B6 DIVISION

Nosb

Zacna gleba, co Ty za gwint wrzuciłeś ? :D Ciekawe jak sie śmiga ;)

ktoś zainteresowany koszulkami, bo zbieramy chętnych, wzorów sporo(nie tylko A4 Klub Polska B5 Battalion), podzielone na 2 tury

Cos mało tych wzorów :P

• Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• jozek726

• Wandej

• wladi

• kaju

Top użytkownicy w tym temacie

Zacna gleba, co Ty za gwint wrzuciłeś ? :D Ciekawe jak sie śmiga ;)

Cos mało tych wzorów :P

Od Ponad roku śmigam na gwincie KW :decayed:

Nie pamiętam jak się jeździ na seryjnym zawieszeniu:wink:

to nr 10 - 8E0 145 737

mam na sprzedaż za grosze :decayed:

Tomek zauważ, że zdjęcie tego węża jest zrobione "od spodu po zdjęciu osłony" :wink: Moim zdaniem jest to nr. 5, ale niech się wypowie Julek :decayed:

kasowania błędu i ustawienia świateł:wink:

U mnie cały czas te błędy wskakują i możliwe to że są one od gleby? Że za duże(za małe) wartości pokazują czujniki przy obniżeniu o -40mm??

Jak masz wszystko sprawne to napewno od gleby, u mnie było tak samo, sprawdz vagiem jakie ma wartości przód a tył, o ile dobrze pamietam to te wartości nie powinny sie różnić wiecej jak 1v, ja przestawiałem mocowanie ramienia na tylnym wahaczu, i teraz jest ok :wink:

A przód ruszałeś? No muszę to przejrzeć bo wkurzający ten błąd jest:kwasny: 4cm od serii to jednak sporo a po za tym nie wiem czy nie więcej jednak u mnie jest niż -4cm:decayed: Ty masz gwint medzik u siebie tak?

kasowania błędu i ustawienia świateł:wink:

Ja mam większa glebę i żadnych błędów nie ma. Sprawdz sobie pierw w vagu co macie za błędy bo może masz błąd nie ustawionych świateł po prostu.

kasowania błędu i ustawienia świateł:wink:

Nie ja przeglądałem co jakiś czas błędy i było tylko czujniki G ileś tam:kwasny: Może kurfa po prostu mają dosyć:mysli:

Wymień czujnik w takim razie:wink: Po wymianie ustawisz światła i błędy znikną ja tak miałem:wink:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

A więc w przyszłym tygodniu zaczynam remont garażu. Będzie ocieplony od wewnątrz na zimowe rezania. Płytki gresowe na ziemi :decayed:

CI się będziesz pierdulić, pizgaj marmur :whistling:

kasowania błędu i ustawienia świateł:wink:

Andre weż podnieś lewarkiem tą strone gdzie jest błąd i skasuj go vagulcem i zrób nastaw świateł i już niewróci:decayed: ostatnio tak miałem przy której furze

Jutro działam:good:

zrób projekt B6 myslę że wielu będzie chętnych :wink:

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:12 ----------

jak dlamnie :thumbup1::kox:

tak jest si :good:

witam :hi:

A ja mam cały czas dylemat czy malować na srebrno czy w czarny mat:confused:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

A ja mam cały czas dylemat czy malować na srebrno czy w czarny mat:confused:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

na srebrno czarne zgina w calosci:kwasny::whistling:

:hi:

Podobnego felunku szukam, to grafit prawda?