Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

diversity nie można wykorzystać ,podłączałem przez kabel diversity drugą antenę i cały czas był błąd ,że jest nie podłączona,przeciągnąłem drugi kabel i jest ok,ale cały czas jest błąd 1044 i nie wiem co z tym zrobić,co do wzmaka dobrze jak są przy nim obcięte końcówki ,bo od wzmaka z końcówką P lub B nie pasują i narazie musiałem podłączyć bez ,ale radio odbiera dobrze,wcześniej miałem concert II,więc niewiem jak jest z rns-d

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Od rana wiem ze niedziela. UJ mnie strzeli zara. ea7044310b70fd97a12db896e4b3a373.jpg

Opublikowano

diversity nie można wykorzystać ,podłączałem przez kabel diversity drugą antenę i cały czas był błąd ,że jest nie podłączona,przeciągnąłem drugi kabel i jest ok,ale cały czas jest błąd 1044 i nie wiem co z tym zrobić,co do wzmaka dobrze jak są przy nim obcięte końcówki ,bo od wzmaka z końcówką P lub B nie pasują i narazie musiałem podłączyć bez ,ale radio odbiera dobrze,wcześniej miałem concert II,więc niewiem jak jest z rns-d

Ja miałem rns-d i zmieniłem na rns-e tez radio nie odbierało podłączyłem diversyti i radio odbiera mega super. Ale może w c3 jest inaczej.

naciepane z GT-I9195

Edytowane przez secio84

Opublikowano

w cIII nie ma wejścia diversity

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

po zmianie na cIII trzeba zmienić wzmacniacz z końcówką AF,przeciągnąć z bagażnika do radia kabel i podłączyć 2 antenę i to nie jest diversity,przewód od diversity kładziemy za radiem

dzieki panowie za odp. Czyli ten z końcówka AF ma inne wtyczki niż mój stary (mam taki malutki wzmacniacz)?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Co do radia to może po prostu wystarczy zmienić kodowanie aby błędy nie wywalało...?

Opublikowano

Pany przy zmianie na rns-e , potrzebna jest przejściówka na rnsa, gps i jeszcze coś?

naciepane z tapatalka

Opublikowano

Pany przy zmianie na rns-e , potrzebna jest przejściówka na rnsa, gps i jeszcze coś?

naciepane z tapatalka

przejściówka do anteny radia :wink:

Opublikowano

po zmianie na cIII trzeba zmienić wzmacniacz z końcówką AF,przeciągnąć z bagażnika do radia kabel i podłączyć 2 antenę i to nie jest diversity,przewód od diversity kładziemy za radiem

dzieki panowie za odp. Czyli ten z końcówka AF ma inne wtyczki niż mój stary (mam taki malutki wzmacniacz)?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Obudowy wtyczek są inne, o czym pisałem już wcześniej, i dlatego lepiej kupic wzmacniacz z wtyczkami (przekładasz wtedy same obudowy/plastiki wtyczek). Jeśli kupisz bez wtyczek to też idzie sobie dac radę, ale nożyk/tapeciak będzie niezbędny ;)

Do CII+ potrzebował będziesz jeszcze przejściówkę diversity na dwa kable http://allegro.pl/adapter-antenowy-fm-rns-e-rnse-audi-diversity-i5796635808.html

Opublikowano

Siemanko :) Panowie pasuje do naszych padaczek zwrotnica od b7? i czy ważne jaki silnik czy pasuje wsio?

Opublikowano

Przerabialem temat nagłośnienia i w b5 i w b6 i stwierdzam że nie ma co kombinować ponad ori, bose.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

jeżeli piszesz poważnie i nie widzisz/słyszysz różnicy to rzeczywiście nie ma co kombinować.

Opublikowano

Nieno słychać różnicę w nie ori ale żeby to zrobić to trzeba konto spustoszyć ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nieno słychać różnicę w nie ori ale żeby to zrobić to trzeba konto spustoszyć ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

no kosztuje jak wszystko ale nie sa to jakies horrendalne pieniadze a zawsze mozna zabrac ze soba do kolejnego auta

Opublikowano

No właśnie koszta są spore odnośnie zrobienia wszystkiego na cacy :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

panowie czy u was też długo strony się ładują ,bo u mnie jakaś masakra ,jak chcę otworzyć stronę ładuje się ok 30-40sek ,dzieje się to tylko na forum,np WP,allegro i inne ładują się szybko

Opublikowano

Bo jest jakiś problem na A4KP, wszystko inne działa git.

Opublikowano

panowie czy u was też długo strony się ładują ,bo u mnie jakaś masakra ,jak chcę otworzyć stronę ładuje się ok 30-40sek ,dzieje się to tylko na forum,np WP,allegro i inne ładują się szybko

Temat omawiany w wątku z pytaniami do moderatorów...

Opublikowano

panowie czy u was też długo strony się ładują ,bo u mnie jakaś masakra ,jak chcę otworzyć stronę ładuje się ok 30-40sek ,dzieje się to tylko na forum,np WP,allegro i inne ładują się szybko

Mam to samo . Myślałem ,że u mnie coś nie tak

Opublikowano

Ufff czyli z netem u mnie jest ok:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.