Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W jaki sposób mogę przylutować urwane dwa kabelki od wzmacniacza radia do szyby bocznej ???proszę o jakieś info jak i czym to zrobić:)

ed8b6062979fc2d869374fa238b99afa.jpg

Edytowane przez mlodziak22

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pajda ile cenisz swoja ?

Opublikowano

Cześć, montowal ktoś FMICA do a4 b6 1.9 awxa i wie co jest potrzebne?

Opublikowano

pajda ile cenisz swoja ?

Hmm sam nie wiem ile?

Obecnie stoi na remoncie silnika i będzie dużo nowych rzeczy takich jak sprzeglo + dwumas + turbo + gora silnika + tloli wiec za 20 na pewno nie oddam.

Opublikowano

pisz na pw jaka cena cie interesuje Co jest porobione przebieg i jak tam wypadkowosc.

Opublikowano

panowie, nie wala się może któremuś ramka lewej lampy przedniej?

Opublikowano

Haha. :D mi ma przyjsc po niedzieli to Ci podesle i malniesz. :D

Opublikowano

jedna lampa będzie git, ale druga jest tak mega nierówna, że nie jestem zadowolony :/ Mateusz, a bo Tobie będą zbędne, nie? :)

Opublikowano

Pefka. ;)

Opublikowano

nigdy więcej jakichś zje**nych podkładów :kox:

Opublikowano

pajda ile cenisz swoja ?

Hmm sam nie wiem ile?

Obecnie stoi na remoncie silnika i będzie dużo nowych rzeczy takich jak sprzeglo + dwumas + turbo + gora silnika + tloli wiec za 20 na pewno nie oddam.

20 to Ty wciepniesz teraz :grin:

Opublikowano

pajda ile cenisz swoja ?

Hmm sam nie wiem ile?

Obecnie stoi na remoncie silnika i będzie dużo nowych rzeczy takich jak sprzeglo + dwumas + turbo + gora silnika + tloli wiec za 20 na pewno nie oddam.

Ja widzę ze te avf to chyba mają już taki remont zaplanowany na desce kreslarskiej. U mnie było to samo. a słyszałem opinie ze avf w audi jest trwalszy niż w vw...
Opublikowano

No niestety w pd`kach napęd pompek idzie z głowicy więc kończą się dużo szybciej niż w poczciwych 1.9 na pompie :kwasny:

Opublikowano

I w tym momencie kończy się historia i pancernych i bezawaryjnych 1.9... równie dobrze można jeździć 2.5 chociaż fajniej brzmi.

Opublikowano

prawda jest taka że każde w zasadzie 1.9 pd w którym pada głowica ma około 300-400 tyś przekręcone więc to i tak w miarę wynik. Chociaż to i tak nic przy vp które były w dobrej kondycji przy tych przebiegach :decayed: Więc kupujcie ALT :grin:

Opublikowano

Żeby mieć zawsze świeży olej w silniku :D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Panowie potrzebuje wyświetlacz do BNS 5.0 oraz lusterko 14 pin . Poratuje ktoś?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

prawda jest taka że każde w zasadzie 1.9 pd w którym pada głowica ma około 300-400 tyś przekręcone więc to i tak w miarę wynik. Chociaż to i tak nic przy vp które były w dobrej kondycji przy tych przebiegach :decayed: Więc kupujcie ALT :grin:

Gdyby nie problem z olejem w ALTach to całkiem fajnny silnik.

AVF i AWX jak zresztą wszystkie PD tak jak napisałeś, ich wadą jest napęd pompowtrysków, któy to ro***erdala głowice, wałki....

Ja widzę ze te avf to chyba mają już taki remont zaplanowany na desce kreslarskiej.

I u mnie to samo. Tylko że ja tak bardzie zapobiegawczo pod moc zrobiłem remont.Równie dobrze bez bym jeździł - przebieg w chwili remontu 300K km.

Opublikowano

Pany, przymierzałem dzisiaj na zacisk tę felgę i weszła:

http://allegro.pl/audi-a4-8k0-felga-aluminiowa-16-cali-i4956228593.html

Czy jeżeli ta powyżej z ET46 weszła, to ta poniżej z ET42 wejdzie na pewno?

http://allegro.pl/oryginalne-alu-felgi-audi-16-et42-5x112-nowe-i5757526969.html

Opublikowano

a co masz za heble z przodu?

Opublikowano

Żeby mieć zawsze świeży olej w silniku :D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Panowie potrzebuje wyświetlacz do BNS 5.0 oraz lusterko 14 pin . Poratuje ktoś?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Mam lustro 14PIN ale str kierowcy - full opcja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.