Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podpowie ktoś gdzie w wawie shamować autko? Kiedyś jakieś ceny promocyjne gdzieś widziałem , grupowo chyba . Ciekaw jestem jak kreski wyglądają w moim złomku :).

APIS Power miał niskie ceny i przyzwoitą hamownie. http://www.apispower.pl/

A jak za daleko to podbijaj do Rogala na Mineralną albo do ECU Performance na Parowcowej.

Edytowane przez poziek

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Podpowie ktoś gdzie w wawie shamować autko? Kiedyś jakieś ceny promocyjne gdzieś widziałem , grupowo chyba . Ciekaw jestem jak kreski wyglądają w moim złomku :).

APIS Power miał niskie ceny i przyzwoita hamownie.

Ok dziex idę goglować :)
Opublikowano

Pany opłaca się robić zakupy na getem.pl? U mnie w ASO kratki zderzaka s-line 106zł:/

na allegro po 85

Ksieciunie ma ktoś fotki zderzaka s-line ze srodkowa kratka z C5?

:hi:

W wątku michala.m znajdziesz

on ma z RS6, ale dzieki. ja juz mam graty skompletowane ide utartym szlakiem (nuuuuuda) :grin:

Myślałem, że chodzi po prostu o model C5 :grin:

RS6 to nie C5 to RS6 :grin:
Podrzuć link jak możesz bo ja najtaniej widzę za 95zł

nie moge znalezc, kurde pyram allegro od 3 dni, ja kupilem dokladke z bocznymi kratkami wiec nie zaglebialem sie tak bardzo, ale szukajac srodkowej wyswietlaly mi sie boczne po 85pln

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

I ostatnie pytanie na dziś :D czy 320/288 na czerwono to kicha? :D

Opublikowano

Czemu kicha? Kolor jak kolor, co Ci najbardziej będzie pasowało do lakieru :good:

Opublikowano

:hi: Witam

Pany mam pytanie kratka zderzaka przod czarna s line nr 8E0 807 647 E 5PV

Kratka zderzaka w halogen s line str. kierownika nr 8E0 807 681 C 01C

Kratka zderzaka w halogen s line str. pasażera nr 8E0 807 682 C 01C

Wiazka przedniego zderzaka pod Pdc nr 8E0 971 095 C

Czujniki przod pdc nr 4B0 919 275 B (Czujniki przod i tył maja ten sam numer)

Bardzo bym prosił o sprawdzenie czy numery się zgadzają,nie chciałbym się z później bujac z niepotrzebnymi gratami :eusathink:

Czy wiązka zderzaka przod z angola podejdzie bez problemów ?

Podziękował ;)

Edytowane przez franciszek

Opublikowano

I ostatnie pytanie na dziś :D czy 320/288 na czerwono to kicha? :D

Ja tam wolałem pomalować w kolorze karoserii. Czyli czarnym :decayed: Uznałem, że nie ma się czym przesadnie chwalić :whistling:

Jakby to były zaciski z RS-a..., a to co innego :wink4:

Edytowane przez Suli

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

I ostatnie pytanie na dziś :D czy 320/288 na czerwono to kicha? :D

Ja tam wolałem pomalować w kolorze karoserii. Czyli czarnym :decayed: Uznałem, że nie ma się czym przesadnie chwalić :whistling:

Jakby to były zaciski z RS-a..., a to co innego :wink4:

No właśnie tak też trochę rozumuje :) niby juz spore to ale nie wiem czy warte ekspozycji :)
Opublikowano

I ostatnie pytanie na dziś :D czy 320/288 na czerwono to kicha? :D

Ja mam czerwone i wg mnie nie jest źle,auto granatowe

Opublikowano

:hi:

I ostatnie pytanie na dziś :D czy 320/288 na czerwono to kicha? :D


Ja mam czerwone i wg mnie nie jest źle,auto granatowe

wrzuć Koledze ich foto ;) ...zawsze będzie mu prościej podjąć decyzję ;)

Opublikowano

O właśnie :)

Opublikowano

Uważaj bo moja żona może na niego zapolować :D

Opublikowano

Uważaj bo moja żona może na niego zapolować :D

:strachliwy::dziura:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie 690zł za nową vacum Boscha z uszczelka to dobra cena i czy będzie pasowała do mojego auta ,obecnie mam luk-a i cienkie spod dekla

Opublikowano

+10 do siły :polew:

Opublikowano

+10 do siły [emoji14]olew:

[emoji23]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.