Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kuźwa ze szrotu ją wyciągnął :facepalm:

Opublikowano

Folia. Tak przynajmniej planuje. Zobaczymy co z tego wyjdzie

Tapnięte z SGS5

ale jako ta folia ?? :D

Opublikowano

Ok dzieki to kupuje.

kup sobie całą z mieszkiem z A3,mieszek da się naciągnąć na ramkę z A4 i całość nowa będzie :wink:

http://allegro.pl/oryginalna-galka-mieszek-audi-a3-s-line-s3-chrom-i4770402498.html

Ok dzieki serdeczne juz kupilem :wink: Myslalem o takiej samej ale zakupic na Ebayu ale cena takiej kompletnej galy to 67 funow w UK czyli jakies 350zl dlatego odpuscilem a zagladniecie na Allegro nawet mi nie przyszlo na mysl.

Dzieki jeszcze raz.

Opublikowano

Folia. Tak przynajmniej planuje. Zobaczymy co z tego wyjdzie

Tapnięte z SGS5

ale jako ta folia ?? :D

Znam gościa który ma drukarnie i robi reklamy. Oklej też auta. Myślę że mi ogarnie to bez problemu :wink: W tygodniu będę miał ori blachę na wzór i zacznę produkować stalowe formy :wink:

Opublikowano

Wiecie czy można dostać taką gałeczkę z A3 w kolorze swing?

Opublikowano

nie chce ktoś zestawu 345mm na przód ?

Opublikowano

nie chce ktoś zestawu 345mm na przód ?

to Twój na allegro wystawiony? wziałbym

Opublikowano

pw

Opublikowano

dariuszqw - przy padajacym maglu moga wystepowac rozne stuki z niego, przypocenia/wycieki, luzy na kierownicy, ubywanie plynu, przy niskim poziomie plynu moze byc slychac pompe, a jak pompie ciezko to i sprzegielko altka jeszcze dostaje w du pe. Przerabiam wlasnie ten tamat w golfie - przed wczoraj sie magiel juz puscil calkowicie, teraz szukalem jakiejs uzywki do 150-200zl, ale nie ma, za uzywki wolaja tyle co regeneracja- okolo 4 stowek i jest na to gwarancja, wiec raczej lepiej wziasc regenerowana. ;) a co Ci sie dzieje?

Powiem Ci że wymieniłem drążki kierownicze i zrobił się dziwny luz jak ruszam kierownicą lewo prawo, słychać pod pedałami taki stuk... Noi kierownica dziwnie wraca do swojej wyjściowej pozycji jakby schodkami wracała jest to wyczuwalne na kierownicy. A czy jak pada magiel to może ściągać podczas jazdy w jedna stronę?

Naciapane z Zetki

Opublikowano

dariuszqw - przy padajacym maglu moga wystepowac rozne stuki z niego, przypocenia/wycieki, luzy na kierownicy, ubywanie plynu, przy niskim poziomie plynu moze byc slychac pompe, a jak pompie ciezko to i sprzegielko altka jeszcze dostaje w du pe. Przerabiam wlasnie ten tamat w golfie - przed wczoraj sie magiel juz puscil calkowicie, teraz szukalem jakiejs uzywki do 150-200zl, ale nie ma, za uzywki wolaja tyle co regeneracja- okolo 4 stowek i jest na to gwarancja, wiec raczej lepiej wziasc regenerowana. ;) a co Ci sie dzieje?

Powiem Ci że wymieniłem drążki kierownicze i zrobił się dziwny luz jak ruszam kierownicą lewo prawo, słychać pod pedałami taki stuk... Noi kierownica dziwnie wraca do swojej wyjściowej pozycji jakby schodkami wracała jest to wyczuwalne na kierownicy. A czy jak pada magiel to może ściągać podczas jazdy w jedna stronę?

Naciapane z Zetki

A robiles zbieznosc po wymianie drazkow? Koncowki dobre?

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

dariuszqw - przy padajacym maglu moga wystepowac rozne stuki z niego, przypocenia/wycieki, luzy na kierownicy, ubywanie plynu, przy niskim poziomie plynu moze byc slychac pompe, a jak pompie ciezko to i sprzegielko altka jeszcze dostaje w du pe. Przerabiam wlasnie ten tamat w golfie - przed wczoraj sie magiel juz puscil calkowicie, teraz szukalem jakiejs uzywki do 150-200zl, ale nie ma, za uzywki wolaja tyle co regeneracja- okolo 4 stowek i jest na to gwarancja, wiec raczej lepiej wziasc regenerowana. ;) a co Ci sie dzieje?

Powiem Ci że wymieniłem drążki kierownicze i zrobił się dziwny luz jak ruszam kierownicą lewo prawo, słychać pod pedałami taki stuk... Noi kierownica dziwnie wraca do swojej wyjściowej pozycji jakby schodkami wracała jest to wyczuwalne na kierownicy. A czy jak pada magiel to może ściągać podczas jazdy w jedna stronę?

Naciapane z Zetki

A robiles zbieznosc po wymianie drazkow? Koncowki dobre?
Tak robiłem [emoji1] drążki nowki, wiec są oki ;-)

Naciapane z Zetki

Edytowane przez dariuszqw

Opublikowano

Siemka. Czas do pracy po 3 miesiącach wolnego. Oj ciezko bylo wstac o tej porze ;)

Sent from my Iphone 6

nie zanudziłeś się na śmierć Marcino ?:)

Opublikowano

Siemka. Czas do pracy po 3 miesiącach wolnego. Oj ciezko bylo wstac o tej porze ;)

Sent from my Iphone 6

nie zanudziłeś się na śmierć Marcino ?:)

Ruszał skóra dla witalności pewnie

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

to rzeczywiscie kara :)

Opublikowano

Folia. Tak przynajmniej planuje. Zobaczymy co z tego wyjdzie

Tapnięte z SGS5

Lepiej sitodruk, folia zejdzie na pierwszej mocniejszej myjni bezdotykowej...

Opublikowano

Folia. Tak przynajmniej planuje. Zobaczymy co z tego wyjdzie

Tapnięte z SGS5

Lepiej sitodruk, folia zejdzie na pierwszej mocniejszej myjni bezdotykowej...

Ty no u nas w firmie gościu okleił już 3 auta. Totalnie nic się nie dzieje jedno już śmiga drugi rok. :wink:

Opublikowano

Wszystko zalezy kto okleja ;)

Opublikowano

Folia. Tak przynajmniej planuje. Zobaczymy co z tego wyjdzie

Tapnięte z SGS5

Lepiej sitodruk, folia zejdzie na pierwszej mocniejszej myjni bezdotykowej...

Ty no u nas w firmie gościu okleił już 3 auta. Totalnie nic się nie dzieje jedno już śmiga drugi rok. :wink:

Synek ale to jest auto a nie naklejka 2x3cm na kawałku blachy. Dostanie się woda pod ciśnieniem i możesz ten napis w ściekach szukać...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.