzi

widze ze wiecej czasu spedzasz przy kompie niz w garazu. Daj znac co dzialamy z VCDS-em bo kolega chce pozyczyc na pare dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze wiecej czasu spedzasz przy kompie niz w garazu. Daj znac co dzialamy z VCDS-em bo kolega chce pozyczyc na pare dni

garazu nie mam wiec nie mam gdzie siedziec :decayed:

siedze na zajeciach wiec a ze sa nudne to trzeba cos robic :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do turbin sie nie dostaniesz bez wyciągania silnika. one sa przecież przy przegrodzie z tyłu, głęboko schowane.

Jak coś to w Legionowie mam mechanika, który ogarnia moją eSe, silnik wyciągał 2-3 razy u mnie i ogólnie wie o co chodzi także możesz się odzywać do niego. Chyba, że masz już kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do turbin sie nie dostaniesz bez wyciągania silnika. one sa przecież przy przegrodzie z tyłu, głęboko schowane.

Jak coś to w Legionowie mam mechanika, który ogarnia moją eSe, silnik wyciągał 2-3 razy u mnie i ogólnie wie o co chodzi także możesz się odzywać do niego. Chyba, że masz już kogoś.

Myself :naughty:

Wiem ze najlepszym rozwiazaniem byloby wyjecie silnika bo wszystko widac jak na dloni ale musi byc jakis sposob zeby sie do nich dostac.

Na razie uklad hamulcowy idzie do zdjecia bo to najwazniejsze, reszta moze jezdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzielismy stetoskop i nie jest to glowica ani dol silnika wiec nie jest zle

wstepnie wychodzi ze lozysko pompy wspomagana ale dopiero po zdjeciu przodu zobaczymy dokladnie

jeszcze zobacze kompresje i cisnienie oleju dla pewnosci

[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 11:49_________________________________________________wyjalem ECU i na szczescie jest z eSy, tyle dobrego :)

wiec jest szansa na moc :decayed:

zadnego aliena nie widac zeby byl przylutowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmij pasek wielorowkowy i bedziesz wiedzial czy stuka z silnika czy z innych rzeczy ( altek , pompa , wisko itp ) . Proste.

Buba jak wpadniesz do mnie to mam z 3 rozne wiruski sprawdzone :naughty: BTW chyba bede potrzebowal dwa wtryskiwcze. Podalbys no mi ich nr na PW i cene ;)

BTW : po co do tej turbiny ? Jak uwazasz ze masz czas i nerwy to auto do gory , sanki w dol i gimnastykuj sie ... ale mniej wkurwiajace na 100% wyjecie calego silnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuce foto jak ona wyglada, nie wiem czy to po c**jowym montazu polecial olej ale jest mokra a nie lubie jak nie wiem co jest grane i mam niepewne auto w trasy[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 23:05_________________________________________________Pany mogłby mi ktos VT zrobic tych felg co sa na aucie ?? Padła propozycja zostawienia ich ale z czarnym srodkiem i srebrnym rantem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys chcial zmienic obudowy na czarne - to mam 2 szt w Twoim kolorze :naughty:

jakie obudowy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa

nie wiem narazie nie przejmuje sie wygladem zewnetrznym :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 16:21_________________________________________________No i przyczyna braku boosta znaleziona (jezeli 0.8bara mozna nazwac brakiem)

dsc0298h.jpg

Mam nadzieje ze to jedyna dziurka i teraz bedzie 1.1 bara :kox:

Poxipol w reke i wracamy do garazu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze to jedyna dziurka i teraz bedzie 1.1 bara :kox:

to mozemy stawać na kresce :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...