Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany, a tych spinek to ile na jedne drzwi wychodzi?

Podobno po 5 ale w tym są 2 rodzaje tych spinek...tak mi koleś w sklepie tłumaczył.

A jeszcze mam pytanie do osób które montowały fotochrom wewnętrzny, jak najlepiej przepuścić kable od lustra do MCE?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany, a tych spinek to ile na jedne drzwi wychodzi?

2 małe spinki i 7 dużych

Opublikowano

Pany, a tych spinek to ile na jedne drzwi wychodzi?

Podobno po 5 ale w tym są 2 rodzaje tych spinek...tak mi koleś w sklepie tłumaczył.

A jeszcze mam pytanie do osób które montowały fotochrom wewnętrzny, jak najlepiej przepuścić kable od lustra do MCE?

tak jak oryginał lewym słupkiem

Opublikowano

Pany, a tych spinek to ile na jedne drzwi wychodzi?

Podobno po 5 ale w tym są 2 rodzaje tych spinek...tak mi koleś w sklepie tłumaczył.

A jeszcze mam pytanie do osób które montowały fotochrom wewnętrzny, jak najlepiej przepuścić kable od lustra do MCE?

tak jak oryginał lewym słupkiem

Aha czyli jakimś drutem to trzeba przeciągnąć?
Opublikowano

Pany, a tych spinek to ile na jedne drzwi wychodzi?

Podobno po 5 ale w tym są 2 rodzaje tych spinek...tak mi koleś w sklepie tłumaczył.

A jeszcze mam pytanie do osób które montowały fotochrom wewnętrzny, jak najlepiej przepuścić kable od lustra do MCE?

tak jak oryginał lewym słupkiem

Aha czyli jakimś drutem to trzeba przeciągnąć?
Jakim drutem?

Trzeba rozebrac lewy słupek i ładnie ułożyć kable [emoji6]

Edytowane przez pajda

Opublikowano

Spróbuj tak dłużej pojeździć to będzie trzeszczalo. ..

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

No jakos do tej pory nie czeszczy. :D

Opublikowano

Witam Panowie. Szybkie pytanko; czy rns-e ledowy obsługuje muzykę w formacie flac?

Opublikowano

Pany, a tych spinek to ile na jedne drzwi wychodzi?

Podobno po 5 ale w tym są 2 rodzaje tych spinek...tak mi koleś w sklepie tłumaczył.

A jeszcze mam pytanie do osób które montowały fotochrom wewnętrzny, jak najlepiej przepuścić kable od lustra do MCE?

tak jak oryginał lewym słupkiem

Aha czyli jakimś drutem to trzeba przeciągnąć?
Jakim drutem?

Trzeba rozebrac lewy słupek i ładnie ułożyć kable [emoji6]

a jak w podsufitce go puścić do lewego słupka? pytam teoretycznie bo praktycznie jutro to ogarnę.
Opublikowano

Witam Panowie. Szybkie pytanko; czy rns-e ledowy obsługuje muzykę w formacie flac?

Nie obsługuje bezstratnych formatów.

Opublikowano

Chłopaki pomocy... wsadziłem do klczyka z b7 nowy czysty transpnder i próbowałem go zakodować kluczyk jak i transponder, moduł komfortu ładnie przyjął kluczyk. Gorzej z immo bo wsadziłem go do stacyjki przekręciłem zapłon, kontrolka immo zaczęła migać no i auta oczywiście nie odpaliłem, włożyłem prawidłowy kluczyk i nie umiałem wejść w immo licznika... okazało się że nie umiem w ogóle odpalić auta zadnym kluczykiem a jak wsadze stary dobry kluczyk to immo na liczniku gasnie ale i tak lipa. Robiłem wg tej procedury:

pokazały mi się takie błędy:

17978 engine start blocked by immobilize4r
00778 steering angle sensor g85
00474 : control module for immobilizer
00955 key 1
kluczyk 1 to właśnie ten z b7 z nowym immo w srodku
ja mysle ze to bedzie wina kabla ze nie moge tego zrobic ale czy to normalne, że po wsadzeniu kluczyka z nowym immo dzieja się takie rzeczy? Pomóżcie bo nie umiem audiczki odpalić

PIN oczywiscie mam.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano

Pany, a tych spinek to ile na jedne drzwi wychodzi?

Podobno po 5 ale w tym są 2 rodzaje tych spinek...tak mi koleś w sklepie tłumaczył.

A jeszcze mam pytanie do osób które montowały fotochrom wewnętrzny, jak najlepiej przepuścić kable od lustra do MCE?

tak jak oryginał lewym słupkiem

Aha czyli jakimś drutem to trzeba przeciągnąć?
Jakim drutem?

Trzeba rozebrac lewy słupek i ładnie ułożyć kable [emoji6]

a jak w podsufitce go puścić do lewego słupka? pytam teoretycznie bo praktycznie jutro to ogarnę.
Przeciągnąć trzeba i nie trzeba drutu bo to jest krótki odcinek, wiec na pewno dasz rade
Opublikowano

Pany, a tych spinek to ile na jedne drzwi wychodzi?

Podobno po 5 ale w tym są 2 rodzaje tych spinek...tak mi koleś w sklepie tłumaczył.

A jeszcze mam pytanie do osób które montowały fotochrom wewnętrzny, jak najlepiej przepuścić kable od lustra do MCE?

tak jak oryginał lewym słupkiem

Aha czyli jakimś drutem to trzeba przeciągnąć?
Jakim drutem?

Trzeba rozebrac lewy słupek i ładnie ułożyć kable [emoji6]

a jak w podsufitce go puścić do lewego słupka? pytam teoretycznie bo praktycznie jutro to ogarnę.
Przeciągnąć trzeba i nie trzeba drutu bo to jest krótki odcinek, wiec na pewno dasz rade
dzięki za pomoc :)
Opublikowano

Panowie poratuje ktos numerem spinki do plecow fotela ?tych gornych

Opublikowano

Mam zwykłe lampy. I mam pytanie: czy sprężyna która jest poniżej soczewki mijania powinna być na czy pod metalową blaszką?

Natapane z P8

Opublikowano

Pany jakiego HIDa polecacie? Kumpel do passata B5FL szuka

Ostatnio ojcu w takim samym Passacie montowałem wersję HID SLIM

coś takiego

http://allegro.pl/zestaw-ksenon-h7-xenon-hid-ultra-slim-ac-digital-i5303428734.html

przetwornice fajnie się zmieściły w środku lampy, z zewnątrz wszystko wygląda jak ori

Opublikowano

Pany jaką końcówke nr mial climatron 2 din pod grzne stołki by byly juz materiały poprawione?

Edytowane przez dydek1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.