Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale jakbyśmy mieli te gniazda, to ten wywożony by sobie pomyślał, że niezły z Ciebie gość, bo fura na wyspasie :).

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Kurcze co to sie porobilo...Kiedys bylo ambitnie ... Blutacze solardachy rns itp... a teraz mod na topie : gniazdki zapalniczki w bagaju... Kryzys czy jak ? :polew:

Opublikowano

Przeglądam schematy - fabrycznie osobny przewód zasilający o przekroju 2,5mm. Bezpiecznik 30A (nr 35).

...i ze względu na niewiadomą czyli zasilane urządzenie chyba lepiej tak to właśnie podpiąć.

Kurcze co to sie porobilo...Kiedys bylo ambitnie ... Blutacze solardachy rns itp... a teraz mod na topie : gniazdki zapalniczki w bagaju... Kryzys czy jak ? :polew:

Raczej nie ma co rezać :decayed: Wszystko już praktycznie opisane na forum (chyba tylko solar został :polew:)

Opublikowano

wiekszosc z nas ma jeszcze dluga liste planowanych modow u Bartka i Grzeska ta lista ma moze z 1/2 pozycje :gwizdanie:

Opublikowano

wiekszosc z nas ma jeszcze dluga liste planowanych modow u Bartka i Grzeska ta lista ma moze z 1/2 pozycje :gwizdanie:

i wez tu chlopakow dogon jak nam zostalo przynajmniej po 50 modow do zrobienie :polew:

Opublikowano

To na dobry początek zapalniczka w bagażniku. :polew:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 08:34_________________________________________________

moze zalozymy klub B6 bez gniazdek 12V?

Logo już jest :)

:polew: :polew: :polew:

antzyapalnicyka.jpg

Opublikowano
ytat: MAGIC87 27 Grudzień 2010, 23:41

moze zalozymy klub B6 bez gniazdek 12V?

Logo już jest smiley

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

gniazdo kosztuje 1pln- na następnym spocie Stolk dostaniesz-wrzucisz do bagażnika :polew:

Opublikowano

cholera... :mysli::polew:

Opublikowano

e to macie kiepskie te wypasy bo ja gniazdo mam :naughty::wink4: musze sobe dopisać do wypasu (Gniazdko zapalniczki w bagażniku) :polew: :polew:

Opublikowano
e to macie kiepskie te wypasy bo ja gniazdo mam naughty wink4
'

:shocked: No way

Opublikowano

Ja też mam, dopłaciłem 7 tysięcy za ten wypas :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ja też mam, dopłaciłem 7 tysięcy za ten wypas :naughty: :naughty:

o k*rwa, czyli polowe wartosci tej Twojej padaczki :polew:

Opublikowano

UUUU. ja bym się obraził :kox:

Opublikowano

Ja też mam, dopłaciłem 7 tysięcy za ten wypas :naughty: :naughty:

o k*rwa, czyli polowe wartosci tej Twojej padaczki :polew:

Czyli więcej niż twojego składaka :polew:

Opublikowano

a ja kupiłem swoja furę tylko dlatego, że ma to gniazdo. I jak raz w roku pojadę nad morze, podłącze sobie telefon pod ładowarkę kiedy będę spać w bagażniku :naughty:

Opublikowano

Nie no same wypasione fury na tym forum, tyle gniazd... :gwizdanie: No u mnie niestety nie ma ale dopiszę do listy rezania!

Opublikowano

ja też mam :naughty:

Opublikowano

Ja mam gniazdo zapalniczki w tunelu środkowym.. To dobrze? tu koło ręcznegoo... jak będę sprzedawał auto to zaznaczę ten fakt. i podniosę trochę cenę... :gwizdanie: :cool1::evil:

Opublikowano

to gniazdo każdy ma, ale w bagażniku jak masz to już jest wypas bo tego przeważnie nie ma :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.