Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W sedanie nie wiem ale na forum pisali gdzieś o tym poszukaj.

W sedanie jest po tym wąskim elementem podsufitki na samym końcu dachu od strony kierowcy. Ten element podsufitki siedzi na kilku zatrzaskach więc trzeba z wyczuciem ciągnąć, żeby nie połamać.

Edytowane przez Animal0911

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Witam Panowie :hi:
Mam takie pytanie, kupuję felgi 18 do mojego avanta i co myślicie FLAT FIVE's z A8? Będą pasować wizualnie? Niby znalazłem parę zdjęć w internecie, ale w b5 jest pełno tych felg, a w b6 już nie :wink:

Opublikowano

Hej. Da rade wymienic albo zamontowac na nowo ten plastik z tylu oparcia siedzienia kierowcy?

Opublikowano

Hej. Da rade wymienic albo zamontowac na nowo ten plastik z tylu oparcia siedzienia kierowcy?

Jest zestaw naprawczy w aso jeśli ci się zaczepy połamały ;)
Opublikowano

Wlasnie wsiadlem wczoraj do auta i poczulem ze cos jest nie tak, jedna strona odstaje, da sie to wepchnac ale gdy sie usiadzie w fotelu to od nowa wypada. Jest jakis numer tego zeby to zamowic, Tylko ASO czy na allegro tez to znajdzie?

Opublikowano

Wlasnie wsiadlem wczoraj do auta i poczulem ze cos jest nie tak, jedna strona odstaje, da sie to wepchnac ale gdy sie usiadzie w fotelu to od nowa wypada. Jest jakis numer tego zeby to zamowic, Tylko ASO czy na allegro tez to znajdzie?

Złamał Ci się pręt od regulacji i wypycha plecy .

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/294301-Nie-działa-regulacja-lędźwi-w-fotelach proszę :D

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Wlasnie wsiadlem wczoraj do auta i poczulem ze cos jest nie tak, jedna strona odstaje, da sie to wepchnac ale gdy sie usiadzie w fotelu to od nowa wypada. Jest jakis numer tego zeby to zamowic, Tylko ASO czy na allegro tez to znajdzie?

zestaw naprawczy nakładki oparcia ma nr 8E0 898 035

poniżej zdjęcia z operacji montażu tego czegoś

http://www.audi4ever.com/forumv2/index.php?topic=49807.0

Opublikowano

Czy pompa paliwa o nr 8E0906087N (1.8TQ, 3.0v6) różni się czymś od pompy 8E0906087Q od 4.2 V8 ? Wygląd jest identyczny. Czy te pompy mogą różnić się np mocą samej pompy ?

Opublikowano

Hej
wiem , ze to nie jest dział sprzedam ,ale to okazja forumowiczom wiec mysle ze sie nie pogniewacie ze to tu wstawiam;

Mam na sprzedaż radio NAVI RNS-e z audi a4 b7 z końcówki 5 roku
radio w bdb stanie , z angielskim menu
Cena ;1200 do delikatnej negocjacji juz telefonicznie pod 505-237-409

Oferta ważna do godziny 19

Opublikowano

Wlasnie wsiadlem wczoraj do auta i poczulem ze cos jest nie tak, jedna strona odstaje, da sie to wepchnac ale gdy sie usiadzie w fotelu to od nowa wypada. Jest jakis numer tego zeby to zamowic, Tylko ASO czy na allegro tez to znajdzie?

zestaw naprawczy nakładki oparcia ma nr 8E0 898 035

poniżej zdjęcia z operacji montażu tego czegoś

http://www.audi4ever.com/forumv2/index.php?topic=49807.0

A skoro sie tak juz stalo to mozna by wymienic plecy fotela na takie z siatka?

Edytowane przez iszek

Opublikowano

Adasko - tez wlasnie ostatnio pytalem, jakby flaty na B6 kombi wygladaly, to chlopacy tu jedna fotke wstawili tylko, na takiej niebieskiej biale flaty, to zerknij sobie kilka stron do tylu. ;)

Opublikowano

Turzol a drut idzie sam dokupić do foteli?

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Wandej Ty c**ju!!! :grin:

Opublikowano

Jeździ ktoś na czymś takim? Jak to się zachowuje na drodze i jaki komfort?

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4989839299

Naciapane z Zetki

Nie polecam chyba że za rok chcesz zmienić

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Ja mam takie FK AK na przodzie od pół roku bo moje KONI się wysypały i jakoś nic się z nimi nie dzieje. Według mnie zawias trochę twardszy od ori s-line. Do tego mam stabilizatory rs4 i jak narazie dobrze się to sprawuje.

Opublikowano

Miszka od sline to od 1BE czy 1bv? Zastanawiam się nad kupnem tego ale sam już jestem w kropce... Mam 1BE i powiem że komfort jest ok, mogło by być nawet trochę twardsze i myślę właśnie nad tym gwintem fk ak street.. Wybiera to nierówności podobnie jak seria 1BE?

Naciapane z Zetki

Opublikowano

miałem fk al street i polecam - w b5 40kkm zrobiłem i nic nie było

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.