Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kaju dawaj może cos w centrum porezany :D

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

turzol mam nadzieję, że mi to wybaczysz...

6d738385828f29dd28e8ac80d3095a95.jpg

015f05229cd9cebd9f14620d07f549a1.jpg

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Pany... do czego podłaczamy kubek aby zaswieciło podswietlanie kubka? wlutowac sie w esp?

Moze komus sie wala wejscie - wtyczka do kubka?

Opublikowano

Dudek ESP ;) i wejście takie same jak gwizdkow głośnikowych ;)

Turzol ale cie sponiewieralo mrrr dobra wódka musiała być ;)

Ja chce kupić ten fotel hahah

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Chudy112

Opublikowano

Pany... do czego podłaczamy kubek aby zaswieciło podswietlanie kubka? wlutowac sie w esp?

Moze komus sie wala wejscie - wtyczka do kubka?

mam taką kosteczkę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Pany... do czego podłaczamy kubek aby zaswieciło podswietlanie kubka? wlutowac sie w esp?

Moze komus sie wala wejscie - wtyczka do kubka?

mam taką kosteczkę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kaju :* to zabieram :) szczegóły na pw dogadamy

Edytowane przez dydek1

Opublikowano

turzol mam nadzieję, że mi to wybaczysz...

6d738385828f29dd28e8ac80d3095a95.jpg

015f05229cd9cebd9f14620d07f549a1.jpg

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ładne KO , dawno się tak nie urzadzilem :)

Kaju a kto jechał moim parchem na tym sitzu?:)

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

turzol mam nadzieję, że mi to wybaczysz...

6d738385828f29dd28e8ac80d3095a95.jpg

015f05229cd9cebd9f14620d07f549a1.jpg

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ładne KO , dawno się tak nie urzadzilem :)

Kaju a kto jechał moim parchem na tym sitzu?:)

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Jak kto Kaju bo jeszcze trochę kontaktował hahahahahah

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ten co ma kfita i umowe kupna sprzedaży tego paździerza za 5k ruskich rubli...

SZACH MAT! :polew:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie, dzieńdoberek.....powiedzcie, czy lusterko prawe od angola z wkładem będzie ok, czy jest inna krzywizna szkła? W paskach fotochrom był tylko w lustrze lewym, a chcę założyć też prawe, tyle że ciężko dostać z jakiegoś EU auta, jeśli już jest, to tylko z UK....

Inne pole widzenia. Prawe UE pomniejsza* obraz, a lewe powiększa*. W angliku na odwrót, chyba że Ci to nie będzie przeszkadzać.

* lub na odwrót :D

Dzięki, tak dziwnie trochę może być. Będę szukał z EU.. .:-)

Fotochromy z B7 wychodziły fabrycznie z obydwoma stronami asferycznymi także będzie ok

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Kaju po rozebraniu wszystkiego jest już zamontowany

cd8617c68dfd0015cbd6a277090ee164.jpg

TURZOL :-) ta korekta lakieru czy jak to nazywasz się przyda szczególnie po wczoraj jak pół auta mam porysowane przez Twoje lapy a już nie wspomnę o tapicerce :-(

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

gra :good:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie ma ktos do czynienia z oponami

Imperial F105 ecosport 215/35/R18 84WXL

Konkretnie chodzi o marke,potrezbuje 2 sztuk na szybko.

Opublikowano

Cześć Panowie, macie może jakiegoś maila do Reggi-ego od obszywania gałek i kierownic? Chciałbym się z nim skontaktować ale jestem za granicą więc nie zadzwonię.

Opublikowano

Panowie ma ktos do czynienia z oponami Imperial F105 ecosport 215/35/R18 84WXL

Konkretnie chodzi o marke,potrezbuje 2 sztuk na szybko.

Mam je na tyle naciagniete - 225/35r19 i nie marudze nic. ;)

Opublikowano

widzę ostre mody na śląsku :D

kaju, jak znajdziesz wolną chwilę, miałbyś może schemat do czujnika G83 czujnik temp w chłodnicy. :wink::wink:

Opublikowano

Panowie ma ktos do czynienia z oponami Imperial F105 ecosport 215/35/R18 84WXL

Konkretnie chodzi o marke,potrezbuje 2 sztuk na szybko.

Mam je na tyle naciagniete - 225/35r19 i nie marudze nic. ;)
Dzieki

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Cześć Panowie, macie może jakiegoś maila do Reggi-ego od obszywania gałek i kierownic? Chciałbym się z nim skontaktować ale jestem za granicą więc nie zadzwonię.

[email protected]
Opublikowano

Panowie ma ktos do czynienia z oponami Imperial F105 ecosport 215/35/R18 84WXL

Konkretnie chodzi o marke,potrezbuje 2 sztuk na szybko.

Mam je na tyle naciagniete - 225/35r19 i nie marudze nic. ;)
Zostaje jeszcze kwestia nośności teraz mam z poprzedniego auta 1.9tdi oponę z oznaczeniem 84W jest szaleństwo jakby łożyska wysłane były.

Te które chce kupić mają oznaczenia 84 XL

Więc wzmocnione tylko czy na tyle by w 2.5tdi dały radę

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja pierdziu takie różaniec mnie omineło

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.