Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam klubowiczów :hi:

mam pytanie a zaraz prośbę , kolega delikatnie uszkodził przód a4 b6 i teraz kupuje części.

potrzebuje nr części do atrapy , kratki lewą i prawą na halogeny.

zderzak o ile pamiętam ma zwykły.

Pozdrawiam

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyli bex? Mam rozumieć.

A prócz tego? Tak żeby go zagazowac

BEX to nie caly swiat, BFB na przykład

Każdy 1.8T w B6 jest dobry. Za BEX-a trzeba więcej dać, a 150KM już jakoś jedzie. Do gazu się nadajo :wink:

Edytowane przez ?ukaszA4

Opublikowano

Dokladal ktos z Was u siebie elektryke fotrli majac juz zamontowana mase?

mase?

Opublikowano

Witam klubowiczów :hi:

mam pytanie a zaraz prośbę , kolega delikatnie uszkodził przód a4 b6 i teraz kupuje części.

potrzebuje nr części do atrapy , kratki lewą i prawą na halogeny.

zderzak o ile pamiętam ma zwykły.

Pozdrawiam

Mam zwykły kompletny zderzak :)

Opublikowano

Siema, do ktorego podlaczyc sie z zasilaniem foteli?

mrty3zmy.jpg

gyicm7vq.jpg

Opublikowano

Wrzuciłem na tył zderzak S4

Po zamontowaniu brakuje mi kawałek nadkola...

Została dziura...

Tak ma być?

Chyba nie lipnie to wygląda....

Jakaś rada?

9VsbVQb.jpg?1

Opublikowano

Nadkola s4 zakładając,są sjrojone pod zderzak

Opublikowano

Nadkola s4 zakładając,są sjrojone pod zderzak

Aha...

czyli są dłuższe....bo na serii tego nie było....znaczy nie pamiętam...

I znowu wydatek.....ah te tjuningi....

Ktoś z Dywizjonu leci na Raceism?

Opublikowano

Pany musze odświeżyć lakierek w moim aucie , zapadła decyzja o malowaniu całego auta- jaki kolor byście polecili ? może jakieś fotki propozycji ? I pytanie zasadnicze- malować czy oklejać ?

Opublikowano

Panowie ktoś jeszcze chętny?? zostały 3 szt do pełnego zamówienia http://a4-klub.pl/index.php?/forum/116-bluzy-i-polary/

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Pany musze odświeżyć lakierek w moim aucie , zapadła decyzja o malowaniu całego auta- jaki kolor byście polecili ? może jakieś fotki propozycji ? I pytanie zasadnicze- malować czy oklejać ?

Maluj taniej i lepiej

Opublikowano

Pany da się wyłączyć imobilajzer u mnie w aucie? Mam kolorowy licznik i chciałem pojeździć z nim już teraz, bo za granicą jestem a potem jak do PL wrócę to mi magicy ogarną to :D

Opublikowano

Panowie sprzedawal ktos katalizator z 1.9 tdi 130KM AVF ? Ile mozna za niego najwiecej dostac PLNów ?

Opublikowano

Panowie sprzedawal ktos katalizator z 1.9 tdi 130KM AVF ? Ile mozna za niego najwiecej dostac PLNów ?

Ja moge odkupić jak masz zdrowy

Opublikowano

Pany da się wyłączyć imobilajzer u mnie w aucie? Mam kolorowy licznik i chciałem pojeździć z nim już teraz, bo za granicą jestem a potem jak do PL wrócę to mi magicy ogarną to :D

Da się ale trzeba odpowiedni sprzęt...i wiedzę....czego czasami brakuje

Opublikowano

Pany da się wyłączyć imobilajzer u mnie w aucie? Mam kolorowy licznik i chciałem pojeździć z nim już teraz, bo za granicą jestem a potem jak do PL wrócę to mi magicy ogarną to :D

Da się ale trzeba odpowiedni sprzęt...i wiedzę....czego czasami brakuje

A czyli lepiej poczekać i dać to magikowi, dzięki :)

Opublikowano

turzol - w jaki sposob moge Ci go okreslic, czy jest zdrowy czy chory? Jak cos to dawaj na PW.

Opublikowano

Pany da się wyłączyć imobilajzer u mnie w aucie? Mam kolorowy licznik i chciałem pojeździć z nim już teraz, bo za granicą jestem a potem jak do PL wrócę to mi magicy ogarną to :D

Da się ale trzeba odpowiedni sprzęt...i wiedzę....czego czasami brakuje

A czyli lepiej poczekać i dać to magikowi, dzięki :)

Ja też kupiłem do swojej licznik z kolorowym fisem...

Niby miał pasować...okazało się, że nie pasuje...delikatnie się zdenerwowałem na to

Pobujałem się i stanęło na tym, że wywalę immo...

Znowu się bujałem bo 2-uch kolesi twierdziło, że się nie da...usunąć immo

Pojechałam do takiego co nie wiedział, że się nie da i zrobił...w sensie licznik przyuczył immo zostało.

Tanio nie było ale 20 minut roboty i wsio hula.

Opublikowano

Panowie sprzedawal ktos katalizator z 1.9 tdi 130KM AVF ? Ile mozna za niego najwiecej dostac PLNów ?

180zł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.