Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie, mam błąd 17564 Czujnik podciśnienia MAP - zwarcie do masy / otwarty obwód. Co jakiś czas odcina mi turbo. W jaki sposób mogę wykluczyć czujnik i jak mam sprawdzić przejście wtyki 4pin???

Edytowane przez mlodziak22

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam panowie, mam błąd 17564 Czujnik podciśnienia MAP - zwarcie do masy / otwarty obwód. Co jakiś czas odcina mi turbo. W jaki sposób mogę wykluczyć czujnik i jak mam sprawdzić przejście wtyki 4pin???

zrób diagnostykę i spójrz na parametry Ciśnienia doładowania w momencie występowania usterki

z własnego doświadczenia wiem ,że te czujniki padają a nowy nie kosztuje majątku

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3019191934191-0_281_002_401-Czujnik-ci%9Cnienia-w-kolekt.-ss%B9cym.htmlbez rabatów

Opublikowano

Pany nie miałem fabrycznie instalacji podświetlanego podłokietnika, mogę się wlutowac w kabelek lecący do podświetlenia popiołki tył?

Opublikowano

Pany nie miałem fabrycznie instalacji podświetlanego podłokietnika, mogę się wlutowac w kabelek lecący do podświetlenia popiołki tył?

Ja sie tam podpinalem
Opublikowano

Pany nie miałem fabrycznie instalacji podświetlanego podłokietnika, mogę się wlutowac w kabelek lecący do podświetlenia popiołki tył?

Ja sie tam podpinalem

:hi:

Opublikowano

Panowie nie ma ktoś na handel kloszy lamp do b6? Bo moje i tak są już do wymiany a potrzebuję je rozkleić więc bym się nie pitolił tylko bym je pojechał jak rzeźnik, a lampy są valeo.

Opublikowano

A ja mam do Was pytanie. Czy w miejsce lamp halogenowych, wsadzilbym ori xenonowe to bedzie to hulalo? Z kims kiedys rozmawialem ze tak, tylko nie bedzie regulacji poziomu chyba dlugich. Prawda to?

Opublikowano

A ja mam do Was pytanie. Czy w miejsce lamp halogenowych, wsadzilbym ori xenonowe to bedzie to hulalo? Z kims kiedys rozmawialem ze tak, tylko nie bedzie regulacji poziomu chyba dlugich. Prawda t

o B6 Ci chodzi ?

jesli tak to tak jak piszesz , wszystko chodzi oprócz poziomowania

Opublikowano

Sii, b6

Brat chcial lampy xenonowe wrzucic do siebie

Nic a nic nie trzeba zmieniac ( chodzi o instalacje itp?)

Opublikowano

ewentualnie mce przekodować ale raczej niekoniecznie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Sii, b6

Brat chcial lampy xenonowe wrzucic do siebie

Nic a nic nie trzeba zmieniac ( chodzi o instalacje itp?)

Nic nie trzeba. Do tego kup silniki z Passata b6 ze zwykłych lamp pasuje p&p i regulacja tez będzie działać

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

:hi:

Masz moze numer tych silniczkow? I czy aby je wymienic trzeba rozklejac lampe?

Opublikowano

Nie trzeba rozklejac nr mam napisz mi pw to jutro Ci wysle

naciepane z GT-I9195

Jednak ma nr na telefonie proszę 1Q0 941 295

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Dziekuje bardzo :)

Opublikowano

Sii, b6

Brat chcial lampy xenonowe wrzucic do siebie

Nic a nic nie trzeba zmieniac ( chodzi o instalacje itp?)

Nic nie trzeba. Do tego kup silniki z Passata b6 ze zwykłych lamp pasuje p&p i regulacja tez będzie działać

naciepane z GT-I9195

ale jaka przciez nie poziomowanie. same silniki tego nie zalatwia

Opublikowano

Sii, b6

Brat chcial lampy xenonowe wrzucic do siebie

Nic a nic nie trzeba zmieniac ( chodzi o instalacje itp?)

Nic nie trzeba. Do tego kup silniki z Passata b6 ze zwykłych lamp pasuje p&p i regulacja tez będzie działać

naciepane z GT-I9195

ale jaka przciez nie poziomowanie. same silniki tego nie zalatwia
Jeśli nie chcesz montować samopoziomu to wyciągasz ori silniki z xenona wkładasz z Passata i wszystko działa mam tak zrobione

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Do mnie dotarlo :) po wymianie silniczkow bedzie wtedy tylko reczna regulacja lamp

Opublikowano

Pany juz chyba 4 raz poszlo mi sprzęgło zrywalne sprężarki klimatyzacji, 3 razy wymieniałem samo sprzęgło, a ostatnio cala sprężarke. Pytanie czy cos odpowiada za sterowanie tym i mogło by byc cos nie tak? Jest jakis sterownik? Czy ktoś mial podobny problem?

naciepane z tapatalka

Opublikowano

A reszta osprzetu na tym pasku jest sprawna/rolki nie pozacierane?

Panowie ja mam pytanie odnosnie kompresora i pistoletu pneumatycznego dla siebie do domowo garazowych zastosowan - czy orientuje sie ktos jaki musialby byc kompresor (o jakich parametrach) zeby jakos w miare ogarnial pistolet pneumat (garazowe uzytkowanie, nie zaden serwis itp). Drugie - jaki by musial byc pistolet, zeby dawal rade w garazu przy srubach w zawieszeniu itd ?? Ile by trzeba wylozyc na taki zestawik ? :)

Opublikowano

@up a masz jakiś określony budżet? nawet jak do własnego użytku to lepiej dać trochę więcej $$ i mieć coś pożądanego.

znajomy ma takie coś:

http://allegro.pl/yt-0953-klucz-udarowy-pneumatyczny-1356-nm-yato-i5614493991.html

i mały kompresor do tego (chyba 24L), ale większy wiadomo będzie lepszy.

Ważny też jest przewód aby nie był za długi (bo są na tym jakieś traty mocy).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.