Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no właśnie nie jestem do końca przekonany :whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no właśnie nie jestem do końca przekonany :whistling:

nie bądź filozof :polew::polew::polew:

Opublikowano
no właśnie nie jestem do końca przekonany :whistling:

czemu :shock3:

Opublikowano

trzeba napisać do inżynierów z ingolstadt, co oni rzekną na takie pakiety :wink:

Opublikowano
no właśnie nie jestem do końca przekonany :whistling:

czemu :shock3:

pomyśl jak podjedzie do Ciebie prawdziwa esa, dźwięk Vki a tu klekot, jakoś mi to nie pasuję :whistling:

Opublikowano
no właśnie nie jestem do końca przekonany :whistling:

czemu :shock3:

pomyśl jak podjedzie do Ciebie prawdziwa esa, dźwięk Vki a tu klekot, jakoś mi to nie pasuję :whistling:

no i tu sie musze z toba zgodzic :whistling:

Opublikowano
no właśnie nie jestem do końca przekonany :whistling:

czemu :shock3:

pomyśl jak podjedzie do Ciebie prawdziwa esa, dźwięk Vki a tu klekot, jakoś mi to nie pasuję :whistling:

Łukasz a ile tych prawdziwych essek koło Ciebie jeździ :naughty:

Opublikowano
no właśnie nie jestem do końca przekonany :whistling:

czemu :shock3:

pomyśl jak podjedzie do Ciebie prawdziwa esa, dźwięk Vki a tu klekot, jakoś mi to nie pasuję :whistling:

Józek jak będzie esa to pewnie klubowa jak nie jest z klubu niech się wali i kij z tym co se tam pomyśli :decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
no właśnie nie jestem do końca przekonany :whistling:

czemu :shock3:

pomyśl jak podjedzie do Ciebie prawdziwa esa, dźwięk Vki a tu klekot, jakoś mi to nie pasuję :whistling:

Józek jak będzie esa to pewnie klubowa jak nie jest z klubu niech się wali i kij z tym co se tam pomyśli :decayed::decayed::decayed:

Dokładnie ja robię dla siebie a nie co sobie ktoś pomyśli:thumbup::P

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

za tam jakbym miał hajs to zakładałbym pakiet od esy do swojego klekota :D

Opublikowano
no właśnie nie jestem do końca przekonany :whistling:

czemu :shock3:

pomyśl jak podjedzie do Ciebie prawdziwa esa, dźwięk Vki a tu klekot, jakoś mi to nie pasuję :whistling:

Józek jak będzie esa to pewnie klubowa jak nie jest z klubu niech się wali i kij z tym co se tam pomyśli :decayed::decayed::decayed:

Dokładnie ja robię dla siebie a nie co sobie ktoś pomyśli:thumbup::P

memory five-wladi i wszystko jasne:)

:wink::good: odpowiednie podejscie do tematu

Opublikowano

no dokładnie, ma się mi podobać, dla mnie chyba najlepsza opcja to s-line + listwy s4 :decayed:

Opublikowano
no właśnie nie jestem do końca przekonany :whistling:

czemu :shock3:

pomyśl jak podjedzie do Ciebie prawdziwa esa, dźwięk Vki a tu klekot, jakoś mi to nie pasuję :whistling:

Rozumiem jak ten klekot ma znaczek S4 na klapie i grilu, to faktycznie odpada... ale jak masz dodatki z S4 to już inna sprawa, bo auto się wyróżnia, a nie każdy wie że to body z S4.

Opublikowano

Podpisuję się po tym. Emblematy to już gruba przesada. Ale dokładki, zderzaki, listwy itd. Bez limitów. Sam mam zderzak tylny od eSy i nie czuje się źle z tego powodu że mam klekota ;)

Opublikowano

w końcu to tylko s4 body z sercem 1.9tdi a nie replika s4 :whistling:

Opublikowano

Powielam moje pytanie...ktory pin trzeba przelozyc aby wlacznik swiatel dziala poprawnie jesli mam wlacznik bez koncowego oznaczenia tzn. Jest bez zadnej literki a zakupilem wlacznik z literka A na koncu? Dzieki za odpowiedz

Opublikowano

panowie z jakimi innymi radiami współpracuje oryginalny bluetooth audi prócz RNS-E

Opublikowano
panowie z jakimi innymi radiami współpracuje oryginalny bluetooth audi prócz RNS-E

Ale ori radiami? To na pewno chorus 2 i symphony, tylko nie wiem w ilu procentach, jak będzie z książką itp...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano

concert II+ też działa książkę wyświetla między zegarami ,jeśi chodzi o nie ori to większość ma wbudowany

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.