Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Coś tam poprawi. Dobre wygłuszenie i stworzenie miejsca w którym zagra głośnik to podstawa w audio. Także warto od tego zacząć.

Chyba że dołożyć drugi sub z q5 - idąć po najmniejszej lini oporu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ja myślałem, że najmniejsza linią oporu będzie wstawienie 4 głośników za powiedzmy 500 zł i efekt będzie lepszy niż na serii....... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zagra dobrze jeśli nie będzie miało warunków do grania.

Już lepiej dołożyć BOSE ale z tego co mi sie wydaje to BOSE było jakoś tam wygłuszenie.
Same głośniki CI nic nie dadzą(tym bardzie te z bose) bo mają inny opór i trzeba by wzmaka zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabialem temat nagłośnienia i w b5 i w b6 i stwierdzam że nie ma co kombinować ponad ori, bose.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie młodsze już dawno nie znaczy lepsze ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Dokładnie, wolę kupić 3-4 lata starsze auto, ale zadbane i na jakimś wypasie, niż młodszą biede. Tym bardziej, że im młodsze tym niestety bardziej awaryjne i siłą rzeczy droższe w utrzymaniu. Koncerny prześcigają się w produkcji coraz to bardziej skomplikowanych technicznie rozwiązań.

Co do B8, to fajna sztuka na allegro zaczyna się dopiero od minimum 50k, a i tak nie wiadomo co wyjdzie na żywo. Zamiast B6 rozwiązaniem może być B7, bo już do 40k coś fajnego się utrafi. Choć ja z B6 chyba nie przesiadłbym się na B7.....za mały przeskok. Poczekam do 2020 i kupię B8 FL :grin:

Panowie, taka sytuacja........otwierając drzwi pasażera z przodu nie włącza mi oświetlenia kabiny, przestrzeni nóg, oraz nie palą się lampki drzwi. Po chwili alarm rygluje drzwi, gdyż komputer nie widzi ich otwarcia. Zakładając, że z kablami w przelotce jest wsio ok, co może być powodem takiego stanu rzeczy? komputer nie ma zadnych błędów....

Poruszaj też wtyczką od zamka, nie koniecznie musi być to mikrowlacznik.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Inna beczka. Chciałbym jakieś lepsze głośniki. Może nie z górnej półki, bo audiofilem nie jestem. Mam seryjne audi audio + RNSe. Co byście polecili w drzwi? Seryjne głośniki Bose, czy coś innego?
Grzechu zacznij od zamiany polaryzacji w głośniku tuby,sam do tego podchodziłem z przymrużeniem oka ale naprawdę lepiej teraz gra :D

bose jest przereklamowane i w to nie ma sensu pakować kasy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy to normalne,że po zmianie concerta 2 na 3 radio słabo odbiera??? Muszę wymienić wzmacniacz w bagaju??? Mam błąd 00821.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy to normalne,że po zmianie concerta 2 na 3 radio słabo odbiera??? Muszę wymienić wzmacniacz w bagaju??? Mam błąd 00821.

Wzmacniacz raczej nie. obstawiam ze do concerta 3 trzeba 2 antenę tzw diversyti.

naciepane z GT-I9195

Edytowane przez secio84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem,że taką najlepiej kupić z b7 8E9035225AF?? od A8 D3 trochę sporo kosztuje.

Dokładnie ważne ze będzie i wszystko będzie działać

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zmianie na cIII trzeba zmienić wzmacniacz z końcówką AF,przeciągnąć z bagażnika do radia kabel i podłączyć 2 antenę i to nie jest diversity,przewód od diversity kładziemy za radiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś miał w serii RNS-D to nawet nie trzeba ciągnąc drugiego kabla antenowego (a tego od diversity nie da się wykorzystac, nie widziałem tego na własne oczy i pytam?) bo są już dwa.

Przy kupnie wzmacniacza warto kupic taki z obciętymi wtyczkami, można wtedy wykorzystac obudowy wtyczek i nie trzeba będzie korzystac z tapeciaka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diversity nie można wykorzystać ,podłączałem przez kabel diversity drugą antenę i cały czas był błąd ,że jest nie podłączona,przeciągnąłem drugi kabel i jest ok,ale cały czas jest błąd 1044 i nie wiem co z tym zrobić,co do wzmaka dobrze jak są przy nim obcięte końcówki ,bo od wzmaka z końcówką P lub B nie pasują i narazie musiałem podłączyć bez ,ale radio odbiera dobrze,wcześniej miałem concert II,więc niewiem jak jest z rns-d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diversity nie można wykorzystać ,podłączałem przez kabel diversity drugą antenę i cały czas był błąd ,że jest nie podłączona,przeciągnąłem drugi kabel i jest ok,ale cały czas jest błąd 1044 i nie wiem co z tym zrobić,co do wzmaka dobrze jak są przy nim obcięte końcówki ,bo od wzmaka z końcówką P lub B nie pasują i narazie musiałem podłączyć bez ,ale radio odbiera dobrze,wcześniej miałem concert II,więc niewiem jak jest z rns-d

Ja miałem rns-d i zmieniłem na rns-e tez radio nie odbierało podłączyłem diversyti i radio odbiera mega super. Ale może w c3 jest inaczej.

naciepane z GT-I9195

Edytowane przez secio84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zmianie na cIII trzeba zmienić wzmacniacz z końcówką AF,przeciągnąć z bagażnika do radia kabel i podłączyć 2 antenę i to nie jest diversity,przewód od diversity kładziemy za radiem

dzieki panowie za odp. Czyli ten z końcówka AF ma inne wtyczki niż mój stary (mam taki malutki wzmacniacz)?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do radia to może po prostu wystarczy zmienić kodowanie aby błędy nie wywalało...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...