Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie jest cos takiego, jak emat ze zdjeciami aut uzytkownikow?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pierwszy post

Opublikowano

Dzwoniłem dziś do Aso w sprawie zestawu naprawczego i przez telefon sprzedający powiedział ze nie pasuje do mojego VIN ten zestaw naprawczy. Podał mi numer 8EO 711613 D . Patrzyłem na Google i to jest cały mechanizm. Może tak być czy taki sprzedający ogarnięty?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Panowie pomoze ktos ?

Dzwoniłem dziś znowu do ASO. Dowiedziałem sie ze zestaw naprawczy jest tylko do skrzyni 6 biegowej. Przy 5 biegowej nie ma czegoś takiego. Chciałbym coś zrobić z ciężkim wrzucaniem dwójki. Przerabial ktoś to przy skrzyni 5 biegowej?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzwoniłem dziś do Aso w sprawie zestawu naprawczego i przez telefon sprzedający powiedział ze nie pasuje do mojego VIN ten zestaw naprawczy. Podał mi numer 8EO 711613 D . Patrzyłem na Google i to jest cały mechanizm. Może tak być czy taki sprzedający ogarnięty?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Panowie pomoze ktos ?

Dzwoniłem dziś znowu do ASO. Dowiedziałem sie ze zestaw naprawczy jest tylko do skrzyni 6 biegowej. Przy 5 biegowej nie ma czegoś takiego. Chciałbym coś zrobić z ciężkim wrzucaniem dwójki. Przerabial ktoś to przy skrzyni 5 biegowej?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Widziałeś ten temat?

a4-klub.pl/index.php?/topic/253213-wymiana-wybieraka/

Ja wymieniałem zestaw naprawczy na 8E0798151B wszystko pasuje tylko, że ja mam avf. U mnie dalej jest problem z 2, ale to już winny jest wybierak.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Masz AVF i skrzynie zapewne 6 . A ja mam AWX i skrzynie 5. I moje pytanie było do osób które mają skrzynie 5 i próbowali coś takiego u siebie zrobić?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzwoniłem dziś do Aso w sprawie zestawu naprawczego i przez telefon sprzedający powiedział ze nie pasuje do mojego VIN ten zestaw naprawczy. Podał mi numer 8EO 711613 D . Patrzyłem na Google i to jest cały mechanizm. Może tak być czy taki sprzedający ogarnięty?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Panowie pomoze ktos ?

Dzwoniłem dziś znowu do ASO. Dowiedziałem sie ze zestaw naprawczy jest tylko do skrzyni 6 biegowej. Przy 5 biegowej nie ma czegoś takiego. Chciałbym coś zrobić z ciężkim wrzucaniem dwójki. Przerabial ktoś to przy skrzyni 5 biegowej?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Widziałeś ten temat?

a4-klub.pl/index.php?/topic/253213-wymiana-wybieraka/

Ja wymieniałem zestaw naprawczy na 8E0798151B wszystko pasuje tylko, że ja mam avf. U mnie dalej jest problem z 2, ale to już winny jest wybierak.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Panowie jak już wszyscy to i ja się dorzucę. U mnie też jest problem tylko, że z 3 biegiem. Czasami wchodzi z takim jakby zgrzytem ale nie na skrzyni tylko właśnie wyżej. Jakbym przepychał lewarek przez plastikową zębatkę. Pacjent to 1.9tdi avf 6 biegów.

Myślicie, że można spróbować z tym zestawem naprawczym? Ile to w ogóle kosztuje?

Opublikowano

Na poprzednich stronach masz cenę...

Opublikowano

Właśnie ustawiałem zbieżność po wymianie końcówek drążków.

Facet jak wsiadł ustawić kierownice to zagadał do mnie :

- Panie, a co w tym aucie tak czysto jest ? Bo przyjeżdzają tu różni ludzie i przyzwyczaiłem się że prawie każdy ma chlew w aucie. Ostatnio panna miała taaaaakie paznokcie za to jak wsiadłem do jej auta to nos trzeba było zatkać. Tu się wtrącił jego pomocnik i mówi, że jak szef krzyknie szybko i siedzi w środku to już wiem o co chodzi :D

A ja do niego tak: widzi pan napis Audi A4 Klub Polska ?

To do czegoś zobowiązuje :D

Edytowane przez julo23

Opublikowano

Pany jak to jest wymianą 3-ciego światła stop klapy tył w Avant przy zamontowanej ori lotce? Dostęp jest kiepski do oprawy z tego co widzę.

Opublikowano

Właśnie ustawiałem zbieżność po wymianie końcówek drążków.

Facet jak wsiadł ustawić kierownice to zagadał do mnie :

- Panie, a co w tym aucie tak czysto jest ? Bo przyjeżdzają tu różni ludzie i przyzwyczaiłem się że prawie każdy ma chlew w aucie. Ostatnio panna miała taaaaakie paznokcie za to jak wsiadłem do jej auta to nos trzeba było zatkać. Tu się wtrącił jego pomocnik i mówi, że jak szef krzyknie szybko i siedzi w środku to już wiem o co chodzi :D

A ja do niego tak: widzi pan napis Audi A4 Klub Polska ?

To do czegoś zobowiązuje :D

Ja z kolei usłyszałem że 19stki, niski profil i gwint to nie najlepszy pomysł do auta na codzień :grin: . Dobrze że nie wiedział ile kuni pod maską siedzi :decayed:

Opublikowano

Witam :hi:

Panowie potrzebuje 3 szt spinek metalowych,mocujących dekor koło drązka zmiany biegów takich jak na foto.

Ma ktos moze cos takiego na sprzedaz?

002.jpg

Edytowane przez franciszek

Opublikowano

Witam :hi:

Panowie potrzebuje 3 szt spinek metalowych,mocujących dekor koło drązka zmiany biegów takich jak na foto.

Ma ktos moze cos takiego na sprzedaz?

002.jpg

Powinienen miec. Jutro sprawdze.
Opublikowano

Mateo dzięki :hi:

Daj znac jutro jak znajdziesz chwile :thumbup1:

Opublikowano

Jak coś to ja chyba też je mam ale sprawdze Ci Francik dopiero w czwartek jak wróce ze szkolenia.

Opublikowano

Pany jak to jest wymianą 3-ciego światła stop klapy tył w Avant przy zamontowanej ori lotce? Dostęp jest kiepski do oprawy z tego co widzę.

Schodzi normalnie :wink:

  • Zdejmujesz poszycie dolne klapy.
  • Zdejmujesz poszycie górne klapy.
  • Pod tym ostatnim zobaczysz okrągłe otwory. Musisz tam wsunąć płaski śrubokręti przesunąć w prawo plastikową listwę aż spadnie.
  • Opuszczasz klapę, wyjmujesz światło odpinając kabel i czarną listwę, którą w punkcie wyżej przesunąłeś.
Opublikowano

Pany jak to jest wymianą 3-ciego światła stop klapy tył w Avant przy zamontowanej ori lotce? Dostęp jest kiepski do oprawy z tego co widzę.

Schodzi normalnie :wink:

  • Zdejmujesz poszycie dolne klapy.
  • Zdejmujesz poszycie górne klapy.
  • Pod tym ostatnim zobaczysz okrągłe otwory. Musisz tam wsunąć płaski śrubokręti przesunąć w prawo plastikową listwę aż spadnie.
  • Opuszczasz klapę, wyjmujesz światło odpinając kabel i czarną listwę, którą w punkcie wyżej przesunąłeś.

Dziękówa :) Zamawiam światełko w takim razie :)

Opublikowano

Pany nie ma ktoś mat grzewczych do foteli przód Sporty/Sline B7 ?

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Ty tu nie machaj kapeluszem tylko sie chwal :kox:

Opublikowano

przecie jest watek :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.