Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"duzo jasniejszy" - tzn chodzi Ci o barwe/kolor swiatla, czy ze mocniej swieca w porownaniu do tamtych? Macie te 5500K ? Braliscie z jakiegos sprawdzonego zrodla ? ;)  w jakich soczewkach macie je zalozone? B8 ? Moglibyscie pstryknac fotke, jak wyglada linia odciecia na scianie? 

"duzo jasniejszy" - tzn chodzi Ci o barwe/kolor swiatla, czy ze mocniej swieca w porownaniu do tamtych? Macie te 5500K ? Braliscie z jakiegos sprawdzonego zrodla ? ;)

Edytowane przez KoJ@K

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja miałem (na B8), po robocie poszukam fotki. Wytrzymały mi niecałe 2 lata, wrzucę później też login gościa z alle z ori żarnikami (pamiętam tylko że był z Zielonej Góry).

Opublikowano

Okej, dziekoweczka :hi:

Opublikowano
Okej, dziekoweczka :hi:


A czy te żarniki występują pod przetwornice d4s?
Opublikowano
Dnia 18.01.2017 o 18:21, mlodziak22 napisał:

hej, i wg was można dać za tą b7??? 35k troche sporo i nie sądze ,że ktoś tyle położy.

 

https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b7-s-line-quattro-2007-170-km-CID5-IDjKcOX.html#29b1c7f03d

Gdyby był 1.8 T to bym się zastanawiał jeśli stan igła. Nie wiem jakie wyposażanie itp , ale w dieslu bym nie brał :)

Na forum ktoś sprzedawał B7 za 35 i wyglądała na o wiele lepszą.

Opublikowano

Ja mam w dziale sprzedam bpw na wypasie trochę taniej niż ta z olx :)

 

Opublikowano

Na razie nie planuje przesiadki i jak już to tylko benzyna. Problem tylko czy B7 czy B8, ale to najwcześniej za 2 lata :)

Opublikowano

Panowie zna ktoś jakiś patent jak mam odkrecic sruby zabezpieczające ori z audi a4 b7? Sruby sa okragle z zewnątrz a w srodku każdy komplet ma inny wzorek i nie mam takiej nasadki ;/

Opublikowano

Podjedz do wulkanizatora jakiegos wiekszego lub spawanko...

Opublikowano
"duzo jasniejszy" - tzn chodzi Ci o barwe/kolor swiatla, czy ze mocniej swieca w porownaniu do tamtych? Macie te 5500K ? Braliscie z jakiegos sprawdzonego zrodla ? [emoji6]  w jakich soczewkach macie je zalozone? B8 ? Moglibyscie pstryknac fotke, jak wyglada linia odciecia na scianie? 
"duzo jasniejszy" - tzn chodzi Ci o barwe/kolor swiatla, czy ze mocniej swieca w porownaniu do tamtych? Macie te 5500K ? Braliscie z jakiegos sprawdzonego zrodla ? [emoji6]

b4ea3c7dc6a72dc0f182f80e360366b0.jpg05c1a9f03381b159e31007da4180d2b1.jpgcc23d953a9d819b7d06eb8e7853b794c.jpg
OSRAM D2S COOL BLUE INTENSE d2s,soczewka b8 lift

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Dnia 18.01.2017 o 14:43, Sedrak Dan napisał:

Ja teraz latam na Motulu 5W30 uważasz , że warto na LM się przesiąść ?

Ja obecnie zalałem benzynkę LM SHT 5W40, full synth (baza olejowa: PAO), ale w ciągu ostatnich kilku tys.km zdążyłem go "rozcieńczyć" litrową buteleczką Motula X-cess 5W40, który wg. producenta jest niby 100% syntetykiem, choć gdzieś wyczytałem, że nie jest to do końca prawda... generalnie u mnie lepiej się spisuje jakikolwiek 5W40 od 5W30 (Motul X-clean+), więc moim zdaniem warto przejść na olej zgodny z normą VW502.00 :) 

Poczytaj:

Mini poradnik olejowy 

Wyszczególniono tam które oleje to prawdziwe syntetyki a które są farbowanymi lisami :)

BTW, coś czuję, że następnym olejem jaki kupię będzie Specol 5W40 Gold... baza: 100% PAO, a flaszka 4l kosztuje ~60zł :D 

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

Siema Pany

 

 

Pytanko da rajechać po zmianie kiedy na b7 bez kodowania? 

Opublikowano
12 minut temu, MARCIN607 napisał:

Siema Pany

 

 

Pytanko da rajechać po zmianie kiedy na b7 bez kodowania? 

Do!

Opublikowano

Ja też wrzuciłem dziś 14acce92f3e56708de4df3cbe9565136.jpg

Taka różnica

acbaa3437b9067b6c37bc3a87b5a56ef.jpg

naciepane z kalkulatora S7

Soczewki b8 lift

naciepane z kalkulatora S7


b4ea3c7dc6a72dc0f182f80e360366b0.jpg05c1a9f03381b159e31007da4180d2b1.jpgcc23d953a9d819b7d06eb8e7853b794c.jpg
OSRAM D2S COOL BLUE INTENSE d2s,soczewka b8 lift

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


D2s pasuje też do soczewek b8 lift wtyczka jest ta sama czy poprostu trzeba coś przerobić??

naciepane z kalkulatora S7

Opublikowano
32 minuty temu, secio84 napisał:

Ja też wrzuciłem dziś 14acce92f3e56708de4df3cbe9565136.jpg

Taka różnica

acbaa3437b9067b6c37bc3a87b5a56ef.jpg

naciepane z kalkulatora S7
 

Soczewki b8 lift

naciepane z kalkulatora S7
 


D2s pasuje też do soczewek b8 lift wtyczka jest ta sama czy poprostu trzeba coś przerobić??

naciepane z kalkulatora 

Opublikowano

Kto sprzedaje blaszki pod zaciski 320mm??

Nawet bez napisów czy malowania,  sam bym ogarnał...

 

Ktos cos????

Opublikowano
34 minuty temu, secio84 napisał:

Ja też wrzuciłem dziś 14acce92f3e56708de4df3cbe9565136.jpg

Taka różnica

acbaa3437b9067b6c37bc3a87b5a56ef.jpg

naciepane z kalkulatora S7
 

Soczewki b8 lift

naciepane z kalkulatora S7
 


D2s pasuje też do soczewek b8 lift wtyczka jest ta sama czy poprostu trzeba coś przerobić??

naciepane z kalkulatora 

Soczewka pasuje bez przerabiania,  zmieniłem  przetwornice na d2s i przerobiłem dekielki 

37 minut temu, secio84 napisał:

Ja też wrzuciłem dziś 14acce92f3e56708de4df3cbe9565136.jpg

Taka różnica

acbaa3437b9067b6c37bc3a87b5a56ef.jpg

naciepane z kalkulatora S7
 

Soczewki b8 lift

naciepane z kalkulatora S7
 


D2s pasuje też do soczewek b8 lift wtyczka jest ta sama czy poprostu trzeba coś przerobić??

naciepane z kalkulatora 

Soczewka pasuje bez przerabiania,  zmieniłem  przetwornice na d2s i przerobiłem dekielki 

20160928_215756.jpg

Opublikowano
20160928_215756.jpg

Spoko dzięki za info

naciepane z kalkulatora S7

Opublikowano

Secio - no i jak z barwą tych zarnikow, bardzo niebieskawe, czy raczej taki mocno zimny bialy ? Skad brales, jakies sprawdzone zrodlo, no i ile za szt? Zadowolony? :naughty:

 

Muzin - z czego masz przetworki ?

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano
Secio - no i jak z barwą tych zarnikow, bardzo niebieskawe, czy raczej taki mocno zimny bialy ? Skad brales, jakies sprawdzone zrodlo, no i ile za szt? Zadowolony? :naughty:
 
Muzin - z czego masz przetworki ?

Koito z Renault

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.