Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może mi ktoś wyjaśnić czemu vcds 12.12.0 nie chce połączyć się z radiem??? w moim b6 i golf IV to samo. brak sterownika jakiegoś czy po prostu stare auta ,a kabelek nowszy. stary kkl łączył się.

dlaczego w golfie mogę odczytać przebieg w edc , w a4 wyskakuje jakiś komunikat.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobrze numer przycisków już mam jeszcze tylko potrzebuje nr emblematu z kluczyka ;)

Opublikowano

Uwaga chwalę się. Lewa lampa kierunek LED, prawa lampa normalna żarówka. Uprzedzam pytanie dlaczego czerwone LEDy - bo tak i koniec, lampa US, więc i kierunek czerwony, koniec audiencji:

może jutro powalczę z pozycją i stopem, no i wrzucę prawą stronę :hi: błędu na MCE brak (nstalacja High), koszta materiału śmieszne, ale robocizna kosztowna ze względu na czasochłonność. Przepis oczywiście tajny :wink: wygląda z zewnątrz jak normalna żarówka, trzeba się mocno przyjrzeć z bliska, że są tam LEDy, ale wtedy mocno oczy bolą :grin:

Opublikowano

jak tam kaju mce doszło??

Opublikowano

jak tam kaju mce doszło??

już rozszarpane :grin:

Opublikowano

jak tam kaju mce doszło??

już rozszarpane :grin:

to git :hi:

Opublikowano

Raz mówił o tulejach, drugi raz o gumach... Zaraz będę wiedzieć jaka cena bo właśnie szuka i ma dać mi znać.

Panowie zmieniam zawieszenie z 1BA na 1BE. Mechanik powiedział mi ze dobrze byłoby wymienic tuleje wahaczy bo sa juz przetarte. Ile cos takiego moze kosztować? Na Allegro ceny rożne, a nie chce mi sie wierzyć ze 260zl/sztuka, musiałem cos zle go zrozumieć :facepalm:

Wysłane z jabłka

Których wahaczy?

Z przodu, tył mam już na szczęście ogarnięty :)

EDIT:

Wszystkie tuleje na przód 180zł. Jeżeli się okaże że tylko część trzeba zmienić to wyjdzie mniej :kox:

Pytałem na którym wahaczu z przodu. Wiesz że to chiny po za tuleją banana? Tylko tam występuje w normalnych zamiennikach

Opublikowano

:hi: i mam kolejną sprawe jak rozkleić lampy przednie (xenony) chciałem w środku je wyczyścić bo klosz jest zakurzony cały i pomalować ramki ale nie umiem ich rozebrać.. :(

Opublikowano

W piekarniku jedynie

Opublikowano

Czyli powinno dać rade w piekarniku? bo gdzieś ktoś niby pisał że z b6 nie da rady tylko rozcinanie powoli

Opublikowano

z tego co mi wiadomo to piekarnik tylko da rade, ale to każdy na własną odpowiedzialność

Opublikowano

Widziałem na YouTube jak koleś włożył do kartona z wycietą dziurą na suszarkę :) po 20-30 minutach rozłożył lampę

Podsuneliscie mi pomysł na wakacje w Chorwacji, więc rezerwacja już jest. Wolę najszybszą trasę czyli Czechy - Austria - Słowenia. Jak wyglądają opłaty drogowe? Jakieś winiety się kupuje czy jak?

Opublikowano

Cos chyba w okolicach ~90 euro za wszystkie wychodzi.

Opublikowano

witam szukam numeru aso foli na dyfuzer do avanta do dokladki mowa o tym koledzy http://postimg.org/image/sj046x8tj/full/ co ma kolega grzes283 podobno jest to folia do zdobycia w aso.

Edytowane przez kaczunio81

Opublikowano

Czyli powinno dać rade w piekarniku? bo gdzieś ktoś niby pisał że z b6 nie da rady tylko rozcinanie powoli

Robiłem w piekarniku i da radę :wink4: Nie pamiętam ile to było ale chyba 200C na 5 minut.

Opublikowano

Raz mówił o tulejach, drugi raz o gumach... Zaraz będę wiedzieć jaka cena bo właśnie szuka i ma dać mi znać.

Panowie zmieniam zawieszenie z 1BA na 1BE. Mechanik powiedział mi ze dobrze byłoby wymienic tuleje wahaczy bo sa juz przetarte. Ile cos takiego moze kosztować? Na Allegro ceny rożne, a nie chce mi sie wierzyć ze 260zl/sztuka, musiałem cos zle go zrozumieć :facepalm:

Wysłane z jabłka

Których wahaczy?

Z przodu, tył mam już na szczęście ogarnięty :)

EDIT:

Wszystkie tuleje na przód 180zł. Jeżeli się okaże że tylko część trzeba zmienić to wyjdzie mniej :kox:

Pytałem na którym wahaczu z przodu. Wiesz że to chiny po za tuleją banana? Tylko tam występuje w normalnych zamiennikach
Bylem dzisiaj u niego i pokazywał mi tuleje zarówno górne jak i dolne. Wszystkie gumy sa przetarte, a nawet całkowicie pęknięte takze zostały wymienione na nowe - sztuk 8.

Zmiana zawieszenia sie jednak przeciągnie bo śruby z przodu sie urywają takze zapewne dopiero jutro zobacze czy cos siadło i o ile :facepalm:

Wysłane z jabłka

Edytowane przez kaman

Opublikowano

Przypuszczam że jezdziles na niedokreconych

Opublikowano

Siemka :)

Czy ktoś orientuje się, jaki błąd pojawia się po podłączeniu panelu menu bez webasta?

Mam 2 błędy, ale nie wiem za co odpowiada drugi i myślę, że to może to. Pamiętam, że ktoś kiedyś przy montażu panelu menu o tym wspominał, ale nie mogę tego znaleźć.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/119271-bledy-silnikow-klap-nagrzewnicy-rozmieszczenie-opis-nastawy-podstawowe/page-10#entry4566291

EDIT:

Znalazłem:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/296687-blad-01207-control-module-for-auxiliary-heater-j364/

Teraz pytanie. Czy da radę zrobić nastawy podstawowe, jeśli będę miał ten jeden błąd?

Użytkownik olo-sline28 pisze w temacie:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/119271-bledy-silnikow-klap-nagrzewnicy-rozmieszczenie-opis-nastawy-podstawowe/

, że nie może być żadnych błędów. Ktoś? Coś?

Edytowane przez vblpl

Opublikowano

A się pochwalę. Zmontowałem sobie hak :) I działa. Nic nie popsułem (chyba) :)

kaju, wielkie dzięki za wiązkę i pomoc telefoniczną. Masz u mnie dobrą butelkę.

Edytowane przez Maciek0502

Opublikowano

Gratuluję, ja mam fabryczny. Główną zaletą jest szybki demontaż /montaż

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.