Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szukam ramki manual 7n6 szczotkowane Alu a najlepiej zamienię z automat

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

7653a055e0fc3227412f4ccac887c74e.jpg

Jak rozpolowic te czesc kluczyka zeby wyciagnac immo? Nie chce to za uja sie rozszczepic

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Powinno łatwo pójść więc może ktoś kiedyś na klej to złapał :eusathink:

Opublikowano

ostatnio

wyciągalem, musisz

podważać obok grotu, tylko łap sprężynke :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

klucz w 100% dziewica :naughty: nie chce za nic to zejść. Błona nie do przebicia :kox:

Opublikowano

Ujowe narzedzia masz :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Ujowe narzedzia masz :grin: :grin: :grin:

nie masz pojęcia ile K i H posłałem przy rozbieraniu jego auta... nikt przede mną tam nie zaglądał, a biedny Maciek stał i patrzył słuchał :grin:

Opublikowano

pany który madry mi tera powie: nieszczesne oswietlenie tablicy w b7..... kiedys sie sfajczyla razowka i juz nic nie swieci , teraz tak wiazka sprawdzona od przodu do konca przejscie jest i na masie i na plusie , sprawdzone przejscie od mce do listwy jest ok i na masie i na plusie , podpowiadaliscie mi ze moze w mce sie cos ujaralo , zdobyłem na podmianke taki sam mce sprawny podłączylem .....no ni ch.... a i co jeszcze na wyjsciu powinno sie pokazac normalnie 12 v a jest jakis 1,5 na obydwu mce tak samo wtf? gdzie szukac no zwarcia nie ma bo miernik by pokazał

Opublikowano

Gdzie to mierzyles?

Zmierz napięcie zaraz przy mce a pozniej zmierz tam gdzie styki gdzie wkladasz zarowke czy tez leda?

Opublikowano

Wyciągnąłem pastylkę immo z pilota b6 ale w dwóch cześciach byla zalana klejem i nie szlo inaczej. Mozna gdzies dostac taka pastylke gotowa do zakodowania?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Gdzie to mierzyles?

Zmierz napięcie zaraz przy mce a pozniej zmierz tam gdzie styki gdzie wkladasz zarowke czy tez leda?

przy mce mierzyłem

Opublikowano

Kurcze super weekend... właśnie wyjeżdżając z ośrodka szkoleniowego urwałem i zgiąłem w harmonijkę wydech oraz uszkodziłem zderzak... :facepalm:
:kox:

Asz te auta na glebie :P

Edytowane przez Ra4al

Opublikowano

Panowie nie ma ktos do sprzedania jakis ladnych foteli w pół skórze + speed do 1000zl ??

Opublikowano

Gdzie to mierzyles?

Zmierz napięcie zaraz przy mce a pozniej zmierz tam gdzie styki gdzie wkladasz zarowke czy tez leda?

przy mce mierzyłem
Wyciagnie kostki zostaw tylko główne zasilanie i zmierz co wychodzi na wyjsciu co ma isc do oswietlenia tablicy
Opublikowano

robiłem na wszystkie sposoby i na dwóch róznych mce na wyjsciu jest ok 1,5 v

Opublikowano

BEZ "obciążenia" nie pokaże Ci prawidłowego napięcia.

MCE próbuje instalację wysyłając impulsy, jeśli wykryje przerwę lub zwarcie odłącza obwód i zgłasza to na FIS.

ŻEBY to poprawnie sprawdzić, musisz razem z miernikiem połączyć równolegle żarówkę, o mocy 5W

Wysłane z mojego iPada...

Opublikowano

czyli jeszcze raz wiazka z listwa do sprawdzenia , rozumie że jesli MCE wykryje zwarcie to napięcia nie poda , na vagu pokazuje ze jest zwarcie do plusa 33-00 jakos tak ,sprawdzilem miernikiem na syg dzwiekowy ,zawarcia na masie i na plusie nie wykrywa , led mi sie przepalił i od tej pory nie ma nic nigdzie no chyba że gdzieś w listwe oswietlenia woda podeszła i przez to takie cyrki

Opublikowano

Tomek - nie hcesz kupić listwy czasem, newki ? ;-)

Opublikowano

pany z czego da się najtaniej dorwać kierę z poduchą ze ściętym dołem?

Opublikowano

pany z czego da się najtaniej dorwać kierę z poduchą ze ściętym dołem?

Z byle czego. Na alle jest osobnik który oferuje przeróbkę kiery na taką ze ściętym dołem + pogrubienie + obszycie - 850 zeta sobie życzy. Kiera może być nawet zwykła z b6, chyba że chcesz mieć multi 3. raminną to b7.

http://allegro.pl/kierownica-audi-a3-a4-a5-a6-modyfikacja-obszycie-i5920808732.html

Edytowane przez C4NC3R

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.